Sevgilime "ofsayt nedir" diye sorsam benden ayrılır mı?

Bu soru yılın sorusu seçilebilir lan: )Sevgilime "ofsayt nedir"  diye sorsam benden ayrılır mı?

0|3
5490

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 89

• Futbol sana çocuk veren bir insandan gözüne bakan bir insandan daha değerliyse toptan çocuk yapsın hemcinslerimiz bakalım oluyomu hem cansızını denesinler hemde cansızını ne ayrılıcak saçmalama

1|0
    0|0
  • Ofsaydi bilen kiz mi olur ya bilmesin yok yani oldu olacak gelsin benle pes oynasin 😂😂 abi erkek kiz arasinda fark olur ya. Birde ofsayt kurali degisti bunu bilmeyen erkek bile vardir. 2 turlu ofsayt vardir pasif ve aktif. Ofsayt temel amaci maclarda asiri gol olmasini engellemek. Mesela orta saha cizgisinden baslar ofsayt kurali orta saha cizgisinden itibaren hic bir rakip oyuncu kendi sahasinda degil (kaleci sayilmiyor) ise ve orada bizim oyuncu var ise ofsayt olur fakat top ona gitti Şu an oyuncu pasif ofsaytta yani hakem ofsayt calmayabilir. Fakat oyuncu topa yonelirse bu aktif ofsayt olur ve calinir. Ve ek olarak ceza sahasi icinde iken 6 pas denen o kucuk karede kaleci ileride ise ve onun arkasina top gelirse ne kadar adam olursa olsun ofsayt olur. Fakat bu kural cok eskide kaldi hala gecerli mi bilmiyorum. Ama olay 6 pas denen aralikta olmali pasi atan ve veren.

1|0
    0|0
  • Zannetmem sana göstereyim der büyük olasılıkla tabi ofsayt ı nasıl anlıyorsa...

1|0
    0|0
  • Futbolda iki kişinin uygunsuz düştüğü pozisyona ofsayt denir.. hatta dur şöyle anlatayım senin anlayacağın dilden sevgilinin kalabalık bir yerde sana karşı uygunsuz davranması ofsayttir😂😂

1|0
    0|0
  • bir sevgilim olsaydı sorsaydı :D

1|0
    0|0
  • Bence bir şey olmaz. Bu arada ömür boyu mutluluklar dilerim.

1|1
    0|0
  • Hoşuna gidebilir ama öncesinde google'dan öğrenebilirsin

1|0
    0|0
  • Sana öğretmezse sen ondan ayrıl ama önce süründür:))

1|0
    0|0
  • Ofsaytınızın da sizin de ya futbol ve kadın Yanyana geldiğinde hep bu mu konuşulmak zorunda

1|0
    0|0
  • Ayrilmaz ama sana ofsayti nasil anlatacagini merak ederim

1|0
    0|0
  • Açıklamak yerine ayrılıyorsa sıkıntı vardır ama anlattığı halde anlamayacaksan sormaman daha iyi

1|0
    0|0
  • Ayrılmaz, gurur duyar ama açıklayabilir mi onu bilmiyorum 😀

1|0
    0|0
  • ayrılırsada literatüre geçeren saçma ayrılık sebebi olarak

1|0
    0|0
  • bence düşünmeden sor, ayrılırsa senin için büyük hayırdır bu. Düşün bakalım neden?

1|0
    0|0
  • Kafan çalısıyosa bir kerede anlarsın diye umuyorum 😊🙄

1|0
    0|0
  • Bu soru nasıl günün sorusu oluyor anlam veremiyorum demekki ülkemizde gerizekalilar çok

1|0
    0|0
  • bu sebebten ayrılırsa ne güzel bak hayatının en büyük şansını yakalamış olursun

1|0
    0|0
  • Evet yılın en saçma sorusu olarak gündeme bomba gibi oturur bence de 😊

1|0
    0|0
  • Orgazm olamıyorsan alınır oldugunu biliyorsa ne diyon kızım sen der

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    69

Kızlar Ne Diyor 53

• ofsaytı bilmiyorsan neden çıkma teklifini kabul ediyorsun... kabul edilir şey değil... futboldan nefret et hakkında hiçbişey bilme ama ofsaytı bil. bu bir mihenk taşıdır. bir simgedir erkek için. ofsaytı anlayabilmişse arabayı da park eder güzelde yemek yapar diye düşünür...
    düşünsene ofsaytı bilen daha neyi yapamaz ki :D

1|0
    0|0
  • Ay bugün futbol oynuyordduk ofsayt oldu dedi. Hiç sormadım yani cesaret edemedim😂😂

1|0
    0|0
  • Hemen anlatıyorum hoşlandigin çocuğu kankana anlattin o da hoşlandi ofsaytt mağaza elbise beğendin başka bir kadında beğendi ofsaytt

1|0
    0|0
  • yok canım seviyorsa bir de üstüne ne olduğunu açıklar kesin.

1|0
    0|0
  • eger anlayisli bir es ise anlatir ofsaytin ne oldugunu. bende bilmiyorum esimde yok :)

1|0
    0|0
  • bu soruyu daha önce de görmüştüm :) nıye ayrılsın kadınlar da sever futbol.

1|0
    0|0
  • Kesin ayrılır ama 356 kez anlatıp sen anlamayınca 😄

1|0
    0|0
  • Ne taktınız şu ofsayta. Bilseniz nolur bilmeseniz nolur sanki

0|0
    1|0
  • Ayrılmaz ama dalga geçermiş gibi hissediyorum.

1|0
    0|0
  • Yenı mi duydun

1|1
    0|0
  • bos bos sorular

0|0
    1|0
  • Kolaya kaçar ayrılır bence.

1|0
    0|1
  • Ayrilmaz ya, bir dene istersen

1|0
    0|0
  • Biliyorum ama anlatamıyorum😃

1|0
    0|0
  • Ayrılır ://

1|0
    0|0
  • Ayrılmaz :)

1|0
    0|0
  • Ayrılmaz ne var bunda ben de anlatabilirim.

1|0
    0|0
  • Ayrılmaz

1|0
    0|0
  • Valla bilmiyorum ya futbolun f'sinden anlamam

1|0
    0|1
  • ayrılır

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam