Bu erkekler niye bu kadar abazalar ? hemcinslerinizi açıklar mısınız beyler..

artık zirveyi kaptınız..

hepiniz için söylemiyorum fakat çoğunuz böylesiniz.

sanaldan yavşamak nasıl bir karakter bozukluğudur ? benim içimdeki iç çamaşır rengimden sana ne hadi söyledim diyelim bunu ne görüyorsun ne de ben gözlerinin içine baka baka söylüyorum..

duygusuz bir renk onda dahi tahrik nasıl olabiliyorsunuz ?

kız hapşursa tahrik olacak seviyeye gelmiş çoğunuz bunun nedeni ne böyle ? artık gerçekten de abarttınız..

buradan kız ekleyip düşüreceğini mi düşünüyorsunuz ? ya gidin biraz para verinde fahişelerle yatın kalkın elin kızının aklını çelmeye çalışmayın.en azından biraz rahatlar birazda kişiliğiniz oturur.

Türk erkekleri olarak çok fazla geri kalmış ve öhö den dahi tahrik olacak kadar aç ve yokluktasınız.

buradan ona buna yazmayın artık. vallahi rahatsızlık boyutuna getirdiniz insanı.

bir de sende meme fotoğrafı vs filan koyuyorsan tabi ekliyorlar diyenler olursa da benim normal bir fotoğraf kızsal bir şey yok fotoğrafımda.

0|0
115

En İyi Erkek Görüşü

• Sana kısmen katılıyorum. Erkekler genel olarak 24 saat orta kısım beyni ile düşünüyorlar ona göre hareket ediyorlar. Peki senin hem cinslerin çok mu farklı? İyi bir cins olsanız kabahat % de 100 erkeğin olsa cinsellikte sorulan partner arama içerikli iğrenç sorulara gizli olarak cevap yazmaz abazanların yorumlar yapmasına sebep olmaz ve soran dahil çoğu kişinin asılmasını sağlamazdınız. Örneğin "eşinizin nerenize boşalmasını isterdiniz?" gibi özel hayatı ilgilendiren bir soruda gizli pembeliler ağzıma yüzüme göbeğime kıçıma gibi cevaplar yazmasa hiçbir erkek te asılmaz yılışmaz. Eğer burada abazan erkek varsa aynı sayıda kızlar da var ve o kızlarda burada tek amaçla bulunuyorlar. Cinsellikte yazmayan bir çok kız ekledikleri ile sanal seks yapıyor. Konu resimle alakalı değil haklısın pembeli olmanız yeterli. Gizli olanlara bile yazıp ekle diyenler var burada. Çünkü onlar reel hayatta 2 lafi bir araya getiremeyen sosyal iletişimi sıfır kişilerdir. Belki maymunun Türkiye temsilcileridir. Her şey olabilir. Yakışıklı işi gücü olan burada kız peşinde olmaz. Dikkat ettiysen bu abazanların çoğunun profilinde hukukçu yönetici mühendis vs yazar ve profilleri de gizli değildir. Amaç kızlar görsün ve o aptal kızlar mesleğe kanıp eklesin. Sizlerde düşünen beyine sahip olsanız böyle kişilerin bu tarz sitelerde kız peşinde olmayacağını zaten etrafında bolca kızlar olduğunu bilir onlara prim yaptırmazdınız. Onlarda yanlış yolda olduklarını anlayıp bu uygunsuz erkekliğin yüz karası olan durumda olmaktan belki vazgeçerdi. Kısacası Kabahat sadece burada erkeklerde değil. Buraya abazan topluğu kız bulayım diye geliyorsa kızlarda yüksük oynamaya gelmiyor. Arkadaş eklemem kapalı ama açık olduğunda profilimde hiç resim olmamasına rağmen günde 3-5 ekleme alıyordum. hepsi olmasa bile içinde 1-2 tanesi yaşımı öğrenince çok büyükmüşsün ya diyordu. Sence neden? Ekleme amacı ortaya çıkmadı mı? Arkadaş olarak ekleyen yaşa bakmaz ya da büyükmüşsün abi der devam eder sohbete. Bence çuvaldızı başkalarına batırmadan evvel şu iğne denen aleti önce kendinize batırın sonra olaylara öznel bakın. Özet olarak bu tarz sorularda yazdığımı yinelemek istiyorum. Bu siteye gelen erkeklerin ve kızların evli/bekar farketmez niyetleri partner aramak. Gerçekten sorulara cevap vereyim insanlara yardımcı olayım diyen kişi sayısı belki 10 u geçmez. Dikkat ediyorum ciddi mantıklı ve bilimsel olan sorularda cevap sayısı oldukça düşük ve verilen cevaplarda alaycı kişisel tahmini yorumlar. Bilerek cevap yazan kişi sayısı da çok çok az. Erkeği kadını kendi vücudunu tanımazken burada karşı cins peşinde koşuyor olması zaten trajikomik bir durum. Son olarak birilerini suçlamadan evvel olayın iç yüzünü de araştırmalısın, sebep ve sonuçlara bakmalısın. Amacım erkekleri savunmak değil ama gerçekler de bunlar. İyi günler.

