Adidas ayakkabılar hakkındaki düşünceleriz nedir?

Adidas Terrex ace modelini aldım 395 tl verdim. Pişman mıyım asla! Rahatlık ve ayak için kalıp uyumu harika. Adidas ayakkabılar hakkındaki düşünceleriz nedir??

0|2
614

En İyi Kız Görüşü

• Rahattır tabi ama Görünümü sanki kötü ya

0|1
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Yok değil. Canlı görmeniz lazım. Gündelik fazla bir ayakkabı. B3nim gibi ayak sağlığını düşünen ve harwketli birisi için ancak yetiyor

• Doğrudur ama ne biliyim benim pek tarzım değil tabi sende haklısın senin zevkindir buda :))

• Bayan ayakkabılarında öyle güzel odeller var ki her defasında bunun erkek modeli niye yok diye çalışana soruyorum. Sizlerin modelleri daha iyi 😄

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel ama pahalı dostum keşke o kadar parayı ayakkabıya değil de bir fakire vereydin.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Bu yeni fiyatı. 7 ay önce ilk aldığımda 365 tl idi. Yıpranınca geri verdim. Yenisini aldım üstüne 30 tl verdim. Fakire verelimde kim fakir kim değil belli değil. Yoksa sadakamı veriyorum ama bu kadar parayı gerçekten vereceğim birisi yok. Elbiselerimi falan ihtiyacı olana veriyorum. Geçenlerde aldığım botu vermiştim.

• Peki öyleyse ama botunu çok beğendim güle güle kullan.

• Bot değil nornal ayakkabı. Bot tipi gibi ama değil. Bot olanın boğazı daha yüksek ve 750 tl çok para be

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 13

• güle güle kullan

0|1
    0|0
  • hadi modeli söyledinde fiyatını neden yazıyorsun görgüsüz kardeşim :)
    iyi günlerde kullan bu arada

0|0
    0|0
    • Sen adidasın ucuz ayakkabısını gördün mü? Almayı düşünen olursa diye yazdım. Fiyatı bilmeden karar vermesinler istedim.

• Estağfirullah ☺️ olur böyle bir şeyler. Kalp kırmadık, tartışmadık. Allah'a emanet ol. 🖐

• Eyw sağ ol sende Allaha emanet ol :)

• Güzel hayırlı olsun

0|1
    0|0
  • Çok kalitelidir ama iyi paradır.

0|1
    0|0
  • Güzeell

0|1
    0|0
    • Teşekkürler

• Bende nike aldim 399 tl. Ayak çok önemli gerisi hikaye

• 10 ay önce nike'den (yazımda okunduğu gibi yazılmıyor. Nike'tan olmuyor) 200 tl ye buz mavisi aldım. Şimdi siyahını 350 tl ye satıyorlar.

• Hayırlı olsun reis güzel

0|1
    0|0
    • Eyvallah kardeşim sağ olasın. Çocukken yokluk çektik. Milletin çocugu giyerken gözüm kalırdı. Şimdi acısını çıkartıyorum 😀

• Allah olmayanlara da versin.

• Ayakkabıya verdiğim paraya asla üzülmem.

0|1
    0|0
  • Güzel görünüyorlar.

0|1
    0|0
  • Doğru seçim 👍🏼

0|1
    0|0
  • pahallı

0|1
    0|0
  • Kalitesi tartışılmaz