Şampiyonlar Ligi’nde Beşiktaş gruptan 1. çıkarak tarihe geçti. Sizce, Devler Ligi’nde Türk takımları başarılı olamaz tezi çürütüldü mü?

Beşiktaş, Vodafone Park’ta ağırladığı rakibi Porto ile 1-1 berabere kalarak gruptan çıkmayı garantiledi. Böylece Beşiktaş, kulüp tarihinde ilk kez bu turnuvada gruplardan çıkmayı başarmış oldu.Bu sonuçla Türk takımları Şampiyonlar Ligi’nde başarılı olamaz! Tezi çürütüldü mü?

5|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş büyük başarı elde etti diğer takımların ezile büzüle acaba 2. çıkabilir miyiz diye gittikleri şl de çıktılar ve çatur çutur oyunlarını oynadılar gurur verdiler.
    Helal olsun gururLANdık

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 40

• Beşiktaş aşkı da inancı da bir başka. Bugün bu sevincimizi kimse anlayamaz. Tezi çürütmedik söyleyenlere tatlı niyetine yedirdik😂😂😂

Devler liginde de elimizden gelenin de fazlasını yapacağız buna gönülden inanıyorum.

0|2
    0|0
  • Gruptan çıktık
    Bakalım kurada kim gelecek

Çıkmasak iyiydi
    İlk turda güçlü takım gelmese bari
    Avrupa Liginde kupa almak vardı

0|1
    0|0
    • Avrupa ligindede zor takımlar geliyor artık. Ve bir prestiji olan kupada değil, şampiyonlar liginde yarı final oynamak avrupa liginde final oynamaktan daha prestijli

• Bir Fenerbahçeli olarak Beşiktaşı kutluyorum. Ülkemiz adına sevinçliyiz...

1|2
    0|0
    • Her Fenerbahçeli veya Galatasaraylı böyle olsa ne olurdu ki 👏🏻

• Kıskananlar çatlasınnnn💥💥💥💪⚫⚪

1|3
    1|1
  • Yok canım daha sadece gruptan cıktı elde ettiği bir başarı var evet tez çürüttü demek için daha erken.

0|2
    0|0
  • Tebrikler beşiktaş

0|1
    0|0
  • Evet, öyle oldu. Başka bir takım tutmama rağmen, Beşiktaş'ın, Şampiyonlar Liginde 1. çıkmasıyla, onur ve gurur duyduğumu da belirtmeden geçmek istemiyorum ve tebrik ediyorum.

0|1
    0|0
  • bir organizasyonda başarı deniyorsa o işin sonu kupayı almaktır ne yazık ki tüm ülkenin takımları birleşse yine de alamayız gibi o kupayı yarı final oynamak falan hikaye önemli olan orda devamlı olmak gs yarı final fb çeyrek final oynadı da ne oldu birisi 10 senedir gidemiyor diğeri ostersünd denen köy takımına elendi. amacım küçük görmek değil ama ne yazık ki ülkede en iyi şey yarı final oynamak ve bununla övünen var vizyonumuz bu en fazla yine yarı final oynarız biter

0|1
    0|1
    • 😁 Aynen gruptan çıkmak Barcelonaya altı gol atmak gibi seviniyorlar zira kupa haricinde gerisi tırıvırı birçok kez yapıldı bunlar 🤣😂

• Evet

0|1
    0|0
  • besiktask ❤

0|3
    0|2
  • Çürütüldü

0|2
    0|0
  • Hellall 😻

0|1
    0|0
  • Gönülden Tebrik ediyoruz 👏

1|1
    0|0
  • gururlan burası beşiktaşşş.

0|1
    0|0
  • Evet.

0|1
    0|0
  • BeşiktAşk ❤ der susarım diğerleri konuşsun

0|2
    0|1
  • Şeytanın bacağını kırdılar tebrikler Beşiktaş

0|1
    0|0
  • Kartalım❤️

0|1
    1|0
  • Hiç anlamıyorum şu futboldan 🤷🏻

0|1
    0|0
  • Evet..

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    20

Erkekler Ne Diyor 87

• Galatasaray yarı final gördü diyenler olmuş. Galatasaray rüyasında mı oynamış acaba yarı finalde. bunlar neyin kafasını yaşıyorlar ne yiyorlar çok merak ediyorum :D. başka yerlerde hakem Beşiktaşlıydı. Beşiktaş şike yaptı diyenler olmuş. osterşooot ve vardar ovasına elenener bunlar da takım mı falan demiş. bunlar hep takımları o müziği dinleyemediğinden. tebrik edenlere saygı duyuyorum ben de. umarım çok daha ileriye gideceğiz hem Beşiktaş'ım hem ülkemin puanı için

1|1
    0|0
    • s. bükreş ile yarı final oynadık gençç.. sen o zaman daha yeni baba diyordun hatılamazsın :))))))))))))

• @TomLizhaC bir şeyi çarpıttığım yok çarpıtanlar belli. açıklamasını da yaptım fazla gırgıra gerek yok. teşekkürler. iyi geceler.

• sonuçta şampiyonlar ligi o ligin devamı r madrid barcelona gibi takımlar şligi kuplarını hesaplarken o şampiyonluklarını da sayarlar.. gazozuna oynanmadı o lig.. snada ii geceler.