2|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• oncelıkle guzel dostum bu konuda erkeklerı suçlayamazsın kesınlıkle.. mantıklı olmalısın bıraz tamam anlattığın çok üst sevıyede ssapkınca bır olay olmasına rağmen bıreysel hıç kımse bunu yapmak ıstemez.. emın ol en cahılı bıle kendını sorgular gun gelırkı..'' ben ne yapıyorum ''dıye.. ama gerçkten kadına aç bı toplumda da bu oldukça normal bışey.. turkıyenın gundemı bugun kızlı erkeklı evler? eğer gundemde bunun yerıne halkın ekonomık sağlık ya da eğitim gibi sorunları olsaydı ve kadın erkek dostluğu.. ve bırlıktelığı ..saygıyla karşılansaydı sende boyle bışey yaşamazdın .. ayrıca ısmın gorunmuyo ama altta bı arkadaşın yorumuna sonsuz katılıyorum burda bı kaç kısı sana boyle davrandı dıye bunu burda paylaşman senınde ne kadar egoıst bir insan olduğunu gosterıyo kı buda senın sucun değil senıde anlıyorum aynı toplum ahlakı aynı mantık bu evreye kadar getirdi bizi üzülerek söylüyorum konuşmak istemezsen konuşma konuşuyosanda bunları normal karşıla burası türkiye :)

0|0
    0|0
    • kendiniz konuşuyorsunuz ya direk beni egoist bellediniz he canım he.

• :) sen biraz kendını sorgulasana hemen duvar ordun kendını korumaya geçtin..beynın otomatık olarak dusman belledı benı sana soylediğim kelımeyı dusunmeden ret edıyosun .. sımdı kıtap okumanı onerıcem sen kafanda benım ukala olduğumu dusunceksın ama frued tavsıye ederım ınsan pskolojisine dair bu sıtede duyduklarından daha ayrıntılı anlatır sana :)

• sen bunca yıl boyunca ( sen derken kızları kast ediyorum) cinselliği erkeklere bir ödül gibi göster öyle kullan hayatını kolaylaştırması için erkeklerle yat tripten tiribe gir ondan sonra gel niye abazasınız diye sor ulan türk erkekleri neden yabancı kızlara hayran biliyo musunuz riyakar değiller biriyle sevişiyolarsa hakkaten zevk aldıkları istedikleri için sevişiyolar sizin gibi çıkar ilişkisi kurmuyolar sevgiler saygılar cevabını alamadıysan daha da veririm

1|1
    0|0
  • şöyle diyeli hem cinslerimizin bir çoğuna bu durumu yaşatan hem cinsleriniz bir iki tecrübeyi basitçe yaşaması bunu bu hale getiriyo yani bu konuyu sorgulaman anlamsız şikayetin kimden yanaysa onun hakkında bişeyler karalasaydın ve ne gibi bir cevap aradığını daha net belirtseydin daha iyi olabilirdi bu en azından herkezden saydam şeyler duymak yerine belirli insanlardan net cevaplar alırdın değil mi ?

