Bir erkekle bir kızın arkadaş kalması mümkün mü?

iyi geçiniyorlar biz çok uyumluyuz kanka... beklenti yok kafam da rahat havalarında gezerken bir gün biri sivrilik yapıp bu rüyayı bozuyor. dost kalmaya devam edenlerde birinden biri platonik olmasın sakın? nasıl oluyo da arkadaşlığınızı ilişkiye dökmüyosunuz çok hoşlanıyosunuz madem niye ilerlemiyosunuz plus iyi geçinen kız-erkeğin sonu ne olur ve neden?

0|0
516

En İyi Erkek Görüşü

• -Nefis

-Duygu

-Arayış

-Acelecilik ve yer yer bilinçsizlik

Kimisi nefsi dürtülerine bir süre sonra esir oluyor, arayış içine girdiği anda en imkanlı olana yöneliyor, eh arkadaşı da iyi tanıdıgından buna zarf atıyor.

Kimisi duygusal bişeyler hissediyor, ya bu zamanla gelişiyor ona karşı, ya da arayış içindeyken en imkanlı olan kişiye kendini adapte ediyor... Eh arkadaş olayı burada bozuluyor

Bir erkeğin ve kadının arkadaş kalması mümkündür. Bilinç, mantık, duygu kontrolleri ile alakalı tabisi...

Yahu benim erkek arkadaşlarım kız arkadaşlarından potansiyel sevgili gibi bahsederdi :)))) Geçmişte arkadaş oldugu kişilerin hepsiyle tek tek çıktılar hatta :) Bu da ayrı ironidir..

Belki de bu durum bir nevi "Sevgili adayı kotası" olsa gerek... Yani ondan ayrılırsan şuna sarıl, bundan medet um. Bu görecelidir

Arkadaş kalması mümkündür ama nasıl?

Elbette adı değilde aradaki bağlantı arkadaşlık düzeyinde olursa ve bakış arkadaş olarak kalırsa arkadaş olarak kalır.

E yarın yan gözle bakmayacağı ne malum?

E o da kişiye kalmış birşey :))) Dünya hali geçilmiyor önüne...

Detaylar can sıkıcıdır, doğaçlama yaşamak gerek.

cut.

2|0
    0|0
    • şöyle bir şey farkettim erkekler kızlara potansiyel sevgili gözüyle bakarken kızlar böyle bir arayışa girmiyor babaerkil yapımızda da var erkek arar erkek seçer talip olur, kız ya evet der ya da hayır yani geneli böyledir. bu da erkekleri arayışa iterken kızları beklentisizliğe itiyor bu nedenle kızlar arkadaşlığa daha makul bakıyorlar

• Kızların bakış açısını bilemem bu konuda... Sonuçta kızlardan da o türü var veya yok.

Benim sabit bir kaç arkadaşım var, samimi düzeyde hemde asla da o şekilde bir durum söz konusu olmadı :) Bu yüzden bu konuda arkadaşlıgın mümkün olduguna inanırım. Arkadaş olarak zaten sevdiğim insanlar :)

Erkek daha serbest, daha özgür, daha ayarsız bir yapıda oldugundan kendini kontrol altına almak istemez, bir zevk, bir aşk, bir maneviyat, her birine ulaşmaya çalışır.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• erkekle kız asla arkadaş olamazlar kızlar biraz farklı düşünüyorlar erkekleri arkadaşı olarak görebiliyorlar ama erkekler en başından beri arkadaştan öte gözle bakarlar hiçbir zaman arkadaş gözüyle bakamazlar ama fırsatını bulana kadar iyi rol yaparlar kızlarda ne yazikki kanar

1|0
    0|0
  • çok zor. çok zor. erkek pusuda bekler.

1|0
    0|0
  • Ben niyeti bozmam genelde kızlar bozuyo ve bağlanıyor

0|0
    0|0
  • Dediğin zor karşı cinsten 2 kişi birbiriyle arkadaş olması için bile birbirlerini çekici görmeleri gereklidir. Ve eğer bu arkadaşlar işi birlikteliğe çevirirse karşılıklı beklentiler olacağı için büyük ihtimal ilişkileri biter.

1|0
    0|0
  • samimi arkadaş olarak kalacaklarına inancım yok bu yüzden hayır.

1|0
    0|0
  • Ateşle barut "PEK" yan yana durmaz...

1|0
    0|0
  • asla olamaz cünkü mutlaka birbirinin duyguları değişir

1|0
    0|0
  • ikisinden biri pilotonikse ve ilişki ilerlemezse sonu yok hiç birşey konuşmadan araya ayrılık girer. ama sorsan pilotonik taraf hep mesgul olduğundan yazmıyodur ama unutmaya çalışıyodur. eğer ikiside sadece arkadaş olduklarını düşünüyorsa arkadaşlıklarının devam edip etmiyeceği kişilik meselesidir.

0|0
    0|0
  • ya sana şunu söyleyeyim: mesela ben bir kız ile ilkokul 2 den beri kardeş gibiyiz aramızda aşk bakımından her hangi bir durum söz konusu olmadı.

0|0
    0|0
  • mümkün tabi ama ikisiede aç olmayacak

0|0
    0|0
  • değil hele ki yanyana geliyorsa vede seks konusunda deneyimliyse kesin bu iş yatakta biter farkında olmadan hemde.

0|0
    0|0
  • yok kanka o biraz bodyliğe döner :)

-kanka ben azdım ya

+bendede az bişi var napsakki ?

-bize gidelimmi ?

-olur sonra film izleriz

0|0
    0|0
    • çok içmişin sen bugün yorum yapma artık :) içmeyenlere kötü örnek oluyosun

• sen hala konuşuyo musun :P

• tamam gittim ben :(

• Hangi gözle gördüğüne bakar.

0|0
    0|0
  • cansu baklavanın kilosu nekadar

0|0
    0|0
  • Kişilik sağlamsa gayet de güzel olur. Biz çok samimiyiz ama sadece arkadaşız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• En sonunda bir tarafın duyguları farklı yönlere sapıyor.

1|0
    0|0
  • o kız sensen kalamaz

1|0
    0|0
  • İki kişinin de niyeti arkadaş kalmaksa olur.

0|0
    0|0
    • çok iyi anlaştığın biriyle niyeti nasıl sağlam tutabilirsin? yani o kişiyi bekar farzedersek

• katılıyorum sana. işte erkeklerle kızların arasındaki fark bu barbi. hepsi öyle olmasa da kızlar farklı gözle bakmayarak arkadaşlığa başlıyor erkeklerin bakış açısından durum biraz değişik ama.

• İşte kişiden kişiye,karakterden karaktere değişiyor.Olur ya da olmaz diye net bir cevabı yok.

• ilk başta o gozle bakmıyosun çunku kardeş gozuyle bakıyosun karşı tarafta o gozle bakıyor niyet onemlı aslında .

0|0
    0|0
  • Taraflar abazan değilse mümkündür.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;