Bugun bır kez daha anladım sen ıstersen ciğerını sök at önüne senı gercekten sevmıyosa bı anlamı yokmus

bı sevgılım vardı onun ıcın o kadar fedakarlıklar yaptım kendım calısmıyorum okuyorum maddı manevı yanında oldum. ama o benı hıc sahıplenmemıs hıc deger vermemıs herseyı yuzeyselmıs. o ıstedı dıye aılesıyle tanıstım yapmadıklarını bırakmadılar. ınsan düşünmezmı bu kız benım ıcın nelere katlanıyo dıye. bugun kuzenımın sevgılısı geldı cocuk gozlerının ıcıne bakıyo sankı öl desee olmaz demıcek gıbı.. sızce ben nerde yanlıs yaptım ?

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• Tek hatan; her şeyi aklında belirlemiş olduğun bölümlerde yaşamışsın. Sezon finali erken olmuş. Demem şu ki; Tadında hiç bir şey kalmamış hepsini yaşamışsınız heyecan bitmiş.

0|0
    0|0
    • aklımda belırledıgım bolumler nedır

• Bak arkadaşım her erkek bir bayan gibi ilgi bekler bu doğru. Ama fazlası kayış attırıyor. Sen maddi destek durmakla ailesiyle tanışmakla ve onca güzellikleri anlık yaşamakla o çocuğu sana karşı aç bırakmamışsın. Yani seni kaybetmekten korkacak bir nedeni yok! Bunun yanı sıra sevgi onun bir yerini kaldırmış.

• anladım kardesım saolasın ..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Onu Sevmekle.

0|0
    0|0
  • hata yapmadın doğru yoldasın sevmek güzel şey herkes sevemezz bnce o üzülsün seni kaybettiğine...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Daha kısmetin seni bulmamış. Hemen karamsarlığa kapılma. Kızeninin sevgilisini görünce hemen imrenme, yarın onların ne halde olacağını kimse bilemez... Herkes kısmetini yaşar.

0|0
    0|0
  • Boş ver üzülme bırak o utansın yakında pisman olur ama kabul etme tek taraflı seven ne ilk ne son kişisin

0|0
    0|0
    • pişman olucak onu bılıyorum ister 1 saat sonra ıster 100 sene sonrada olsa pişman olucak. benı aramıstı . dunde yazmıs yanlıslıkla oldu dıye sonra da ben cevap vermeyınce senden cvb bekleyende kabahat yazmıs

• Erkekler ne kadar sevildiyini iyi bilir ve ben ne yaparsam yapayım affeder diye düşünür sen tavrını koy evet senınde yaptıgın yanliş canın okadar yanmişki ne dogru ne yanliş düşünmeden olayın içinde bulmuşsun unutma bıkere ıhanet eden hep eder artık hayatından çıkarma zamanın gelmiş unut ve yoluna devam et

Yükleniyor... ;