Ne düsünüyorsun bu haber hakkinda?

Bebek cesedinin fotoğrafını arkadaşına göndermiş

Denizli'de Pamukkale Üniversitesi Kimya Bölümü 3'ncü sınıf öğrencisi Ü.T.'nin kaldığı yurdun tuvaletinde doğurduğu bebeğinin başını kopartıp, odasındaki dolapta saklaması tüm Türkiye'yi hayrette bıraktı. Dehşet verici olayın ayrıntıları ortaya çıkmaya başladı.

Denizli'de Kredi Yurtlar Kurumu'na bağlı yurdun tuvaletinde dünyaya getirdiği kız bebeğinin, iddiaya göre başını kesip gövdesinden ayırdıktan sonra cesedi odasındaki ayakkabı dolabında saklayıp, çağırdığı askerdeki erkek arkadaşı F.C.'nin izin alarak gelmesiyle de polise teslim olan Pamukkale Üniversitesi öğrencisi Ü.T.nin adliyeye sevk edilmesi bekleniyor.

Ü.T.'nin erkek arkadaşı F.C. ise ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı. F.C.nin askere gitmeden önce kız arkadaşına evlilik teklifinde bulunduğu, ancak Ü.T.nin okulu nedeniyle olumsuz yanıt verdiği öğrenildi.

Kaynak: Milliyet


0|0
10

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

  • inanamıyorum yaa bu kadar mı olur... hadi diyelim ki hamile, kocaman karnını nasıl saklamış? diyelim ki sakladı ve doğurdu, nasıl bir anne vicdanıdır ki bu çocuğunun kafasını keser? hadi kesti diyelim, ne diye saklar... tamamını neden saklamaz? insan bir yere bırakır bebeği de biri bulsun sahiplensin. çünkü insanlar daha sonra pişman olup bıraktığı bebeği arıyorlar. öldürmeye nasıl kıydı yaa cani şey... onun psikolojisini bozan kişi de bundan sorumlu. allah bizim çocuklarımızı korusun böyle insanlardan

    0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...