KIZLAR KOŞUYOR

Sevgilinizin 3 aydır size öve öve bitiremediği spor arkadaşı karşı cins çıkarsa ne tepki verirsiniz?

Gerek fiziksel özellikleri olsun gerekse kişilik ve karakteri olsun öve öve bitiremediği spor arkadaşının karşı cins olduğunu öğrenirseniz ne tepki verirsiniz? Sevgilinizin yalnız spor salonuna gitmesi sizin için kıskançlık sebebi midir?

1|4
158135

En İyi Erkek Görüşü

• Onu öyle bir överim ki dövülmüşten beter olur. :):

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sadece durur ve sporla ilgili korkularımı söyler araya iki dedikodu koyar o kızın aklına girer ve bende spor yapmak istiyorum falan diyerek spor damarına oynarım sonra bende spor yapacağım der eşimin dibinden ayrılmam hadi ondan sonra da yanaşsın da göreyim bir kaç hafta izlerim sonra Kıza canım karısı olarak ben geldim bak kapı şu tarafta ikile der sporuma devam ederim baktım kocam tırı vırı yapıyor müsil ilacını içeceğine koyar onu ishal ederim ve çıktığında akıllı ol sinir anında sadece poponu değil hiç bir yerini tutamaz duruma getiririm ve sen herşey bitince anlarsın der bir öpücük kondurur hadi lahmacun yemeye gidek der çıkarken de o üyeliğini iptal ederim evde yapsın sporunu😂😂😂😂

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 134

• Buyurun cenaze namazına :)

2|0
    0|0
  • Ayrılırım direk.
    Get aut on my life bitçıs :D

0|0
    0|0
  • Oturur onu anlamaya çalışırım. Beni üzdüğünü ve kırıldıgımı, onun bu hareketinin bende hayalkırıklıgı yaşattığını anlatırım.
    Ve bir süre konuşmamamızın daha iyi olacağını söylerim.
    Sonra da onu izlerim. Tepkisini, ne yapacağını, nasıl davranacağını.

0|0
    0|0
  • Hayır o değilde herkes terk ederim yazmış. Severken terk etmek bu kadar kolay olsaydı :) onlara yav he he diyorum bitiriyorum 😂

2|0
    0|0
  • Salon karma olacak ve ben sevdiğimi 3 ay boyunca spor salonuna yalnız göndereceğim; gerçekten ilginçmiş... :D

1|0
    0|0
  • Erkek spor arkadaşının olup olmadığı değil ama bana yalan atması direk bitirirdi ilişkiyi ve birde aralarında samimiyet varsa daha da kötü olurdu.

1|0
    0|0
  • Benımkısı korkudan boyle birsey yapmayı aklından bıle gecıremıyor o yuzden bunu dusunmeme bile gerek yok

0|0
    0|0
  • Elbette ki. Göndermiyorum zaten. O kadar bayanlara özel spor salonu var her yerde. Gidip abazaların içinde spor yapmasına gerek yok.

1|0
    0|1
  • tabiki iti var şerefsizi var eşim spor istiyorsa eve malzeme alırım ya da bayanlara özel olan kurslara gitmesini isterim.

1|0
    0|1
  • bu biraz güven işi sanırım güveniyorsam neden olmasın hata yaparsa aynı hatayı ben yaptığımda karsıma kıskanclıkla cıkmayacak kıskanclık yaparsa kapı orda biri gider biri gelir sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Spor salonuna gitmesi için bir sebebi var demektir.
    Senin yanında durması için sebebi nedir?
    Bence sen değil sevgilin kıskanmalı spor partnerinin sevgilisini

0|0
    0|0
  • Salona gidemez ki gitti diyelim ilk arkadaşlarin cinsiyetini öğrenirim ona rağmen hala boyle yapabildiyse helal olsun der ayrılırim 😃😃

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsn adam elden gidiyor 😂 tabi ki geçerli bir kıskanma sebebidir hakkındr sonuna kdr kıskan 😝

0|0
    0|0
  • insan 3 ay aptal mi kız olduğunu anlamayacak ya da

1|0
    0|0
  • 3 ay karsi cinsiyle spor yapip hala benle sevgiliyse zaten sorun yok

1|0
    0|0
  • Ne 3 ayı? Bahsettiği ilk gün adını sorarım öğrenirim zaten :))

0|0
    0|0
    • Bazı erkeklerde kız isimleri var mesela benim lise arkadaşımın ismi sultandi o zaman ne yapardin😂😂😂

• İyi bak keyfine 😂😂

• @pşşşşşt Sağol sende. Yalnız daha önemlisi sevgilim olacak kişi karşı cinsten birinin hem fiziğini hem de kişilik ve karakterini övüyorsa zaten sıkıntı var demektir. Gidip karşı cins olduğunu görmeme bile gerek yok. Tekmeyi basarım :))

• Sikinti. Yanliz gitmesi sorun değil ama diğeri problem

0|0
    0|0
  • Çok hadi işine senmiydin deseydin en azından rahatlardın ömrünün sonuna kadar konuşacak güzel bir anın olurdu

0|0
    0|0
  • Beraber buddy olarak spor yapıyorlarsa temasları varsa ki budyy ise ister istemez olur ve üstelik bana bundan bahsetmemişse ayrılırım. NET !