0|0
    0|0
  • Açlık insana her şeyi yaptırır. Karın açlığı insana cinayet işletir, hırsızlık yaptırır, cinsel açlık da bu dediklerini ve taciz-tecavüzü yaptırır

Çocukluktan itibaren erkekleri aşırı özendirdiğin bir şeyden kızları uzak tutarsan, üstüne de bolca "ayıp" etiketi basıp o konunun konuşulmasını önlersen böyle olur. Bolca cinsel dogma, gizlilikten kaynaklı aşırı merak yüzünden çıkan şu "penis boyu" muhabbetleri ile o konu komple sapıtır

Freyja açıklamış zaten.

1|0
    0|0
  • Buradan çok kız düşürdüm gayet de memnunum. Arkadaş olarak ekle seninle de ilgilenelim bozma moralini :)

0|0
    0|0
  • Bu tamamen bastrılmıs pıskolojı urunudur ıkılı ılıskılerı aıle kavramını bılmemenın ve cehaletn verdgı hanzoluklarn bırlesmesyle olusuyo..evet ben bir erkek olarak türk erkeklernın uckuruna duskunlugunden rahatsızım...ama sunuda anektod olarak gecyorm kızların abazası erkeklerınkınden daha fena oluyo...abazalar ıcın soylyorm adam olun akıllı olun lan

0|0
    0|0
  • haklısınız hem cinslerimden utandım. ama bazı kızlarda varki adam hoşlandığını söylese aha yavşıyor diyor. toplumda kızlı erkekli götü kakmışlık var

0|0
    0|0
  • Erkek olmadığın için bunu sana hiç kimse kelimelerle anlatamaz.

0|0
    0|0
  • agzım bozulacak şimdi ya! Bıktım sizin abaza erkek yakınmanızda.

Uzaklaşın girmeyin siteye arkadaş.

Sen ne boksun da sana yazacak her erkek.

Üç beş abaza yazıyor bu da dünya bana hayran sanıyor.

0|0
    3|0
    • yukarıda hayranlıkla ilgili geçen herhangi bir cümle var mı ? sende öğrenmişsin kızların etrafında dönüyor sanıyor bu kızlar demeyi. siz kendi abazalığınızı görmüyorsunuz iki üç kıza laf atmaya çalışıyorsunuz asıl siz kimsiniz ? birde abazlar yüzünden siteye mi girmeyeceğim. asıl girmemesi ve toplumdan dışlanması gereken onlar kızlar değil. geri kafalı mahluk.

• he he tamam git hadi.

• Bir keresinde sırf reddettim diye kendini karşımda bozan kızla karşılaştım. Yine reddettim. Bence tekrar düşün.

0|0
    0|0
  • Yapcak bir şey yok. Elimizdeki malzeme bu.

0|0
    0|0
  • memeden sonra ne dedin? link

0|0
    0|0
  • abaza diye hitap etmen çok yanlış bu sitede o kadar istekli kız abaza kız var burdakilerin çoğu sanal seks istiyo kimse gerçek hayatta istemiyo

0|0
    0|0
  • sayfalarca yazarım bununla ilgili. ama özetlemek gerekirse insan değiller.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Haklısın..Bu konuda etkili olan toplum yapısı ve eğitim..

Erkekleri pohpohlayıp kadınları sindirmek ya da diğer bir deyişle ; Kışkırtılmış erkeklik, bastırılmış kadınlık..Doğu kültürlerinin çoğunda bu tarz bir yapı söz konusu..Sonuç : Abazanlık !

Ama arada bazı kızlar da çıkmıyor mu sanki profil resmine bile seksi iç çamaşırlı kalçasını, bacağını, göğüs çatalını koyarak abazanların yangınına körükle giden, konuşmalarıyla onları tahrik eden ?

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;