Bir bayanın adet döneminde olduğunu nasıl anlarsınız erkekler?

Çok sinirli bir günümde, regl olduğum bir günde biri ile tanıştık. Ama inanılmaz derecede her şeye ağlamak istiyordum ve sinirlerim bozuktu, ağlıyordum. Bugün işte konuşuyorduk da, o gün çok sinirliydin falan diyordu. Fazla sinirlisin falan diyor. Nasıl anlatıcam ki buna ben normalde sinirli olmadığımı. Yoksa zarf mı atıyor?

0|0
113

En İyi Kız Görüşü

• Bu kadar kısa zamanda sinirli olduğuma karar veremezsin, insanlar bazı dönemlerde gergin olabilirler, bu normaldir, diyebilirsin. kazma değilse anlar.

1|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• benim karımın adet gelişini iki gun önceden seziyorum ve mumkunse 3 gun uzak duruyorum)ama gercekden sıkıntılı bir durum bazzı kadınlar için

1|0
    1|0
  • Gerçektende o günlerinizde hiç çekilmez oluyosunuz...

1|0
    0|0
  • Normal bir günde attığı trip sayısının üstüne çıkıyorsa anlıyorum ki regl döneminde :)

1|0
    0|0
  • Göğüsleri her zamankinden daha büyüktür.

0|0
    0|0
  • Karnın tutar karnı agrır fazlasıyla.O tatsızlık o dönemde belli olur yuzunde.anladıgın zaman ustune gıtmezsın.

0|0
    0|0
  • kezban power katsayısı artar şurayada trip dünya şampiyonası çizelim bakın nasılda atıyorlar tripleri

0|1
    0|0
  • ufacık bişeye atarlanıyorsa hayırdır hasta mısın diye sorarım ve hiç yanılmam

1|0
    0|0
  • bir bayanın regl oldugunu , Olur olmaz seylere sinirlenir , alıngan olur , üzerine gittiginde hastayım vs. der öyle anlarım

0|0
    0|0
  • Bıyıklı olan dişilerin kokusundan anlıyorum :s

bakımlı olanlarda'da tuhaf bir endişe seziyorum

0|0
    0|0
  • o söyler .. söylemese de söyler .. onun anlaması gerek

0|0
    0|0
  • nutellayı daha fazla yiyip daha çok ağlıyorsa, sevişmeye müsait değildir.

0|0
    0|0
  • anlamayız kendileri der:)

0|0
    0|0
  • Ben çok iyi farkederim...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;