0|0
    0|0
  • Sen hayırdır lan derim cesaret hapı mı aldın derim arkadan gelişine voleyi vururum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    114

Kızlar Ne Diyor 157

• Spor salonuna gitmesi sıkıntı değil. Övdüğü kişi her kimse onu överek saçmaladığı herkes tarafından onaylanacaktır çünkü benim kadar iyi fiziği olan az kişi vardır, daha azı daha çok hoşuna gidiyorsa
    "Gül döktüm yollarına." Dilediği yere gidebilir.
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    3|0
  • yani sevgilim olsa ve bunları yapsa biraz işkillenirdim de zaten gerçekten birbirimizi seviyorsak ve bunun için sevgiliysek de güvenirim bazen kafama takılır zaten ona doğru kaymaya başladıysa niyetiyle tavırlarıyla belli eder ki zaten bir bakmışsın ilişki bitmiş

0|0
    0|0
  • Umursamam, umursanacak ya da kıskançlık krizlerine girilecek bir şey yok çünkü bu durumda.

Çok kıskanan gitsin spora başlasın o zaman, öyle hem karpuz gibi g. t sahibi olup hem kıskanmak normal değil.

1|0
    3|1
  • Ben spor hocamla bşr mğddet calısmadım o da karsı cins sonucta benim sevgilim hayatım iyi oluyordu tekrar neden baslamıyorsun dedi ama bence kibarca kilo aldın git zayıfla demeye getirdi (kılolarımdan cok sikayet ederim) belki de bana bşr iyilik yapmak istedi o ben olsam spor nedemek öyle birşey yok olamaz senin hayatında derdim 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Şüphelenirim ama sevgilimi uyandırmam. Ben gizli gizli durumu çözerim öncesinde. Şüphelerim doğru çıkarsa "ayrılık iiiinsanlar için ve sen de insaaaansın" parçasını armağan ederim ona serdar ortaçtan..

0|0
    0|0
  • El hatununu öve öve bitiremeyecek adamı sevdiğim diye kalbime koymam

2|0
    0|0
  • Yalnız gidebilir elbette ama bu senaryo benim gibi kıskanç olmayan biri için bile fazla güven sarsıcı. Soğurdum ondan ve uzaklaşırdım.

0|0
    0|0
  • Boşanma nedeni abi direk silmeye çalışırdım onu beğeniyor demek ki boşanıyım raadça takılsınlar kendimi fazlalık hissederim öyle

0|0
    0|0
  • sevgilim yanlız başına spor salonuna gidiyor ve birsürü kız var hepside güzel ama güvenmek önemli olan. kıskansamda spor aşığı biri o yüzden hayatını etkileyemem bende peşine her an takılamam ya

0|0
    0|0
  • Sevgilimden gizlice spor salonuna giderim .
    Kızı bulurum bir güzel döverim .
    Sıkıyosa sevgilimin yanından geçsin 😏 . 😂😂

0|0
    0|0
  • Onunla 1 sene konuşmam telefonlarına dahi cevap vermem silerim tamamen

0|1
    0|0
  • Hayır değildir. Ama eger ona bişeyler hissediyosada bunu engelleyemezsin zaten.. olacak olan olur.. ki öyle bisey yoktur heralde. yoksa senin yaninda olmazdi

0|0
    0|0
  • Devamlı övmesinde pek iyi niyet aramam. Kıskandırmak içindir zaten.
    Bunu da karşılıksız bırakacak halim yok. Kendisi kaşınır.

0|0
    0|0
  • 3 aydir cinsiyetini veya cinsel tercihlerini sormadiysam ayip etmisim demektir :)

0|1
    0|0
  • hmm demek karşı cinslerin bulunduğu ortamda spor yapıyormuş 👋

1|0
    0|0
  • Övdügü kişinin kadın olduğunu öğrendiğim an, sinirden kudururdum diye tahmin ediyorum.

0|0
    0|0
  • 1 yıllık sevgilimle fitness salonunda tanıştık gerisini siz düşünün :D

0|0
    0|0
  • Sıkıntı değil kız işinin ehli
    #BirKezbanınSeyirDefteri

0|0
    0|0
  • Bana erkek arkadaşını ovemeyecegine göre kadın olduğunu zaten başında anlarim. Ve yürek yemiş olmalı bana bunu söylemesi için.

0|0
    0|0
  • ay o değil foto çok şirinmiş. şöyle bir görüntü için bile zayiflanabilir 😄

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    137

Benzer Benceler

Yükleniyor...