Bir kadının farklı olmasını sağlayan özellik?

Sizce bir kadını diğer kadınlardan özel kılacak özellik ne olabilir?mesela özel bir yeteneğinin olması mı,karakteri mi,okuduğu üniversite mi bölüm mü(yani zekası,basarısı mı),modaya uygun cool giyinmesi mi,seksi olması mı,ailesi mi,görüsleri mi?Evet merakla soruyorum,sizin gözünüzde bir kadını diğer kadınlardan özel kılan sey ne olabilir?

0|0
720

En İyi Erkek Görüşü

• Bir erkeğin kadını olabildiğinde zaten farkı en derinden hissedeceksindir. Sadece o erkek icin diğer kadınlardan farklısındır ve diğer tüm erkekler içinse sadece kadınsındır.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• onunla karsılıklı olarak muhabbet edebılmek hos ve guzel zaman gecırebılmek.

kısacası aynı anı güzellikleriyle bırlıkte paylastıgın erkek/kadın, senın ıcınde benım ıcınde ozeldır

;) bu onları dıgelerınden ayırır.

bi şeyler paylasabılıyorsan,

hos sohbet edebılıyorsan,

güzel vakit gecırıyorsan,

yanındayken sana olan ilgisinden alakasından rahatsız olmuyorsan,

seninde onu mutlu etmek, güldürmek, gözlerine bakıp dalmak, kendını kaybetmek,

hosuna gidiyorsa

o senın sen onun için diğerlerinden farklısınızdır ;)

ama bazen yolda hıc tanımadıgım bır kız gorurum cok güzeldir en azından ben öyle dusnurum,

onu gordgunde baskasını gözüm görmez kitlenirim bazen gozlerımı ayıramam yuruyemem oldugum yerde durum sadece ona bakarım,

way bee derim hayatımda gordugun e guzel kız olmalı bu Allah sevdiğine bagıslasın ve umarım sevdıgı ben olurum ;)

0|0
    0|0
  • bu saydığın özellikleri bir araya toplarsan kaliteli bir kadın çıkıyor işte..farklı olmasını sağlayan kalitedir..

0|0
    0|0
  • farklılık kişiye göre değişir, kimine göre fiziği ile farklı kadın olursun, kimine göre akıl, zeka ve kariyerinle, kimine göre dişiliğinle, kimine göre paranla, kimine göre sen olduğun için farklısın. sen kim için ya da ne için farklı olmak istiyorsun ki?

0|0
    0|0
  • Farklı olması demişsin ama açıklamada Özel demişsin. Her ikiside farklı şeyler. Özel olması için özel bir yeteneğinin olması veya egoist bir cevap olacak beni kendine aşık etmesi lazım (sonuçta kendimce cevap veriyorum). Farklı olması için ise bulunduğu ortamdaki kadınların yaptığı şeyleri yapmaması (düz mantık)

0|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişir. Mesela benim için dinibütün, kapalı, edepli, kendi halinde ve sempatik tipler bir numaradır. Böyle kadınları gördüğüm zaman içime yaşama sevinci doğar resmen. Çocukluğumdan beri böyle bir kadınla evlenmek istemişimdir. Hele ki ben o kadının ilki olacaksam mükemmel olur. Bunların dışında zeki olması, karakterli olması, güzel olması da hoşuma gider tabiki. Ama dediğim gibi kişiden kişiye değişir bu durum.

0|0
    0|0
  • Hepsinden biraz aliyim ama en önemlisi sikmayan bir sohbeti olmsdi

0|0
    0|0
  • beni en çok bir ortamdaki duruşu hal ve hareketleri etkiliyor.

0|0
    0|0
  • huzur veren bir bakış,iç açan bir gülüş,mantıklı sohbet,otorup kalkmasını bilsin dahada bişey istersem nonoşum

0|1
    0|0
  • Samimi sıcak ve çok konuşmuyor olması :)

0|1
    0|0
  • Zeki olması onun için deli olmama yeter.

0|0
    0|0
  • Benim İçin Edebi Kızı Özel Kılar

0|1
    0|0
  • tek fark kokusu her kadın farklı kokar...(parfum değil ten kokusu)

0|0
    0|0
  • Akilli kadin cekici kadindir.

0|0
    0|0
  • özelliği benimle beraberse bana özeldir zaten:)

0|0
    0|0
  • karakteri konusması hal ve hareketlerı oturması kalması ...

0|0
    0|0
  • seni anlaması seninle iletişim kurabilmesidir

0|0
    0|0
  • beni kıskanmayıp, anlayış göstermesi ve yardımcı olması onu benim için çok çok farklı ve özel kıar, vazgeçilmezim olur, kaley içten fethetmiş olur

0|0
    0|0
  • benimse diğerlerinden farklıdır dahane olsun

0|0
    0|0
  • resımdekı abla gıbı bacakalrın olması :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor... ;