Beşiktaş, Bayern Münih ile eşleşti. Sizce hangi takım galip taraf olacak?

Beşiktaş, son 16 turunda Bayern Münih ile eşleşti. Sizce sonuç ne olur?

Hadi bakalım pamuk eller klavyeye, tuşlara 🎈

• Tabii ki BesiktAşk ❤
    A seç
  • Maalesef Bayern Münih
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|4
37115

En İyi Erkek Görüşü

• Son zamanlarda Fenerbahçe'ye sempatisi olmuş ama ve lakin futbol maçlarını takip etmeyen ve sırf senin yüzü suyu hürmetine, Beşiktaş'ın gâvur takım Bayern Münih'e karşı muzaffer olması ve kardeşliği müşterek biçimde ihtiva eden Çarşı taraftar grubunun simalarının gülümsemesi için bu yağmurlu ve efkârlı gece âlemlerin Rabb'ı Cenab-ı Hakk'a dua edeceğim. Cenab-ı Hakk, Beşiktaş takımını diğer takımlara karşı muvaffak eylesin.

3|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 114

• Beşiktaşın kazanmasını en çok burdaki ülke takımına güvenmeyen veya alay eden insanların mort olması için istiyorum.

Bayern münchen sportif direktörü bile açıklamasıyla beşiktaşa sizden daha çok güvendiğini gösterdi.

Onlar kadar bile olamadınız.

Ortalık resmen kuradan dolayı beşiktaşın hezimete uğrayacağını düşünen ve bundan keyif alan şahıslarla dolmuş taşmış.

İnşallah size en güzel cevabı beşiktaş verir.

Gerci versede siz köy takımlarına yenilen klüplerin lafı muhtemelen "Bayern eski havasında değil" olacak.

1|0
    0|0
    • Olayı duygusallaştırma bende isterim Şampiyonlar Ligi şampiyonu olmasını ama imkansız.

• @UnknownSoul Evet bende öyle düşünüyorum.

Beşiktaş için dönüm noktası bu maç.

Zaten bu kuralara pek inanmıyorum ben.

Sıcak topla rakip ayarlıyorlar, çıkan takımlara bak real ve psg dışında birbiriyle karşılaşan büyük takım yoktur, bilerek sonlara ayırıyorlar buyuk takimlari, o maçta bilerek seçilen bir maç zaten, hasılat rekoru kıracaklar o maçtan.

Her sene aynı şey.

Inşallah eler beşiktaş ve o sıcak top bir yerlerine girer.

• portya bak. liverpool çıktı. ne ballılar yaw.

• Kolay kura değil, tur bayern e daha yakın, ilk maçı dengeli bir skor ile seriyi istanbula taşırsa belki bir şeyler az da olsa olabilir ama yinede bu turda bayern munich in bir üst tura çıkacağını düşünüyorum.

Juventus-Tottenham /Juve

Basel-Manchester City / M. City

Porto-Liverpool / Liverpool

Sevilla-Manchester United / Man. Utd.

Real Madrid-Paris Saint Germain (en baba kura bu )

Shakhtar-Roma ( en bal kurayı şaktar çekti)

Chelsea-Barcelona ( bir başka baba kura)

Beşiktaş-Bayern Münch / Bayern

1|0
    1|0
  • Galatasaray' takımını tutmama rağmen, Beşiktaş'ın kazanmasını istiyorum. Türkiye ligini temsil edecek sonuçta fakat Bayern Münih gibi bir takımın ne kadar güçlü olduğunu ve Avrupa'da ne kadar başarısı olduğunu da unutmamak lazım. Beşiktaş'ın fazla şansı olduğunu düşünmüyorum.

3|0
    0|0
  • Vay be haydi bir sürpriz neden olmasın?
    Biz Trabzonspor'lular seninle, Türkiye seninle Beşiktaş tarih yazmaya devam et. Futbol bu hiçbirşey belli olmaz. Ama favori bayern tabiki.

2|0
    0|0
    • Tarih yazmadıki ilk defa gruptan çıktı. d ama kendileri için tarih tabii. Bayern, Porto monako Leipzig kiev benfikaya benzemez kanka 😄

• @vaveyla10 knk benzemez biliyoruz ama bize desteklemek düşer :D

• Bunlar her maç bize real Madrid juventus chelsea bayrağı açtı ben desteklemiyorum😃

• Tuhaf anların yaşandığı iki maç sonunda Beşiktaş tüm otoriteleri, gazetecileri, spor camiasını, feminizm örgütlerini bile şaşırtarak Bayern'i eleyecek ve içimizdeki düşmanlar Bayern'in eski Bayern olmadığını dile getirecekler.

1|1
    0|0
  • Bir Galatasaraylı olarak Beşiktaş takımını içtenlikle destekliyorum. İnşallah eleyecekler lakin rakip dünyadaki en büyük 5 kulupten biri işimiz zor lakin çıkıp sahada savaşacağız. Yeni bir tarih yazma zamanı gelmişti :)

2|2
    0|0
  • Uzanmıştım uyuya kalmışım arkadaş aradı teli açtım şansımıza zokam münih çıktı ya la dedi yatağın içine gömüldüm resmen puff ararım ben seni sonra dedim ellerimi bacaklarımın arasına sıkıştırıp bacaklarımı karnıma çekip büzüşüp uzun uzun maçı analiz ettim kafamda:/ şu an kendime geldim koyarız diyom:/

1|1
    0|0
  • Bayern eskisi gibi formda değil. Lakin 8,10 gol atsa beşiktaşa şaşırmam ben. Bjk, 2 yıldır kolay gruplara düştü. İlk defa zor rakip geldi.

