Yıldırdın Demirören ülkeyi de yıldırır mı?

Ben fanatik bir Beşiktaşklıyım bizim sevmediğimiz başkanımız ki başkan olduğu güne lanet olsun :) Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığına aday oldu inşallah kazanacak bizde kurtulacağız :) başkanlığı döneminde bizi Yıldırdı şimdi size soruyorum bu Yıldırdın acaba Türk halkını da yıldırır mı ? Gitse de kurtulsak diye kaç yıl tahammül edersiniz ?

0|0
111

En İyi Erkek Görüşü

• Bu adamın suratındaki meymenetsizlik ruhundaki gudubetlik kanındaki cenabetlik Beşiktaşıma yansıdı o geldi yıllardır biz kendimize gelemedik borçsuz Beşiktaşı dünyanın en borçlu kulüpleri arasına soktu başarısı yok ortada elle tutulur hiç bir şey yok.kurtulmak isterdim ama bu şekilde değil bu adam daha çok zarar verecektir oradan bize alacakları nedeniyle.yerine gelecekte bunun yancısı olacaktır kimse bu durumdaki takımın başına gelmez.Hayırlısı diyelim umarım Beşiktaş için iyi olur

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Eyvah eyvah , beşiktaşı yaktı federasyonu da yakacak , Allah sonumuzu hayır etsin .

0|0
    0|0
  • Gitse de beşiktaşın yakasından düşse bilgili iyi idi. Hayırlısı diyelm türkiye yılabilir biz camia olarak yıldık valla

0|0
    0|0
  • tüpcü bjk iyi batırdı kendine borclandırdı, o yüzden kimse baskan adayı olmadı karsısında cünkü demirörene borclanmıs olacaktı otomatik olarak...

0|0
    0|0
  • boşver biz kurtuluoruz biraz da onlar düşünsün

0|0
    0|0
  • futbolumuz ayvayı yedı eger galatasarayımız bu adam fenerle besıktası ceza almamak ıcın korudu dıye avrupaya alınmazsa ıste o zaman ortalık perişannn...

0|0
    0|0
  • Bende beşiktaşlıyım ama bir tane futbolcusunu söyle desen bilmiyorum. Yıldırım Demirören de beni hiç ilgilendirmiyor şahsen.

0|0
    0|0
  • olabilirde olmayabilirde bekleyip göreceğiz:D

0|0
    0|0
  • cumhurbaşkanlığına kadar yolu var.yıldır abinin

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar haklısın :)

0|0
    0|0
  • evet kesinlikle yıldırır