Sizinde ailenizde var mı?

babam durmadn ödedigi borçları faturaları söyler anneme kafasına kakar, abim nerdeyse her akşam anneme kardeşinin dershane parasını ödeyip söyler.. bugün annemin agladıgını gördüm çaresizlikten çalışsın demeyn sırtının 4 yernde fıtık var.. ben ise okuyorum çalışsam bile dershaneyi veya faturaları ödeyemem iş arıyorum yinede. sizinde ailenizde böyle durmadan ödediği parayı kafasına kakanlar varmı?

0|0
617

En İyi Erkek Görüşü

• evin erkeği bu tür işlri yapmak zorunda zaten karısının kafasına kakmaması lazım anne napsin resmen ona çalışmı diyolar nedir anlamadımki. abinde daha dün çalışmaya başlamışda bir işe yaradığını zannedip havalanmış yani. benim abim var babam annem onu zor şartlarda okuttular allahaa şükür para kazanmaya başladı tüm eve bakıyo şimdi.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Durumumuz gayet iyi olmasına rağmen bizdede oluyor ara sıra harcadıklarımız filan sorun oluyor daha geçen gün şu kadar para yolladım tarzında. Bu normal her ailede olur tahminimce ama sizinki biraz abartı geldi özellikle abinin sana olan konuşması.

0|0
    0|0
  • Bu para yok mu, insanlarin canlarindan yarlarindan onemli mi ya, su uc gunluk dunyada deger mi, hic obur tarafa para goturen gordun mu, anlamiyorum bu insanlari.

0|0
    0|0
  • Basa kalktıktan sonra ne anlamı var kı bende kız kardes lerimi dersaneye gonderiyorum ama dogrusu o deıl

0|0
    0|0
  • Yok fakat baban ve abin istemiyorlarsa bu sorumluluğun altına girmeselermiş. İşte evliliğin eksi yönleri.

0|0
    0|0
  • yok butun giderler benden oldugu için kimenn basına kalkmam yani

0|0
    0|0
  • cok zor abi :(

0|0
    0|0
  • Gerçekten çok üzüldüm... Ekonomik sıkıntılar anneye patlıyor hep.

0|0
    0|0
  • aile icinde borcun paranın lafı olmaz benim bildigim biraz kopukluk olabilir ilişkilerinizde

0|0
    0|0
  • allah yardımcınız olsun

0|0
    0|0
  • Sizleri bu duruma iten bu kapitalizim yikilsin

0|0
    0|0
  • bu neki ya.

0|0
    0|0
  • Benım babam cok cımrı bır ınsan 3 kurusun lafını yapar zengın ama parayı herseyden cok sevıyor.

0|0
    0|0
  • annem ve kardeşlerim bu duruma sürekli maruz kaldık hala daha kalıyoruz...Çok şükür durumumuzda iyi ancak babamda sıkıntı var bu konuda...

0|0
    0|0
  • her ailede bir sorun vardır maddi ya da manevi,sizdeki de maddi denk gelmiş demek ki.

Bizim ailede sorun aile gibi olmamamız :D Annemle babam doğru düzgün hiç sohbet etmez, ben zaten 7/24 ya dışardayım ya odamdayım günde yarım saat konuşmuşluğumuz ya var ya yok :D

0|0
    0|0
  • her ailede belli başlı sorunlar oluyo allah yardımcınız olsun

0|0
    0|0
  • hiç sorma benimde arkadaşımın babası öyle.ailesi varlık içinde yokluk çekiyor.cimrilik kötü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Annen ipleri vermiş milletin eline, kendini üzüyor. Hepsini kışkışlasın. Bakıp geçindirecekler evi tabi napsın kadın? Azcık sesinizi çıkartın.

0|0
    0|0
  • Maddi sorunlar cikarda kimse kimsenin kafasina kakmaz ama banka dokumani geldiginde annem evin icinde bagirmaya baslar yine mi zara yine mi galeries lafayettes :( Biraz gelecegini dusun birikim yap falan iste her ailede olugu gibi.

0|0
    0|0
  • İşte dünyaları ben yarattım havasında olan bir erkek daha..Abin için söylemiyorum baban model olmuş ve onu da ziyan etmiş bence..Derslerine çalış sadece

0|0
    0|0
  • hayır kimsede bu durum söz konusu değil

0|0
    0|0
  • Babalık zor iş gerçekten,çalışmasakta harcamalarımıza dikkat edebiliriz en azından

0|0
    0|0
  • para konusu hep sıkıntı olur zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;