• Beşiktaş tarih yazmaya devam edecek takipte kalın. Takımın başındaki hoca da önemli bence Şenol Güneş farkı başta yoksa Türk futbolunda bir gelişme yok bariz sadece stadlar yenilendi o kadar. Ülkede hala yabancı tartışması var geri kafalılar çok fazla

0|1
    0|0
  • Türkiye gibi bir ülke için şu an gruplardan çıkmak çok büyük bir başarı kesinlikle ama bunların örneğini geçmiş yıllardada gördük, önemli olan bu gruplardan çıkma olayının artık sıradanlaşması, her yıl katılan bir türk takımı genelde gruplardan çıkabilmeli ancak böyle kalıcı bir başarıya dönüşür. Beşiktaşı bundan sonra zorlu bir rakip bekliyor olacak ve bu takımı geçerse artık uç seviyelerden bir takım gelecek büyük olasılıkla geçemez ama geçerse zaten kupayı dahi alabilir derim. Portonun şampiyonlar ligi şampiyonu olduğu yıl gibi avrupa devlerinin çok formsuz olduğu bir dönem olsaydı beşiktaş bu kadroyla şampiyonlar ligi şampiyonu olabilirdi. Dediğim gibi önemli olan başarının kalıcı olması ve tek kulüp yerine en az 3-4 kulübün daha böyle olması lazım.

0|2
    0|0
  • beşiktaşın grubu biraz kolaydı şu an başarıyı konuşmak için biraz erken bundan sonrasına bakmak lazım

0|2
    0|2
  • Gurur ve onur verici

2|1
    0|0
  • Sadece bu ve bunun gibiler yüzünden inşallah en kısa zamanda elenirsin beşiktaşak

0|1
    2|1
  • Henüz çürütülmedi bu başarıyı herhangi bir takımımız veya takımlarımız en az 4-5 sezon üst üste başarırsa ancak o zaman tezi çürütürüz

0|2
    0|0
  • Tek bir basari ile Turk takimlari basarili diyemeyiz ama gercekten buyuk is basardik.. Devami gelmeli..

0|2
    0|0
  • Tebrikler valla izledim maçı.

0|1
    0|0
  • 0|1
    1|0
  • Bu ülkede yarıfinal görmüş bir Galatasaray var besiktas önce finale çıksın ondan sonra birlikte alkışlayalım

0|1
    0|0
  • Ee bir zahmet artık 1 kere çıksınlar. Galatasaray defalarca çıktı. Fb 1 kere çıktı. Bjk hiç çıkmamıştı. dd

1|2
    3|3
    • Başlığı tam olarak yeni okudum. Ve çok komik buldum. Galatasaray, o tezi çürüteli yıllar yıllar oldu. En son 3 4 sene önce şampiyonlar liginde çeyrek final oynadı.

• tama beşiktaşa sempati duyarım bir gs olarak ama amma abarttınız biz kaç kere çıktık guruptan fener de bir kere çıkmıştı.. şimdi de ilk defa beşiktaş çıktı.. sanki ilk defa bir türk takımı gruptan çıkıyor gibi bir durum yarattmışsınzı saçma !

0|2
    2|2
  • bakalım ikinci turda ne yapacak

0|1
    0|0
  • Çrültülü bence çünkü türkiye beşiktaş sayesinde avrupada adından oldukça söz ettirdi devamı diğer tüm türk takımlarının başına inşallah.

0|1
    0|0
  • Bir sonraki tura bakmak gerek. :)
    Ben bunu başarı olarak görmüyorum ama. Bir sonraki sezon da üst tura yükselirse başarı olur.
    Ama bir Galatasaraylı olarak dün akşam Beşiktaş'ı destekledim ve tebrik ediyorum. Bir Türk olarak gurur duydum.

0|1
    0|0
  • Maçtaydım bir ara kalpten gidecektim her yanım uyuştu nihayetinde muradımıza erdik çok şükür

0|1
    0|0
  • Kardeşim grubu lider tamamlado tebrik ederiz ama kupayı almadı. Daha başardığı bişi yok. Fener ve Gs de zamanında gruptan çıktı. Hele sakinn

0|1
    0|2
  • Tarihe mi geçti durun daha çeyrek final oynayın Cimbomun ve Fenerin yaptığına ortak olup yarı final oynayın öyle tarihe geçin. Ne yaptınız gruptan çıkmak mı tarihe geçme oluyor. İn aşağı Ziya derler adama

0|1
    0|1
    • Şu ana kadar hiç bir Türk takımı Şampiyonlar Ligi’nde gruplardan lider olarak çıkmadı. Bunu idrak edebilirsanız sorun yok.

• Yahu Arkadaş biz 11 puan aldığımız sene aynı grupta olan Inter kupayı aldı yani sizin oynadığınız takımlara bak birde o zaman ki fenerin ya da Cimbom çeyrek final oynadığı yıllarda gruplara bir bak istersen bizim oynadığımız inter yarı final ve çeyrek finalde elendigimiz Chelsea finalde penaltılarla kupayı kaybetti ALLAH aşkına şimdi sizin grupta hangisi yarı final oynar

• Ya sanki şampiyonlar ligi kupasını aldı he. Bu tip saçmalamalarınız yüzünden futbolda zerre ilerlemiyoruz. Hemen baş üstüne koyup abartıyosunuz sonra oynamıyolar bu başarı bize yeter diyip

0|1
    0|1
  • Erkekler Devam
    67
Yükleniyor... ;