Lise yıllarında bir lakabınız var mıydı? Peki ya bugün? Hala var mı?

Beni soyadımla çağırırlardı mesela. Sevilen bir gazeteci / televizyon yüzünün uzak akrabası olarak soyadım sağolsun hep takip etti beni eğitim hayatım boyunca, her seferinde de "Aaa yoksa.." diye başlayan soruları cevaplamak durumunda kaldım. Şu andaysa yerli ve yabancı arkadaşlarımın bazıları "Jamie" derler, KS'deki takma adımda da yazdığı üzere. Sizin eski lakabınız neydi? Ya da şu anda da olan lakabınız?

0|0
3348

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 32

• Ben hep lakaplarda büyüdüm.Kendi ismimi duymayı çok özledim :).Okul yıllarında ve arkadaşlarım arasında 2 lakabim varıdı..Arkadaşlarım bana pokemondan Pikachu adını söylerler.Onunda bir hiyakesi vardır ama burada anlatamam.Abimin telefonunda ''The devil'' diye kayıtlıyım.Şeytan diye :).Öyle işte.

0|1
    0|0
    • Devil diye de kayıtlı değil ama, "The" Devil diye kayıtlı... Nasıl bir nefret ilişkisiyse bu artık :)))

• Abim beni çok seviyor bundan süpem yok :).Abim çok kurnaz , zeki ve çok yüksek bir makamda biri ve tek tahamül edemedigi şey kendisini çözen insanlardır.Bir çok insanı beyniyle, düşünceleriyle oyalayabilir ama bu hayata tek beni kandıramaz o nedenle bana çocukluğumdan bu yana şeytan der bir de benim gözlerim çok siyaha yakın tonlarda o nedenle şeytan gözlü der.Aramızda bir şakadir bu bende ona kral derim adından ötürü.Güzel hafta sonlari dilerim.

• Ah şimdi anladım mevzuyu :) Teşekkür ederim. Ben de size güzel bir hafta sonu dilerim.

• kitap kurdu derler di :) lisede kep töreninde ble geçiş sırasında kitap kurdumuz diye çağrıldım :)

0|1
    0|0
  • lise 2 de öğretmenimizin doğum gününde ona sürpriz yapmak için istiklal marşı okunmadan önce mikrofonu kapıp chiquitita'yı söylemiştim en sevdiği parçaydı. o günden sonra adım çikitita kaldı :)

0|2
    2|0
  • ilkokuldan beri tavsan ^_^

0|1
    0|0
  • Filozof,Hürrem,Kedicik :D

0|1
    1|0
  • Soyismimi kullanırlardı hiç hoşlanmazdım.

0|1
    0|0
  • lisede hep deli derdi arkadaşlar birde öğretmenler hep ...gül derlerdi bana salaklar soyadımla adımı bir sanırdı hep :D

0|0
    1|0
  • hangi gazeteci ki o acaba çok merak ettim :)

0|1
    0|0
  • Lisede kokoş. Şimdi sarı cadı olduk :D

0|1
    0|0
  • Pasif Öğrenci olduğumdan lakabım yoktu :)

0|0
    0|0
  • Lakabım bile yok la benim o_O

0|0
    0|0
  • Süslü derlerdi halada diyen var :D

0|1
    1|0
  • Orta okulda erkekler arasi karbuz diyorlardi cunki göguslerim buyuktu okuldaki diger kizlardan. Ama cocuklumdan beri bana kivircik diyorlardi saclarim cok kivircik oldu icin

0|0
    0|0
    • :D Karpuz mu? O çocuklar kesmeceymiş hakikaten.

• :)) ama cok kizardim. Sinifta butun erkekler göguslerimi bakiyordu hergun kavga ediyorduk:)

• Merak etmeyin, erkekler büyüdüklerinde de göğüslere bakıyorlar.. Zavallı yurdum kadını da hayatı boyunca buna "göğüs" germek zorunda kalıyor... :))

• derslerle yoğun ilgimden dolayı malum kelimeyi çok duymuştum özellikle lisede..

0|0
    0|0
  • feminy derlerdi hala derler

0|0
    0|0
  • Lakabım yoktu.. Sadece uluslar arası ikili kodum var.. Viktor Golf

0|1
    0|0
  • Minimal derlerdi bir aralar , çok minyon olduğum için sanırım dsjhdshaj

0|1
    1|0
  • alkolik polyanna.

ki alkolik falanda değildim. kimyacımızın ufak bir yanlış anlaşılmadan dolayı taktığı, lise yıllarımı kabusa çeviren bir lakaptı.

