Sizin başkan adayınız kim?

Bir zamanlar ben de Aziz Yıldırım için çok fedakarlıkta bulundum... Fakat artık herkesi karşımıza alan, sürekli tartışma ortamı yaratan bir agresif bir klüp olduk... Uluslar arası arenada çok büyük eksilere sebep olan son sürecinde iyi yönetilmemesi cabası tabi ki... Ben artık büyük başkanın kendini ve takmımızı alçaltmaması taraftarıyım... Mehmet Ali Aydınlar'ın başkan olmasını isterim... Sizin tercihiniz kim?

• Aziz Yıldırım
    A seç
  • Mehmet Ali Aydınlar
    B seç
  • Hulusi Belgü
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• aziz yıldırım bence koskoca fenerbahçeyi arkasına alarak külübü kullanıyor bir fenerbahçe taraftarı olarak istemiyorum arkadaş bir külübe herkes düşman olurmu ya bunu kim yaptı azizim yaptı.

3 temmuz olayında uefa suçlu fifa suçlu cas.suçlu tff suçlu mahkemeler suçlu yargıtay suçlu .

bir tek azizim halklı yok canım ya yeter artık ya defol git mehmet ali aydınların fenerbahçeye faydalı olacagına inanıyorum

0|1
    0|0
    • kesinlikle... ve eğer aksi bir kararla aziz yıldırım tekrar secilirse artık bu klübün delegelerine bile inancım kalmıycak malesef..

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• aziz yıldırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardeşim burada tek suçlu aziz yıldırım mı acaba işin içinde hiç mi siyaset yok. Mesela Fenerbahçeyi ele geçirmeye başaramayan ve hırsından Aiz YIldırım üzerinden 3 temmuz sürecini başlatan bazı kişilerin hiç mi payı yok. Kaldı ki Aziz Yıldırıma şike yaptı diyorlar tek başına mı yaptı bu adam şikeyi. Neden diğer kulüpler zarar görmedi de bir tek Fenerbahçe görüyor.

0|0
    0|0
  • aziz yıldırım aday olduğu sürece başka kimse kazanamaz benim adayımda aziz yıldırım

0|0
    0|0
  • Mehmet Ali Aydınlar alır bence

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;