Yeni yakın arkadaşınızın eski sevglisiyle sevgili olur musunuz?

yakın arkadaşınız 2yıl öne 1 hafta kadar çıkmış o kızla ama şimdi siz hoşlanıyorsunuz bu size engel olur mu?

0|0
1012

En İyi Erkek Görüşü

• Olmaması için neden ne?

1|0
    0|0
    • yakın arkadaşının eski sevgilisi olması

• sıradan bir ayrılık nedensiz yere

• Arkadaşına değer veriyorsan konuşur durumu anlatırsın, no problem derse, neden olmasın.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• süre cok kısa uzunda olsa bırbırımızden hoslanıosak olur neden olmasın evlenmemıs ya cıkmıs olmamıs ayrılmıs ;)

1|0
    0|0
  • olmam ama aşk bu ya aşk konusunda ne söylersek yalan olur bence aşk iki bilinmeyenli denklem

1|0
    0|0
  • ham kıtılığı mı var :D

0|1
    1|0
  • İyi bir arkadaşsanız eğer; bu gelişme onunla aranızın açılmasına neden olabilir. Üstüne bir de arkadaşınızın sizi kendi ortamından uzaklaştırma gayretide çabası olur..

1|0
    0|0
  • hayır olmam gerek yok

0|0
    0|0
  • Bana olur bizamanlar arkadaşımın sevgilisiyse olmaz yani büyük konuşmak istemiyorum ama inşaallah öyle bişey olmaz :D

0|0
    0|0
  • yeterince guzelse neden olmasın

0|0
    2|0
  • Niye engel olsunki sevgi bitebilir sonuçta demekki anlaşamamışlarki onlarınkide sürmemiş hemde 1 hafta çıkmış sayılmazlar bile

0|0
    0|0
  • hayir cikmam

0|0
    0|0
  • Delikanliliga ters onca temiz kizlar varken ne gerek var kimse vazgecilmez degildir

0|0
    0|0
    • temiz kız? birliktelik yok hatta el ele bile tutulmamış

• Pek mumkun oldugunu sanmiyorum ama kardes gbi olan dostuna bunu yapmamak en dogrusu benim fikrimce

• 1 Haftada aslında çok uzun bir süre degil ama neden ayrıldıkları önemli ayrılığa göre değişir olabilirde olmayabilirde :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• asla sevgılı olmam.oyle bırşey olsada içime gömerım kendıme kızarım.hıçbırşey en yakın arkadsımdan kıymetlı değildır.bır erkek için ne onun kalbını kırarrım nede kendımden ödün verırım.erkek arkadaş herzaman bulunur.ama enyakın arkadası bulmak çok zordur

0|1
    1|0
  • olamaz öyle şey.

0|0
    0|0
  • Olur.

hatta hoşlanma gıbı bırşeyı aklımdan geçirmem bile.

1|0
    0|0
  • 1 hafta çıkmışsalar bişi olmaz diye düşünüyrm. ama o yakın arkadaşın sana küstüğü zmn arkandan dedikodunu yapabilir sana söyliyim

0|0
    0|0
  • arkadasıma o cocuk hakkında ne düşündüğünü bişiy hissedip hissetmediğini sorarım .eğer onunla aram açılacaksan o rahatsız olacaksa saallarım o cocugu en yakın arkadasım daha önemlidir

0|0
    0|0
  • ben çekinirim açikçasi

0|0
    0|0
  • Aynı durumdayız bende çok kararsızım konuştum ama arkadaşımın tepkisi kötü olur en iyisi hiç bulaşmamak

0|0
    0|0
  • Asla allah korusun.

0|0
    0|0
  • Arkadasımın fıkrı onemli.

0|0
    0|0
  • Asla arkadaşımın sevgilisine o gözle bakmam.Hadi nefsen oldu da baktım ama aramızda o türlü bir münasebet geçmesine izin vermem.

Bunun tersi bir olay başıma gelmişti bana teklif eden bir şeresiz ben kabul etmeyince o zamanlar yakın olduğunu düşündüğüm bir arkadaşıma teklif etti sırf bana yakınlaşabileceğini düşündüğü için.Ben de gayet net bir şekilde arkadaşıma olayın aslını anlattım, direk kıskanç damgası yedim.Bizim arkadaşlığımız bitti, onların ilişkileri...Yani böyle çirkin insanlar da var.Yakın arkadaşların arasına üçüncü kişinin o şekilde girmesine izin vermemek gerek bana kalırsa.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;