Bu çocuk ana kuzusu mu ? Yoksa kızı mı istemiyor ?

bu soruyu arkadaşım adına soruyorum. Birisiyle birliktesiniz herşey çok iyi gidiyor erkek arkadaşıı askerde ve izne geldiğinde buluştunuz o sizi ailesiyle tanıştırdı ve ertesi gün askere gitti tanıştırdıığı akşamdan itibaren 2 hafta boyunca sizi hiç aramadı sormadı ve siz onu aradığınız halde cevap vermedi.2 hafta sonun askerdeyken mesaj attı seni çok üzdüm biliyorum ama seni seviyorum tamam mı diye

Sizce arayıp sormamasının telefonlara cevap vermemesinin nedir nedir ? bunun nedeni çocuğun annesi kızı beğenmedi de anasının sözünü dinleyip onun yüzünden mi konuşmadı yoksa konuşmak mı istemedi ?

0|0
28

En İyi Kız Görüşü

• Bence tamamen ana kuzusu.

şimdiden onun lafını dinliyorsa yarın birgün fazlasını yapar emin ol.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Kızım orası çocuk parkımı istediği hareketi yapsın?

Askerlik bu çocuk oyuncağı değil arayabilir aramayabilir hak vermek lazım çocuğa psikolojisi iyi değildir. ailesinden ilk defa ayırlıyordur üzgündür.

Telefonda ilk zamanlar ailesiyle konuşurken kaç asker ağlıyor senin haberin var mı?

0|1
    1|0
    • Olayı ağlamakla mağlamakla alakası yok canım adam akıllı oku.

önceden günde 3-4 kez arıyan birisi nasıl oluyorsa 15 gün hiç arayamıyor.

• arayamamıştır diyorum

• Bence cok yanlis bir davranisda bulunmus. Aile kizi istemese bile bir anda kiza niye tavir oluyor.Bu dogru mu kizin duygulari yok mu ¿ Insanlar ne karisiyor sevenler sevmis birbirini kismi var bir de oraya hic girmiyorum.

1|0
    0|0
  • Aile ile tanışmasından sonra bir aşama daha ilerlediler gibi birşey...

Askerde belki yoğundu bişeyler olmuştur belki...

Birsürü ihtimal var bunun üzerine ben beklemeyi tercih ederdim, eninde sonunda belli olacaktır şu an için kesin fikir yürütülemez.

cut.

0|0
    0|0
    • Ama aileyle tanışmadan önce herşey iyidi günde 4-5 defa arıyordu ama aile araya girince işler dğeişti.

• Neyse bundan sonra dilediğin gibi sövebilirsin.<-

Baştan aşağı okudum, kastettiğim ailesi nereye kadar karışacak, sonuçta kızla gelecek kuracak bu adam, neyinden etkileniyor da, aile herşeyi der, aile ondan iyi mi tanıyor kızı... Yani haksızlık eğer anne işin içindeyse...

cut.

• Ha şunu bileydin :)

• adam askerde aşk sevgiden daha çok düşünmesi gereken şeyler var bence buna yoğunlaşın..

0|0
    0|0
  • Annesidir.

1|0
    0|0
  • Bence alakasi yok altinda başka bir nedende olabilir. :)

0|0
    0|0
    • oda olabilir.

• Şimdi aklıma geldi kardeşim. belki askerlik bu başka biriyle cinsel bişey yaşamış olabilir onun pişmanliğini çekmiş onun için yüz bulamadığı için yazmış olabilir. Ama tabikide bilemeyiz ne olduğunu. En doğrusu askerden sonrasını beklemek.

• Vakit bulamamıştır, ayrıca ben kendi açımdan söyleyim, annem birlikte olduğum kıza karışırsa aramız minnacık açılır..

0|0
    0|0
    • Minnacıktan kastın 15 günlük bir süre mi ?

• Orası ayrı mesele tabiki annedden çok sevilmez.

• Bu yüzden bir kız hoşlandığı çocuğun annesi ile kötü olursa hep kaybeder.

• arkadaşında senin düşündüğün gibi düşünüyorsa o çocuk o kızdan kurtulmalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• büyük bir ihtimalle ailesinin yorumlarından etkilenmiş..askerde yalnız kalınca da dayanamayıp mesaj çekmiş..eğer sorun aileyse; bugün etkilenen, yarın askerlikten sonra tamamen siler...

1|0
    0|0
    • Evet evet çok haklısın. bugün annesini dinleyen yarın birgün daha fazlasını yapıcak güvenim kayboldu zaten.

Yükleniyor... ;