Boyum uzar mı sizce?

merhaba ekim ayının başında 18 yaşına girdim.boyum 173.saçlarım siyah.gözlerim kahverengi.sülalemdeki erkeklere baktığımda

teyzemin ve dayımın oğulları 185 üstü boy ve kumrallar.yeşil veya mavi gözlüler

kendi öz abim 182 civarı boya sahip oda kumral ve yeşil gözlü

teyzemin ve dayımın kızlarının boyu 176 civarında

düşünün sülaledeki kızlar bile benden uzun.bayram ziyaretlerinde kimseyle yanyana gelmemeye çalıştım.fotoğraflarda çıkmamak için evden gidip akşam geldim.durum böyle.boyum uzar mı sizce? çok üzülüyorum.evlatlık deseniz değilim.evlatlık olmadığım kesinleşti.neden böyle kısa kaldım sizce? :( uzamam için ne önerileriniz var? doktor büyüme plakların kapanmamış çok az açık dedi.%5 falan açık dedi.

0|0
43

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• hastanede karışmış olabilirsin bir DNA testi yaptır :D

0|0
    0|1
    • bir gün beyninizi kullanmanız dileğiyle.

• eee şimdi bunlarla yazdıklarının ve yorumumun alakası nedir? şimdi twitter profilime bakıp bişeyleri yazmış ve hatta beni araştırmış olman bunları önüme sunman bana laf soktuğuna mı işarettir? Murat boz dinlemiyorum bu arada bilgine. Amaaann salla gitsin kime neyi anlatıyorum ki

• süpersin

• saçınla gözünle ne alaka boyun hem daha ne istiyorsun boyun gayet iyi şükret. çook daha kısa insanlar var

0|0
    0|0
  • hayır uzamaz.uzasa bile çok az.bence şukr et. iyidir

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• 1.75 belki bir ihtimal uzayabilirsin

0|0
    0|0
  • ek olarak sayin prof. saracoglunun videosu: https://www.youtube.com/watch?v=pduR0cuMJ4I

0|1
    0|0
  • Boyun 21-22 yasina kadar uzayabilir. Burada bir kür tavsiye edebilirim. Yüksek kimya mühendisi, bitki uzmani Sayin Prof. Dr. Ibrahim Saracoglunun boy uzatma kürünü.

4 Cesit balikta sirt kismindaki siyah et boy uzamasi icin faydali. Bu baliklar (Torik, Palamut, Kefal ve uskumru). Icinden hangisini yemek istersen ye. Birde bitkisel cay icmen gerekir. Bunuda sayin Ibrahim Saracoglundan temin edebilirsin. Bildigim kadariyla biberiye cayi olmasi gerekir. Ama dogur türü önemli ve demleme zamani.

Bedava kendisine danisabilirsin. www.saracoglu.at

0|1
    0|0
    • siz kullandınız mı? faydası oldu mu abi?

Yükleniyor... ;