Sevgilinizin 3 aydır size öve öve bitiremediği spor arkadaşı karşı cins çıkarsa ne tepki verirsiniz?

Gerek fiziksel özellikleri olsun gerekse kişilik ve karakteri olsun öve öve bitiremediği spor arkadaşının karşı cins olduğunu öğrenirseniz ne tepki verirsiniz? Sevgilinizin yalnız spor salonuna gitmesi sizin için kıskançlık sebebi midir?

1|4
158135

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 135

• Onu öyle bir överim ki dövülmüşten beter olur. :):

2|0
    0|0
  • Buyurun cenaze namazına :)

1|0
    0|0
  • Hayır o değilde herkes terk ederim yazmış. Severken terk etmek bu kadar kolay olsaydı :) onlara yav he he diyorum bitiriyorum 😂

1|0
    0|0
  • Büyük ihtimal bitirebilirim o ilişkiyi.

0|0
    0|0
  • Saygısızlığa girer abartırsa.

0|0
    0|0
  • Erkek spor arkadaşının olup olmadığı değil ama bana yalan atması direk bitirirdi ilişkiyi ve birde aralarında samimiyet varsa daha da kötü olurdu.

1|0
    0|0
  • Salon karma olacak ve ben sevdiğimi 3 ay boyunca spor salonuna yalnız göndereceğim; gerçekten ilginçmiş... :D

1|0
    0|0
  • Benımkısı korkudan boyle birsey yapmayı aklından bıle gecıremıyor o yuzden bunu dusunmeme bile gerek yok

0|0
    0|0
  • Oturur onu anlamaya çalışırım. Beni üzdüğünü ve kırıldıgımı, onun bu hareketinin bende hayalkırıklıgı yaşattığını anlatırım.
    Ve bir süre konuşmamamızın daha iyi olacağını söylerim.
    Sonra da onu izlerim. Tepkisini, ne yapacağını, nasıl davranacağını.

0|0
    0|0
  • Elbette ki. Göndermiyorum zaten. O kadar bayanlara özel spor salonu var her yerde. Gidip abazaların içinde spor yapmasına gerek yok.

1|0
    0|1
  • tabiki iti var şerefsizi var eşim spor istiyorsa eve malzeme alırım ya da bayanlara özel olan kurslara gitmesini isterim.

1|0
    0|1
  • insan 3 ay aptal mi kız olduğunu anlamayacak ya da

1|0
    0|0
  • O övmeler yataktaki övmelerdir

1|0
    0|0
  • Salona gidemez ki gitti diyelim ilk arkadaşlarin cinsiyetini öğrenirim ona rağmen hala boyle yapabildiyse helal olsun der ayrılırim 😃😃

0|0
    0|0
  • Anam anam anam baya sıkıntı :D

0|0
    0|0
  • Deliririm, biter orda büyük ihtimalle.

0|0
    0|0
  • Sikinti. Yanliz gitmesi sorun değil ama diğeri problem

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • çok kızarım.

0|0
    0|0
  • Sevgili yapmıyorum. Rahatım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    115

Kızlar Ne Diyor 158

• yani sevgilim olsa ve bunları yapsa biraz işkillenirdim de zaten gerçekten birbirimizi seviyorsak ve bunun için sevgiliysek de güvenirim bazen kafama takılır zaten ona doğru kaymaya başladıysa niyetiyle tavırlarıyla belli eder ki zaten bir bakmışsın ilişki bitmiş

0|0
    0|0
  • Sadece durur ve sporla ilgili korkularımı söyler araya iki dedikodu koyar o kızın aklına girer ve bende spor yapmak istiyorum falan diyerek spor damarına oynarım sonra bende spor yapacağım der eşimin dibinden ayrılmam hadi ondan sonra da yanaşsın da göreyim bir kaç hafta izlerim sonra Kıza canım karısı olarak ben geldim bak kapı şu tarafta ikile der sporuma devam ederim baktım kocam tırı vırı yapıyor müsil ilacını içeceğine koyar onu ishal ederim ve çıktığında akıllı ol sinir anında sadece poponu değil hiç bir yerini tutamaz duruma getiririm ve sen herşey bitince anlarsın der bir öpücük kondurur hadi lahmacun yemeye gidek der çıkarken de o üyeliğini iptal ederim evde yapsın sporunu😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Spor salonuna gitmesi sıkıntı değil. Övdüğü kişi her kimse onu överek saçmaladığı herkes tarafından onaylanacaktır çünkü benim kadar iyi fiziği olan az kişi vardır, daha azı daha çok hoşuna gidiyorsa
    "Gül döktüm yollarına." Dilediği yere gidebilir.
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    3|0
  • El hatununu öve öve bitiremeyecek adamı sevdiğim diye kalbime koymam

2|0
    0|0
  • Boşanma nedeni abi direk silmeye çalışırdım onu beğeniyor demek ki boşanıyım raadça takılsınlar kendimi fazlalık hissederim öyle

0|0
    0|0
  • Yalnız gidebilir elbette ama bu senaryo benim gibi kıskanç olmayan biri için bile fazla güven sarsıcı. Soğurdum ondan ve uzaklaşırdım.

0|0
    0|0
  • Sevgilimden gizlice spor salonuna giderim .
    Kızı bulurum bir güzel döverim .
    Sıkıyosa sevgilimin yanından geçsin 😏 . 😂😂

0|0
    0|0
  • Aralarını yaparım

0|1
    0|0
  • 3 aydir cinsiyetini veya cinsel tercihlerini sormadiysam ayip etmisim demektir :)

0|1
    0|0
  • Sevgiliden sonrası tıkanıyor 😊😄

0|1
    0|0
  • Umursamam, umursanacak ya da kıskançlık krizlerine girilecek bir şey yok çünkü bu durumda.

Çok kıskanan gitsin spora başlasın o zaman, öyle hem karpuz gibi g. t sahibi olup hem kıskanmak normal değil.

1|0
    3|1
  • Ben spor hocamla bşr mğddet calısmadım o da karsı cins sonucta benim sevgilim hayatım iyi oluyordu tekrar neden baslamıyorsun dedi ama bence kibarca kilo aldın git zayıfla demeye getirdi (kılolarımdan cok sikayet ederim) belki de bana bşr iyilik yapmak istedi o ben olsam spor nedemek öyle birşey yok olamaz senin hayatında derdim 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Ayrılık sebebi

0|0
    0|0
  • Kıskançlıktan ölürüm

0|0
    0|0
  • Devamlı övmesinde pek iyi niyet aramam. Kıskandırmak içindir zaten.
    Bunu da karşılıksız bırakacak halim yok. Kendisi kaşınır.

0|0
    0|0
  • Benim sevgilim kimseyi ovemez 🙄 gebertirim vala

0|0
    0|0
  • Yedum oni.

0|0
    0|0
  • Sıkıntı değil kız işinin ehli
    #BirKezbanınSeyirDefteri

0|0
    0|0
  • Umursamam

0|0
    0|0
  • Övdügü kişinin kadın olduğunu öğrendiğim an, sinirden kudururdum diye tahmin ediyorum.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    138
Yükleniyor... ;