Sizce neden böyle davranmış olabilir?

Eski sevgilimle minibüste karşılaştık benim hiç yüzüme bakmadı parasını uzattı.ben bu kızın bayağı bir peşinden koştum(alında bakılırsa hala daha koşuyorum : )).İlk önce önümdeki koltuğa oturdu.Soğuktu.Sonra kalktı yerinden arkasını döndü.Aslında benimde pek ipler bir tarafım olduğu söylenemezdi.Ancak ben ona yine de baktım.Hatlarını falan inceledim.Arkası dönüktü.Bakmıyordu bana.Benim biranlık hafif bir esnemem ile irkilir gibi oldu yola baktı.Sonra döndü.Belki bana öyle geldi ama kapının önünde biraz bekledi gibi.Bana baktı mı bakmadı mı bilmiyorum ama.Sonra indi ve gitti.Sizce neden böyle davranmış olabilir?

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Hareketlerini üzerine almışsındır tepki vermeden inmiştir belki.

0|0
    0|0
    • belki bu da olabilir.ancak esnemem öyle ahım şahım bir esneme değildi.yani pek sesli esnemedim.ancak bana odaklandıysa öyle bir tepki verebilirdi.ancak bana bakmamak için özel bir çaba sarfediyordu.yine önümden ayağa kalktı benim onun yüzüne bakmamam için.bu hala daha içinde bi,rşey olduğunu mu gösterir?

• hayır malesef asla görmek istemediğini gösterir.

Erkekler Ne Diyor 1

• dolmuş parasını kıza ödetseydin keşke ben olsam öyle yapardım madem karşılaşmışsınız bir işe yarasın :D

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;