Kapat

Şampiyonlar liginde gururumuz Beşiktaşın rakibi Bayer Münih tur ne olur?

Şampiyonlar liginde gururumuz Beşiktaşın rakibi  Bayer Münih tur ne olur?
Şampiyonlar ligi lütfen ayrım yapmayalım
  • Şampiyonlar liginde gururumuz Beşiktaşın rakibi  Bayer Münih tur ne olur?Beşiktaş
    A seç
  • Şampiyonlar liginde gururumuz Beşiktaşın rakibi  Bayer Münih tur ne olur?B. Münih
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|0
119

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• 🇹🇷🦅Türkiyenin en iyi durumunda takımıyla Almanyanin en iyi durumda takımının eşleşmesi zevkli olacak. Münih gibi takımlarla ülkemizde ezilmeden oynayacak tek takım Beşiktaştı zaten. Alman ikincisi Leipizg i içeride dışarıda yenen takım kolay rakip olmaz bu bir gerçek.
    Tabiki bu turda Ostersund ve Vardar gibi takımları çekecek halimiz yoktu ama Basel Sevilla Shaktar hatta Chelsea ve Juventus varken B. Münihi cekmek şansızlık oldu.
    Grubu ikinci bitirdigi halde schalkeyi ceken gs gibi bal olsa lider bitirip Münihi çekmezdik.
    Ilk maçın deplasmanda olması avantaj sonuç olarak ülkemiz ve Beşiktaş adına hayırlı olsun ülkemizi en iyi sekilde temsil ettiler inşallah etmeye de devam ederler. Dostu sevinirip içimizdeki ve gerçek almanları üzer...

0|2
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Cocukken bayan munihi kadin sanardim. :) bizimkilere basarilar.

0|1
    0|0
  • 6 gün geçmiş olan olmuş 😂😂
    Ne olursa olsun her daim BEŞIKTAŞ 😍 tabiki 😊

0|1
    0|0
  • İki takımında oyunda üstün olacagını sanmıyorum. maç zorlu geçer birisi de şansla kazanır sonra çeyrek finale. inşallah Beşiktaş olur. kendilerinden iki senedir pek haz etmesemde.☺

0|1
    0|0
  • Beşiktaşın tur atlama şansını yok görüyorum

1|1
    0|0
  • Besiktas👍👍👍

0|1
    0|0
  • kalbimiz BEŞİKTAŞ ❤

0|1
    0|0
  • Bayern Münih çiğ çiğ yer

0|1
    0|0
  • beşiktaşım alıcak..

0|1
    0|0
  • Bayern Münih çarpar 😉

0|0
    0|0
  • gururumuz beşiktaş mı. puffff beni bir gülecek alıyor. gururrr beşiktaşş ısssısss dünyanın en kısa ve komik fıkrası. not bayernmünchen spor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bayern eskisi gibi formda değil. Lakin 8,10 gol atsa beşiktaşa şaşırmam ben. Bjk, 2 yıldır kolay gruplara düştü. Leipzig gibi kasaba takımları ile oynadı. İlk defa zor rakip geldi.

0|2
    0|0
  • Beşiktaş en fazla çeyrek finale çıkabilir demiştim ama o da olmayacak gibi. Bayern %99 turu geçen taraf olur. Bayern eler.

0|1
    0|0
  • Beşiktaş diyen hayalperest arkadaşları sahneye davet ediyoruz :)

0|1
    0|0
  • İkinci Liverpool vakası geliyor yolda

1|1
    0|0
  • bir 8-0 daha olmaz umarım

1|1
    0|0
  • kartalın kanatlarını koruyun

0|1
    0|0
  • Turu geçecek tabe