Fitness antenörüyüm soruları alıyım?

Bilmek istediğiniz veya sorununuz olduğu soruları cevaplıyorum

0|0
46

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Üşenmiyormusunuz hiç 😂

0|0
    0|0
  • Karbonhidrat tozu kilo aldırır mı

0|0
    0|0
    • Size bir tavsiye veriyim yemek yemeyip karbonhidrat tozundan kilo almayı beklemek verim vermez güzel beslenme güzel uyku güzel antremanla çok iyi sonuçlar alırsınız karbonhidrat tozu olarak dymatise kullandım çok iyi ama tek sıkıntısı çok topaklanıyor

• İştahın yoksa doktora görün veya vitamin mineral eksikliğide vardır bayanlar bu tarz videolar yapıyorlar youtubdan bulabilirsiniz

• Teşekkürler iyi geceler

• Sınav çekmeye çalışırken ya da dumbell triceps extension hareketini yaparken dirseklerim kütlüyo. Sebebi ne olabilir?

0|0
    0|0
    • Eklem kremlerini sür ısınmadan girdiğin için bir harekete girmeden önce en hafif kiloyla ısın yoksa ilerde sakatlık yaşarsın

• Bisiklete de biniyorum her gün. bir hafta birini bir hafta birini mi yapayim yani

• Kendine göre değiştirerek kullanabilirsiniz

• vucut geliştirme yaparsam seksi olurmuyum?

0|0
    0|0
    • Tabiki ince bir bel düzgün bacak ve büyük bir popo ile hangi kadın çekici olmasın

• Ee saat geç oldu gözler zor görüyor bu saatte kardes😊😊😊

• @rdy2d tesekkurlerr :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Omuz genişliği belli bir yaştan sonra arttırılamaz mı? Sonuçta kemik yapısıyla da alakalı degil mi? Kemik yapısı değişir mi ki?

0|0
    0|0
    • Kemik yapısı değişmez yaş ilerledikçe gelişim azalıyor mesela 17 yaşındaki bir kişinin 35 yaşındaki kişi ile testestoronu hormonları aynı değildir yaş ilerledikçe gelişim yavaşlar

• Hocam benim 38.9 kol kalınlığım var daha fazla kalınlaşmasını istemiyorum. Ama aynı zamanda tekrar küçülmesini de istemiyorum.
    Bunu korumak için ne yapmam gerekiyor?

0|0
    0|0
    • Kardeşim sporu kaç aydır yapıyorsun ona göre bilgi veriyim

• Valla annem her sabah bağırıyor kızıyo gece yemek yapma diye 😄😄😄

• Ahaaa kendimi gördüm bir an :D :D :D
      Ben artık yalnız yaşıyorumda artık duymuyorum. Ailemle yaşarken sabah kahvaltıya kalktıklarında bu mutfağın hali ne püh yazıklar olsun diye bağırıyorlardı :D :D :D

• Başkan baslamak istiyorum da simdi bakiyorum salon zimba gibi gençlerle dolu ben girince utanirim gulerler bunun burda ne isi var diye ama biliyorum kimse anasinin karnindan oyle cikmadi dalga gecmezler biyerden baslamak lazim falan fistik ta yine de utaniyorum

0|0
    0|0
    • Baskan utanma onlarda öyleydi kimseyi umursamadan emin adımlarla ilerle sabırlı ol acı çekiyosun sonunda cefasını alıcaksın 💪💪💪

• Baskan 3 haftada 1 anteman programını değiştirmek lazım yoksa kaz kaybetme durumu oluyor

• Anladim saolun hocam

• Günde kaç saat çalışmalı? Hergün farklı hareketlermi yapılıyo? Yoksa hergün bütün hareketlerdem azar azarmı yapılıyo?

0|0
    0|0
    • Günde 1.5 saati geçmemeli benim kanaatim aynı hareketler 3 haftadan uzun süre yapıldığında kas kaybı oluşuyor 3 haftada programı değiştirmek gerekli ideal tekrar sayısı 8 veya 12dir

• 1.81 boya göre 80 kilo iyi altına düşme sağlam beslenme iyi ağırlıkla parçala vucudunu dostum disiplinliysen 3 ayda şekil alır 6 ayda belirgin olur

• EyvALLAH ikinizede

• Yarışma öncesi evrelerini tek tek yazar mısın birşey merak ettim.

0|0
    0|0
    • Kardeşim ben yarışmaya hazırlanmıyorum

• Definasyon olmadan çıktığını düşünsene tasak gecerler adamla jssjdn

• Definasyona gerek kalmıyor emin ol çak iğneyi o bile hallediyor

• Kısa boylu erkeklerin vücudunun çabuk geliştiği doğrumu? ayrıca vücut geliştirme için ciddi bir bütçe kenara ayırmak lazım mı çok masraflı tutarmı? vede salon seçerken dikkat edilmesi gereken konu nedir?

0|0
    0|0
    • Salon seçerken aletlerin yeni olmasına bak evet bu spor biraz maliyetli kısa boyluların vucudu daha tok durduğundan mesela sen 1.60sın ben 1 80 kilolarımız aynı ama sen daha kalıplı durursun

• Teşekkür ederim kardeşim güzel yorumun için son sorumuda sormak isterim bu arada ortalama ne kadar bir bütçe gitmekte aylık

• Beslenmen 5 üzerinden 3 olsa 300 400 tl arası beslenme suplement isteğe bağlı aylık 500 600 tl yeterli olacaktır

Yükleniyor... ;