Her hangi bir gününüzde hiç böyle şeyler oldumu..

hemen hemen hergün tuhaf sorularla karşılaşıyoruz. peki bu tuhaf sorulara nasıl cevap veriyoruz veya sorduğumuz soruları karşıdaki nasıl anlıyor.

sabah güzel bir uykuyla kalktınız. mahallenin gazetecisine geldiniz her zaman okuduğunuz gazeteleri istediğiniz. Dediniz ki "Kardeş bir akşam bir sabah verirmisin". adam ne cevap verecek en mantıklısı "Bilader sana akşam sabah çok gelir sana bir posta yeter".

gazete faciasını atlattıktan sonra kahvaltı sonrası işe gitmek için minibüse bindiniz ücreti verdiniz arka koltuğa oturdunuz. Buraya kadar herşey normal ama şöför bir süre sonra bağırmaya başladı " Arkadan vermeyen varmı" hadi gel cevap ver ne diyeceksin. Tabi ki yine en mantıklısı " kardeş ben arkadan uzattım öne gelmedimi ?".

herşeyi unutup işe vardınız öğleye kadar çalıştınız öğlen arası geldi karnınız zil çalıyor. koşarak bir lokantaya vardınız. garson bir çorba getir!. çorbayı afiyetle içtiniz. garson geldi size sordu " abi arkadan ne yersin " iştahınız kaçtı tabi ama bir cevap lazım değilmi. İşte cevap "kardeşim önce önümdekini al sonra Döner verirsin heee birde ben arkadan kaymak isterim".

Akşam oldu iş sonrası eve geleceksiniz aynı minibüse bindiniz aman ön koltuğa oturun. aferin ücreti verip ön koltuğa oturdunuz şöför tabiki sabahki aldığı cevaptan sonra konuşamıyor. Birkaç durak sonra bir evli çift minibüse binecek ama kadın ön kapıdan adam arka kapıdan biniyor. Kadın haklı olarak kocasına sesleniyor " Kocacığım ben senin yerine de önden veriyorum sen sakın arkadan verme oldumu". Hadi buyur şöför ne desin cevap şu " Aman kardeşim bozuksa alayım şimdi bu trafikte bozmak zor oluyor bir de onun için uğraşmayayım".


0|0
01

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 1

  • canım sen onun bunun ağzına bakma her iki şekildede zevk alabilirsin çünki doğum sonrası vajina tekrar eski haline geliyor.normal doğum yapabilirsin.benim eşim normal 4 sefer doğum yaptığı halde eşim ve ben zevkin doruğuna çıkıyoruz.

    0|0
    0|0
Yükleniyor... ;