Çok önemli günlerden geçiyoruz...

Suudi Arabistan ile İsrail'in birbirine yakınlaştığı günlere tanıklık ediyoruz.İran ve Türkiye'de mezhepler kalksa ve bu iki ülke zaman içerisinde birleşse(sınırların fiziksel olarak kalkması zorunlu değil.Ekonomik,askeri,teknolojik ve diğer tüm alanlarda birleşme).Ortaya sizce nasıl bir devlet çıkar.Bu devletin gücü çok büyük olur mu?İran'ın enerjisi(petrolü-doğalgazı) bizimde yetişmiş insangücü ve hasbel kader bilimimiz var.Bu bölgenin insanı olarak artık başkalarının bize biçtiği elbiseyi değil kendi biçtiğimiz elbiseyi giyme zamanımız gerektiğini düşünüyorum.Siz ne dersiniz?

0|0
23

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaslar bu sekil sorulari sorunca neden gizleniyorsunuz?

0|0
    0|0
    • sence?böyle birşeyi açık açık dile getirmek ne kadar kolay olabilir?burada çiçekten,böcekten bahsetmiyoruz dikkatini çekerim.bu süper bir güce giden yolun bahsidir.. ; )

• takside bağladık biz bu taksidi ödeyelim geride kalanı bir başkası ; )

• POLAT abi tamam!

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• tamam peki planın ne, napıyoruz şimdi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Büyük Orta Doğu Projesi gereği orta doğuda birçok devlet parçalanacak ve yeni devletler doğacak. Sen birleştirmeye kalkmışsın gerçeklikten çok uzak.

0|0
    0|0
    • Güzel bir laf vardır.Ölümü gösterip sıtmaya razı etmek diye.Sakın onu gösterip gidilecek esas yön bu olmasın? ; )

• Arap her zamanki, araplığını yaptı işte..

Ne beklenirdi.

0|0
    0|0
    • Neymis diger hesabım?

• ya bana yapma olm bari. gerçi alışkınız senin maskelerine de.

• elemanın boşuna günahını alma.ancak o olmadığı ispatlamak için ortaya çıkmak gibide bir niyetim yok ;)

• bunu ciddi olarak mı yazdın dalgasına mı çok merak ettim.ciddi olarak yazdıysan sıkıntı büyük :(

0|0
    0|0
    • neden sıkıntı büyük?ciddi ciddi yazdım ve bunun emareleri şimdiden kendini göstermeye başladı bile ; )

• hatta ortaklarımızda hazır.ABD ve Rusya.Karşı tarafta da Çin ve diğer Asyalı devletlerle Avrupa Birliği ve küresel sermaye.Tr ile İr. birleşince çekirdek görevini görüp zamanla aralarındaki etkileşimle öteki devletleri de çekmeye ve bağlamaya başlayacaklar.

• Mezhepler kalkacak dostum.Bunun başka yolu yok.Sünni-Şii olmayacak sadece Müslüman olacak.İctihadi konulara da Ehl-i Beyt'in önderliğindeki bir alimler kurulu karar verecek.

Yükleniyor... ;