Talisca, Fenerbahçe derbisinde forma giyemeyecek. Sizce Beşiktaş’ta eksiklik yaşatır mı?

Talisca, Fenerbahçe derbisinde forma giyemeyecek. Sizce Beşiktaş’ta eksiklik yaşatır mı?Beşiktaş'ın, Fenerbahçe ile oynayacağı karşılaşmada Talisca cezası nedeniyle oynamayacak. Sizce Beşiktaş’ta eksiklik yaşatır mı?

0|0
931

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Talisca günündeyse kilit bir oyuncu, mutlaka etkileyecek. Zaten bjk Şampiyonlar Ligine kötü bir havlu attı. Kuralar ilk çekildiğinde gruptan çıkmanın rehaveti ile Bayern'i de geçip son 8'de olacağız umuduna kapılmışlardı. Yine de BJK'nin kadro yapısı FB'ye oranla daha fonksiyonel, Şenol hoca 3 puana daha yakın olabilir.

0|0
    0|0
  • adama bak beşiktaşla uyum sağlamak için siyah tenine beyaz saç koymuş.

0|0
    0|0
  • Ya İnşallah Beşiktaş kazanır yoksa iki takımı da tutmuyorum. Ya Bjk de cenk var mıydı? :D

0|0
    0|0
  • Yaşatır tabi beşiktaş yenilir yine.

0|1
    0|1
  • tabikide yaşatır ya 😏

0|0
    0|0
  • Yaşatır.. talisca fener için önemli

0|0
    0|0
  • Yaşatır.

0|0
    0|0
  • Giymelii

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• bu iki takımın maçları özelinde konuşursak talisca öne çıkan bir oyuncu değil. KÖR ölür BADEM gözlü olur hesabı adam cezalı duruma düştügü için oynamayınca bu iki takımın kendi aralarında yaptığı bu kadar yapmadığı şeyleri yapar sanılıyor. Cezalı olmayıp oynasaydı şayet FB tepesine bir oyuncu dikip yine oynatmıyacaktı maç içersinde kilitleyecekti taliscayı. Yani eksikliğini yaşamaz. Gerçekçi ve futbol bilgisiyle konuşalım yani...

0|0
    0|1
  • Mantıklı olanıda buydu zaten. İtiraz etmeleri komikti. 100lerce hatalı karar var, herkes itiraz etsin o zaman. Görende kural hatası oldu sanar.. Gerçekten bjk yönetimine hayret ediyor insan. TFF'de full eski bjkli yönetici dolu, hala ne istiyorlar anlamıyorum.
    Biraz hissederler eksikliğini.

0|0
    0|0
  • Adamin ayagina basildi ve hakem adama sari kart gosterip cezali duruma dusurdu.

Ama sorsan hakem Besiktas'i kolluyor mk, aynisi Guliano'ya yapilsa Fener ortaligi velveleye verir.

1|1
    0|1
  • Evet yaratır taliscanın işi belli olmuyor tak bir şut atıyor ansızın gol çok beğeniyorum futbolunu bir Fenerbahçeli olarak ama sorun değil nasıl olsa Cüneyt Çakır var

0|0
    0|0
  • Bayern maçından önce Beşiktaş Jimnastik Kulübü sırada ki 4 maçında 11 gol yer diye yorum yapmıştım. Bahsi arttırıyorum 12 yapıyorum

0|1
    0|0
  • Tabiiki yaşanır. Zaten hakemde bilerek verdi sarı kartı oynamasın diye. İnşallah yine de yeneceğiz fenerbahçe yi

0|0
    0|0
  • Eksiklik yaşatır ama beyern munihin acısını fenerbahceden cıkarticaklardır diye dusunuyorum.

0|0
    0|0
  • Formda talisca eksiklik olur. Ruhsuz talisca eksiklik olmaz.

0|0
    0|0
  • beşiktaşı allah bildiği gibi yapsın. nerde ali metin feyyazlar. takoz recep'i hatırlayan var mı?

0|0
    0|0
  • Şehrimizin takımını tutuyoruz... Yaşasın Anadolu takımları

0|0
    0|0
  • Taliscadan çok pepeyi arar Beşiktaş. İş zor ama umarım beşiktaş yener.

0|0
    0|0
  • Bence cüneyt çakır talisca nın eksikliğini hissettirmez...

0|0
    0|0
  • O geçen derbideki karaktersiz satılmış fenevli hakem yüzünden hepsi

0|0
    0|0
  • Beşiktaş evinde yenilmez bence çok zor talisca olsun olmasın fark etmez. Ama negredo oynamalı

0|0
    0|0
  • formda döneminde biçtiler adamı 😊

1|3
    0|0
  • Demin Baktım Forma Giycekmiş?

0|0
    0|0
  • 5eşiktşta tek bu mu eksik :D

0|1
    0|2
  • Takımları kişilere baglamayin

0|0
    0|0
  • Talisca gibi bir futbolcu, yaşatır.

0|0
    0|0
  • Tabisi de 😏 En Büyük CİMBOM ❤💛❤💛❤💛

0|0
    0|0
  • Eksik olması işimize gelir kanaryamın 👌

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Yasatir da taraftar fazlasiyla doldurur.

0|0
    0|0
  • Çooookkk

0|0
    0|0
  • Büyük eksiklik

0|0
    0|0
  • yaşatır

0|0
    0|0
  • büyük eksiklik hemde..