Afrikada ya da Güney Amerikada balta girmemiş ormanlarda bir kabile üyesi olsaydınız ?

Afrikada ya da Güney Amerikada balta girmemiş ormanlarda bir kabile üyesi olsaydınız, dini inancınızın nasıl olacağını hayal ederdiniz ?

0|0
75

En İyi Kız Görüşü

• Karnimi zor doyuruyorum dini napayim diye dusunurdum.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Yağmuru severdim sanırım.

0|0
    0|1
    • ama seni çıplak halinle ıslatıp hasta eden, barakadan yaptığın derme-çatma evini mahveden yağmuru da severmiydin :)

• doğaya tapardık heralde, güneşe falan. aman Allahım sen koru, sana inanmaktan son derece şeref duyuyorum.

0|0
    0|0
  • dini inancim olmazdi heraldan ,hayattan kompus durumda olcaktik )))

0|1
    0|0
  • yemesini ençok sevdiğim hayvana tapardım

0|0
    0|0
    • ineklerin gerçekten davranışlarıyla muazzam hayvanlar olduğunu bizzat gözlemledim ...

• o ortam da dünyaya gelmiş evet çekirke anakonda timsah hayatımız besimimiz bunlardı anakonda tercihim olurdu maymundan önce:)

• sende de iyi mide var :)

• şaman elbette

0|0
    0|0
    • fazlasıyla Orta Asya bağlarınızı koparamamışsınız sanırım :) peki Şamanda sizi etkileyen en önemli unsur nedir doğacı-çevreci yanı falan mı yoksa eski Türk dini oması mı.

• inceden bir beğenememezlik kokusu aldım. en eski din olması diyip gidiyorum

• olur mu canım hepimiz bu ülkenin insanıyız ve Orta Asyadan geldik, sen de hemen küsüp kaçma atalarımızın dinini inkar edecek halimiz yok, sen yine de gitme kal :)

• gene iplemezdim olan inancı.. kafama göre takılırdım... güneşe hassasım bu halimde... o zaman da zıncı zıncı güneşlenirim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor... ;