Benden önce biriyle cinsel açıdan beraber olmasını kabullenemiyorum. Benim gibi düşünen var mı acaba ?

çocuklarımın annesi olarak baktığım kadının benden önce biriyle cinsel açıdan beraber olmasını kabullenemiyorum...benim gibi düşünen erkekler var mı acaba ?

(sen bakirmisin ki gibi diyolaglara girmeyin)

0|0
83

En İyi Kız Görüşü

• Bende öyle bir eş istemem. Kendini bana saklasın .

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Sana katılıyorum .. Aynı zamanda çocuğumun babası bir sürü iliskiye girmis olsun istemem

0|0
    0|0
  • Sen dua et seninle evliyken aldatmasin :)

1|0
    0|0
  • al iste bitane daha ...

1|0
    0|0
  • Sacmalik resmen

0|0
    0|0
  • Yaşa bak. Başa bak. Nasıl bir cahillik bu.

0|0
    0|0
  • Senin gibi düsünüyorum

0|0
    0|0
  • evet bu durum çok karışık, ben erkek olsam geçmişinde benden birisiyle olmasını ama sevgilimin olabilir normal geliyor çok karışık gerçekten sanırım kadınların yaratılışından kaynaklı

0|0
    1|0
    • ner biçim yazmışım tekrar yazıyorum. erkek olsam sevgilim benden önce kimseyle olmasın isterdim ama kız olduğum için önemi yok olabilir.

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu tarz düşünen erkeklerin psikolojik olarak kendisine güvenmeyen kendisini yeterli bulmayan erkeler oldukları kanıtlandı fiziksel olarak da çoğunluğunun penis boylarının küçük ya da performans problemleri olduğu da yapılan araştırmalarda ortaya çıkarıldı ..temel düşünce şu bilinç altındaki daha önce hiç kimseyi görmemiş olsun ki beni kimseyle kıyaslayamasın..

0|0
    0|0
  • Oldu erkek istediğini yapacak, kız yapınca kabullenemiyorum... Onlar eskidendi...Kız yollu olmadıkça bence sorun yok...İnsan sevince neler yapmıyor...

1|0
    0|0
  • Sen bakir misin ki?

0|0
    1|0
Yükleniyor... ;