Sizce aldatıldım mı ben ? erkekler bir çözüverseniz şu işi ? :)

nişanlımın ailesinin bir tane evi var. yani ikinci evleri orası dayalı döşeli bir ev ama bir odası boş depoluk olarak kullanıyorlar düğün için bir kaç büyük eşya orada duruyor. bende bir kaç eşya koymak için gittiğimde evde nişanlımla bir kızı yakaladm. ilk başta nişanlım şaşırdı. sonra bende bu kim dediğimde ise arkadaşımın kuzeni dedi ne işi var dedim o da kalacak yeri yokmuş buraya getirdim dedi.valla ne yapıyorlardı bilmiyorum zaten kapının anahtar sesinden hemen odanın içinde ayaktaydılar.

bende nişanlıma beni aldatıyor musun vs dedim biraz tartıştık bende inanmadığımı ayrılmak istediğimi söyledim. sonuçta kızın kuzeninin ismini bile söylemedi. ondan sonra nişanlımın gözleri doldu benim öyle bir niyetim yoktu vs filan dedi. kızda seksiydi yani güzeldi.

sizce napmalıyım ? aldatmış olabilir mi çok üzgünüm :(

0|0
29

En İyi Erkek Görüşü

• Kimsenin günahını almak istemem ama, böyle bir durumda ben olsaydım, sevgilime "böyle böyle bir durum var, arkadaşın kuzenini bizim öbür eve bırakıcam" derdim yanlış anlaşılmalara mahal vermemek için, senin sevgilin böyle bir şeye ihtiyaç duymamış, neden?

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• hem seviyor hem aldatıyor(tahminen).zor bir durum.bi şans tanı ve al karşına konuş dicem ama gururun müsade eder mi bilmem.tanıdığın şansı ilerde tekrar suistimal eder mi onu da bilemicem.hayırlısı neyse o olsun hakkında.

0|0
    0|0
  • :):)::):):):):):::):):)))):):)

0|0
    0|0
  • hayda düğün öncesi :)

0|0
    0|0
  • Gözünün gördügü gerçektik sözler yalan olabilir..

0|0
    0|0
  • haydaa. Düğün öncesi . . . .

0|0
    0|0
  • ben olsam anlardım da çok bilgiye ihtiyacım var nişanlınla alakalı

0|0
    0|0
    • tamam sen sor ben söyliyim

• cidden gereksiz bilgiler bile lazım yani ne olursa, çünkü her şeyinden bir şey çıkarmak mümkün insanların, o yüzden sen aldattığını düşünüyorsan aldatmıştır, çünkü en iyi tanıyan sensin aramızda

• herşey olabilri beklenir yani erkek bu aynı ortamda 3ikişi şeytandır bir kızla erkeğin ;)

0|0
    0|0
  • işi bozmuşsun bee, az daha geç gitsen aldatılmış olacaktın.. kendi gözlerinle görürdün zaten 10 dk geç gitsen... ama yine de nişanlının niyetini değiştirmez bu... kız nerde şimdi? kimmiş o arkadaşı? bir gelsinler bakayım... evlilik bu, çok istiyorsa yüzleştirsin, yiyosa tabi... karşına birilerini getirdiğinde de biz kuzenin derseler inanma, araştır...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kalıcak bir yeri yoks neden onunla boş bir odada olsunki kesin birşey var

0|0
    0|0
    • kalıcak yeri yoksa getirsin bizim eve ? kuzenin de kalsın :(

• Aynen öyle hem o kız senin nişanlınla ne alaka ki madem nişanlının arkadaşının kuzeni o zaman kuzeni nişanlında değil nişanlının arkadaşında kalsın ya da başka bir arkadaşında kalsın

• aynen gizlicim ^^

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;