Sizce bjk, bugün geçmiş yıllarda olduğu gibi farklı mı yenilir, yoksa yener mi 🤔?

Geçmiş yıllarda zaten şampiyonlar ligine çok katılamadılar. 😊 Fakat katıldıklarında çok ağır yenilgiler aldıkları oldu. 😊 peki bugün tarihinde ilk defa gruptan çıkar mı, yoksa ağır mağlubiyet mi alır 😕

1|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Umarım portolu kardeşlerimiz 8 atar ve bizi mutlu eder..

1|1
    0|0
    • ya biz büyüklük yapıp desteklesek mi bjk yi :D zira bize schalke juventus real madrid atkısı acmak yakısmaz :D o değil de onlar juventus real madrid açıyor baskası onlara yapmak istese leipzig porto felan acacak aradaki kalite farkına bak D:

• Hahaha biliyorum 😂 Biz real madride 5 5 diye bağırdık tribünde bunlar nerden anlıcak bu duyguyu hey gidi :) gruptan çıktılar sokağa döküleceklet nerdeyse :)

• drogba 4. golü attı ben ofsayt olduğunu sonradan öğrendim :D 4-1 yapsak real o şaşkınlıkla 5ide yerdi :D deplasmanda bizi biçti hakem penaltıyı vermedi burağa. içerdeki maçtada ronaldonun ilk golü ofsayttı :D aynen öyle eğlensinler bırak ilkleri olacak cünkü cıkarsalar :D

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 9

• Ülkesinin rezil olmasından mutluluk duyan embesiller dünyada sadece türkiyede.

Farklı yenilsinde seninde mutluluğun katlansın.

2|3
    1|1
    • Bunun juventus ve real Madrid veriyonuda var hadi şimdi arkana bakmadan sorumdan çekil encrypted-tbn2.gstatic.com/images

• Bir avuç taraftarın yaptığını ülkenemi mâl ediyosun ve ülkenin rezil olsun istiyorsun?

Baya komiksin.

• O yüzden bjk stadında her maç schalke juventus real Madrid atkısı açılıyordu demi? Her maç yabancı takımların atkısı bjk stadında açılıyor ama bjk taraftarları engel olmuyor öyle mi 😃

• Kazanamaz. Ahmet hoca doğru bilir umarım

0|1
    0|0
  • Icimizdeki Irlandalilari sevindirmeyecegiz.. Aksine aglatacagiz.. :))))

0|2
    1|1
  • 2-1 alabilir diye düşünüyorum :)

0|2
    0|0
  • Beşiktaş yenecek çünkü lensleri var 🙂
    Babeli var babel on numara🙂
    Q7 leri var 🙂

0|0
    1|0
  • Bence liderliği garantiler, puan alır.

0|3
    1|0
  • 😂😂😂cok rahat hemde

0|0
    0|0
  • Hiç mi çıkarmadılar saha önce

0|0
    0|0
    • Hayır GS defalarca çıktı fb 1 kere çıktı bjk hiç çıkamadı 😅

• 10 puanlı Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi gruplarında en fazla puan alan Türk takım olma hedefinde ve beraberlik alsa dahi lider çıkacak.
    Beşiktaş bugün sadece orjinal portoluları değil Türk asıllı Portoluları da üzecek eminim.

0|2
    0|1
Yükleniyor... ;