Sevgilim çok ilgisiz onunla konuşmak istiyorum

yaklaşık 1.5 aydır sevgiliyiz.başlarda herşey çok güzeldi ama şimdi böyle soğukluklar başladı, mesajlaşırken çok soğuk günder bir kez arıyor çok kısa konuşuyor.bu durum yaklaşık8-9 gündür var.bu süre zarfında bir kez görüştük konuşacaktım ama okadar sıcak davrandıki görüştüğümüzde hiç bir sorun yokmuş gibi.şimdi yine öyle soğuk ve ben konuşmak istiyorum onunda ama trip atmadan kırıldığımı anlamasını istiyorum fakat söze nasıl başlayacağım bilemiyorum:(

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• açık sözlü ol çek ve konuş deki son zamanlarda cok sogudun ben eski ... yı özledim ben onunla sevgili olmayı seviyordum onu seviyordum gibisinden anlat derdini bir cok bahane söylicek ama bahaneleri boşver geridönüşümü iyi olur ve seninle ilgilenmeye dikkat eder

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• açık olmayı denemelisin

ne istediğini açık ve anlaşılır anlatmalısın

nihayetinde karşında bir insan var

anlayacaktır

0|0
    0|0
  • benım sevgilim olsa hiç sıkılmamki yha keşke olsa , kadınlar kendını degersızlestıren ınsanları sevınce deli oluyorum !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ne ayaksın be sen de . görüşüyoruz sorun yokmuş gibi davranıyosun ama adam gbi arayıp sorduğun yok de yanımdayken herşey güzel uzaktayken sana bir haller olu ne iş de açık ol açıkça belirt korkmanı gerektircek bir durum yok bu senin en doğal hakkın sevgilisiniz sonuçta dmi ?

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;