0|0
    0|0
    • "alkolik polyanna" tek isim olarak mı? rakıyı değil de, içindeki suyu mu görüyor, iyimserlik hani :))

• Kırtasıyeydım ne ararsan vardıı..

0|0
    0|0
  • Ufak bir insanım ben, 153 boyumla genellikle 'küçük şey ' anlamına gelen 'shannon' ismini takmışlardı bana :) Hala lisedeyim oda ayrı bir konu :)

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    12

Erkekler Ne Diyor 48

• yengeç derlerdi

bi arada esteban

0|1
    0|0
  • vardı bana sinir olan 4.sınıftaki bir abimiz biz hazırlıktayken top oynadık okul takımındayken pas atmadım diye ne uyuz adamsın beni uyuz ediyorsun dedi adım kaldı uyuz...ahhh ulan..bende sevdiğim bir arkadaşıma bıyıkları yeni çıkıyordu hazırelıktaydık sanırım olum sen charliye benziyorsun dedim...charlie chaplini kastederek sınıf elemanlarıda o zaman dizide bir maymun vardı aynı adda onu saandılar ve isim kaldı elemanın üstüne...4 sene çarli aşağı çarli yukarı...şerefsiz senin yüxünden millet ismimi unuttu derdi...ne günlerdi yahu...

0|0
    0|0
  • Sivri

0|0
    0|0
  • bir arkadaşım vardı lakabı ise horozdu :) oda bana dede lakabını taktı . Lisedeki arkadaşlarımın çoğunu görmüyorum ama gördüğümde ismim ile seslenmezler lakabım ile seslenirler. Öyle ki hocalar dahi lakabımla seslenirlerdi bana :)

0|0
    0|0
  • Hem saçımdan dolayı hem de mimiklerimden dolayı Ahmet Kural diyolar, bir lakap olabilir mi bilmiyorum ama adamın çok fena hayranıyım. Bkz: Çalgı Çengi, İşler Güçler ve yakında İnşallah Düğün Dernek. Ocak ayında başlayacak olan yeni dizisini söylemiyorum bile :D

0|0
    0|0
  • Bir ara tenefüse çıkmamış duvar tarafınfaki sıranın üstünde otururken nöbetçi öğretmen hayırdır oğlum ata biner gibi otururuyon sefer nereye demişti. Arkadaşlar o gün sonra theoden gel theoden git diye diye adım öyle kalmıştı. Allahtan üniversiteye gittikde at efendisi olmaktan kurtulduk :D

0|0
    0|0
  • Dengesiz :)

0|0
    0|0
  • Lisede spor dallarında hızlıydım ve küçük spor bir arabam vardı halada var.Kendimde minyon tipliyim o yüzden hamster dediler öyle kaldı :D

0|0
    0|0
  • kilotlu çorapçı derlerdi bana kışın üşüdüğüm için kilotlu çorap giyiyordum halada giyiyorumda okulda bir kere arama olmuştu erkeklerin paçasına sigara var mı diye bakıyorlar tabi benim ordan beyaz kilotluçorap gözüktü o günden bu yana adım kilotluçorapçı kaldı :)

0|0
    0|0
  • sipsi derlerdi bana ya :D anlamı kötü degil anlamı içinde koyulmamıştı karışık aslında ama argo sunu ogrendıkten sonra :D 5 senelik bir savaş sonucunda artık demiyolar :D

0|0
    0|0
  • bir futbolcunun adıyla hitap ederlerdi :)

0|0
    0|0
  • capkın derlerdi

0|0
    0|0
  • nerden çıktığını bilmediğim bir lakabım var,hoşuma gidiyo gerçi anlamı olmayan bir lakabımın olması :D 6-7 senedir adımla hitap eden tek bir arkadaşım yok herkes Düp diyor bana :D (aha deşifre olduk tanıdık biri görürse yandım)

0|0
    0|0
  • dino :D hala diyen var :D

0|0
    0|0
  • Adimi ailem disinda kimse kullanmiyor desem yeri vardir herkez soyadimla hitap eder..bunun harici mojo mateo filan derlerdi..

0|0
    0|0
  • ismim atakan ilk okulda hocalarım dahil Ati diyorlardı. Lisede öyle kalıcı bir lakabım olmadı :D

0|0
    0|0
  • Tilki derlerdi..

0|0
    0|0
  • antoloji kuşu derler hep mahallede bana.evet ya antoloji kuşu.

0|0
    0|0
  • orc dediler yıllarca hala devam ediyor :D

0|0
    0|0
  • evet var kosavalı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    28
Yükleniyor... ;