Aşkımın kalbini çok kırdım. Nasıl gönlünü alabilirim?

Kizlar canimdan cok sevdigim kiz arkadasimin kalbini kirdim onu cok seviyorum onunla 1 gün konusmasam islerim hep ters gidiyor onu okadar cok seviyorum ki kelimeler yetmiyor biz okadar zorluklar atlattik ki bir o bir ben birde allahim biliyor . Onun gönlünü nasil alirim kizlar nelerden hoslanirsiniz ? Onu okadar cok seviyorum ki gözümde bir bebek gibi kiyamiyorum ona kurban oluruk ona o derece . Ama okadar yalvariyorum askim konus benimle diye sen kalbimi cok kirdin nasil konusayim diyor :(

0|0
10

En İyi Kız Görüşü

• https://www.youtube.com/watch?v=buLiHejqxRA böyle bişey yaptırabilirsin fotoğrafçılar yapıyor. inşallah aranız düzelir..

0|1
    0|0
    • Aminnnn . Süpermis ama tek bunla da olmaz birkac sey daha kesin lazim . Hani okuluna mi gitsem cicekle veya evine . Bu onun icin süpriz olur cunku farkli ülkelerdeyiz . Sözlüyüz <3 ama cok büyük derecede kavga ettik . Bu is bitmeden gönlünü almam lazim

• Öyle mi yapiyim diyorsun ? Ozaman annesini babasini yani kanyanam kanyatami ariyim süpriz yapcam diyim haberleri yok kavgadan . Güzel bir süpriz yapiyim cünkü sözlüyüz ve bu zamanlar en guzel zamanlarimiz olmasi gerekiyor . Aileler biliyor doya doya adkimizi yasamak lazim kimseden cekinmeye de gerek yok sonucta sözlüm . O yuzden kavga li olmak istemiyorum

• inşallah düzelir aranız. sözlünü en iyi tanıyan sensin. ona görede karar ver

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...