1|1
    1|1
  • Burada Vardar ve Östersundsa elenenlere yorum yapmak kolay her neyse Bayern Münih zor bir rakip iyi oyuncuları var fakat kağıt üzerinde futbol oynansaydı bu arkadaşların Vardarı felan elemesi gerekirdi. O yüzden Pepe Quaresma Babel Adriano Vida bunlar az oyuncumu diye sorarlar adama zor ama imkansız değil İçimizdeki İrlandalılar olduk sürece bizden Ülkece Futbolda bir bok olmaz

1|0
    0|0
  • Bence Beşiktaş gruplardan çıkarak ve Türkiye adına bir çok ilk e imza atarak kendini kanıtladı ve ülkemizi şereflendirdi. Çoğu kişi Porto Monaco varken Beşiktaş ın 1 puan bile alabilceğini düşünmüyordu. Beşiktaş Avrupa da ligdeki maçlardan daha motive ve daha hırslı bir şekilde oynuyor belki bir sürpriz yapar ver Bayern i devirir. Neuer de sakat 2. kalecileri oynıycak maçta bu da büyük bir avantaj bence yolun açık olsun kara kartalım.

1|0
    0|0
  • Rakip zorlu..
    Hatta büyük bir takim var karsimizda ama..
    Besiktas bu ne yapacagi belli olmaz..
    Gönlümüz Besiktasktan yana.. :/

2|1
    0|0
  • Beşiktaş en fazla çeyrek finale çıkabilir demiştim ama o da olmayacak gibi. Bayern %99 turu geçen taraf olur. Bayern ağır favori.

1|0
    1|0
  • ooooo bayernnn münchennn 😂😂👏🏾👏🏾👏🏾

1|1
    1|0
  • Geçmiş olsun şimdiden.

1|0
    0|0
  • Ulan sen gel çalış çabala uğraş ve gruptan çık, Kurada rakip olarak beşiktaşı seç. Buraya kadarmış bayern:)

2|1
    0|0
  • Real Madrid İnönü stadında antreman yapınca sevinenler şimdi Bayern münich yapacak diye üzülüyorlar :/

1|0
    1|0
  • Turu ilk maç ilk yarıda bitirir Bayern şöyle bir 9 10 tane atsa da keyifle izlesek 😂😂

1|1
    1|4
  • Galatasaraylı olarak Beşiktaşı destekliyorum ama Bayern duvar gibi küfür gibi çıkmış ya ben kura yarın çekilecek sanıyordum nasıl kaçırırım ya. Bayern bırakmaz ama top yuvarlaktır sonuçta belli de olmaz. :)

2|0
    0|0
  • Gazamız mübarek ola... saldır Beşiktaş

3|1
    0|0
  • Tabiki de Bayern Münih favori ama GS yi ezdiğimiz maçtaki gibi yürekli istekli oynarsa Beşiktaş neden olmasın

3|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    94

Kızlar Ne Diyor 36

• Beşiktaşım alır bak demedi demeyin. Totem bu, ben yazınca oluyor.

2|2
    0|0
  • Beşiktaş'ımın zoru başarmasını ümit ediyorum tabi ki. Bayern'in unuttuğu asıl bir tehlike var; Rövanş Vodafone Park'ta.😊

1|1
    0|0
  • Tabiki dileğim Beşiktaş’ın galip gelmesi, fakat bayern en başından beri Beşiktaş çıksın istiyordu, çünkü çok hafife alıyorlar.

2|0
    0|0
  • Bayern Münih

3|1
    0|0
  • Beşiktaşın galip olması benim 15 yaşıma geri dönmem kadar imkansız..

1|1
    0|1
  • Bayern münih

1|0
    0|0
  • Tabii ki BeşiktAŞK
    *Gecen bol olsun.*

1|0
    0|0
  • Tabii ki Bayern Münih

1|0
    0|0
  • Tanrı Türk'ü korusun. 😀
    Beşiktaş alır inşallah.

1|0
    0|0
  • Bayern'i eledigimizde de Bayern eski Bayern değil diycekler hazırlansın 😝

2|0
    0|0
  • Anlamam ama beşiktasli olmamdan sebep, beşiktaş diyorum 😄😄

1|0
    0|2
  • Gönül Beşiktaş olsun der ama çok zor

1|0
    0|0
  • Beşiktaş kaybeder diyen tüm mavilileri itinayla eksiledim (pembelere yoruldum🙄)... maç 90 dakika, kaybedicez demek ne alaka ya? İnanmak herşeyin başlangıcıdır.
    Zorlu maç olur evet, ki daha da iyi güzel bir futbol şöleni izlicez.
    Hep destek tam destek, tabi ki Beşiktaş diyorum 💪🏻🏳️♥️🏴

2|0
    0|0
  • Futbolla pek alakam yok ama Bayern çok gol atar bence çünkü bunlar yıllar önce benimde izlediğim maçta Barcelona ya 4 tane atmışlardı 4 😶😶😶😶

1|0
    0|0
  • Yenilmek kolay, yenmek olay👍

1|0
    0|0
  • Bayern münih

1|0
    0|0
  • Beşiktaş

1|0
    0|0
  • @Fetih5341 sence canım? 😃

1|1
    0|0
    • @91S91 cim Bastan alim hayatim , Bayernde neymis bir desibel rekoruda onlar icin kirariz:) onlar tirssin güzelim, tabiki besiktas diyecegim , real olsa ne yazar yüregimiz yeter:)

• @Fetih5341 bir daha etiketlersem nolayım 😂😜

• 16 dan aşağı yemez iki macta

2|1
    0|2
  • Beşiktaş demeyi çok isterdim ama Bayern güçlü bir rakip, çok zor olur😞

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    16
Yükleniyor... ;