Futbol kurallarını değiştirecek ya da yeni kurallar getirecek olsanız ne yapardınız?

Evet arkadaşlar diyelim ki futbolun kuralları değiştirilecek ve bunu siz yapacaksınız. Hangi kuralı ne şekilde değiştirirdiniz. Ya da yeni bir kural getirir miydiniz?

0|0
45

En İyi Kız Görüşü

• Şu endirekt serbest vuruşu kaldırırdım kesin gerisine karışmazdım iyi

Ve de şu uzatma dakikalarına yeni bir kural getirirdim

Yabancı kuralı baştan kalkmalı zaten

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• sınırsız oyuncu değişikliği. statüyü de değiştirmek gerek; gol çizgisi teknolojisini hayata geçirirdim.

0|1
    0|0
    • şimdi düşündüm de sınırsız olursa bokunu çıkarıp 50 tane oyuncu değiştirirler. ama 3'ten 5'e çıkarılabilir. birde yedek kulübesinde ki oyuncu sayısı serbest bırakılabilir. sahadaki 11 oyuncu dışındakilerin hepsi yedek kulübesinde durmalı bence. mesela serie a'da 12'ye çıkardılar yedek sayısını..

• teşekkürler :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• ofsaytı kaldırırdım

0|1
    0|0
  • -Yabancı sınırı

-Deplasman yasağı gerçi futbolla ilgili bir kuraql değil ama ..

0|1
    0|0
  • ofsaytı kaldırırdım yaa ne kadar saçma bir kural :p

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• - 5. ve 6. hakem uygulamasını kaldırırdım. sahadaki hakem sayısı arttıkça hakemler pozisyonları birbirlerine bırakmaya başladı. gördükleri pozisyonları bile çalmaz hale geldiler.

- sakatlık bahanesiyle süre çalan oyunculara karşı bir kural getirirdim. sakatlık için sağlık ekibi isteyen oyucunun 3 dakika oyuna dönememesi gibi, vs

- eleme maçlarında away goal uygulamasını kaldırırdım.

- yine eleme maçlarında uzatmayı kaldırıp direk penaltı atışlarına geçilmesini uygulardım.

0|1
    0|0
  • hakemliği kaldırır bilgisayar sistemi koyardım,

1|2
    0|0
  • yabancı sınırını kaldırırım

0|1
    0|0
  • ofsayta sınırlamalar getirirdim

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;