Kızlar Neden Erkeklerin Hareketlerinden Anlam Çıkarmaya Çalışır ???

Sitede genelde hep bu tür sorularla karşılaşıyorum. özelliklede bayanlar. sevgilim bana bunu soyledı ne anlama gelir ? bana şöyle davrandı bu nedemek ? gibi sorular soruluyor hep. neden erkeklerin her hareketi her soyledıgı sozun altında arkasında bir anlam arıyosunuz ?

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• anlamsız hareketler mi yapıyor erkekler yoksa ? bu daha fena

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Belkide yaptiklariniza bir anlam veremiyoruzdur genelde once bacim sonra ihtiyacim ayagina yatildigi icin.. olabilir mi

0|0
    0|0
  • eğer o erkeğe ilgim varsa hareketlerinden anlam çıkarırım ben de, acaba beni düşünerek mi böyle davrandı derim.. bu yanlış bişey mi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• valla cok dogru bu kadar takinti hale getirmeseler bazi seyleri daha iyi olcak ayrica bu tip seylerin meydana cikma sebebi kacak iliskilerdir cunku her iki tarafinda cikar iliskisi vardir arkadaslar yani evlenip bu gibi dertlerden kurtulun.He diyeceksiniz ki evlenince yine sikinti var donup yine geriye bakcaksiniz ya kizin eskiden yapmis oldugu bir kacamak veya erkegin bunlar evliligi zedeler bir hadis var bu konuyla ilgili bakir erkek bakire bayanla evlesin diye bu kadar acik ve net.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;