Tek sorun tudor mu cimbomlular 💛❤️?

Tudor, acemi bir hoca ve çok hata yapıyor. 😣
Tudorun taktik anlayışı ile başakşehir maçını kazanamazdık zaten. Lakin hakemi de es geçmemek lazım. 😑 Diğer büyük maçlardaki gibi yine Galatasaray aleyhine bir sürü hata oldu. İlk golde faul yoktu, ikinci golde ise taban vardı. 😡 Galatasarayla sorunları ne anlamıyorum 😳

1|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Tudor mu oynadı sahada? O hıyarlar ne halt yedi, hepsi profesyonel futbolcuyuz diye göğüsleri havada yürüyor. Denyolar adam olsunlar adam gibi oynasınlar maç kazansınlar. Utanmıyorlar mı 5 tane yemeye?

0|1
    0|0
    • En zor deplasmana çift forvet başlıyor oturan sistemi bozuyor defolsun gitsin

• Bütün suç futbolcularda değil onlarda kötüydü evet ama mahalle macı yapmıyorlar artık saha kusana kadar koşsanda rakip iyi top yapıyorsa senin taktiğin yoksa seni sahada oynatırlar Başakşehirin bize yaptığı gibi çift forvet başlı başına mallık ayrıca lato ile başlamayacaktı

Kızlar Ne Diyor 1

• sen bjk değil miydin ayrıca bu kaçıncı hesap🙄🙄

0|1
    0|0
    • Hayır kuzenim bjkli onuda gsli yapcam.
      Bilmiyorum ama bunu kapatmıcam henüz gibi ama bellide olmaz 😂

• Ben de takım turmuyorum acaba hangi takım olsam diyorum😂

• Pek tabii ki Galatasaray 💛 ❤️
      Bunu düşünmeye bile hacet yok

Erkekler Ne Diyor 9

• Burası Galatasaray milyonların kalbi atıyor onların sahaya çıkınca hop oturup hop kalkıyoruz futbolcular giydiği formanın hakkını verecek o teknik direktör bozuntusuda takımı bir an evvel bırakacak acemiliğe yer yok basit bir Anadolu kulübü değiliz biz

0|1
    0|0
    • Futbolcular çok iyi kardeş kadro iyi malzeme sağlam tudor acemi fatih Terim olsa çoktan lig bitmişti

• Yedek kulübesi zayıf zaten maç kötü giderse etki yapacak adam yom

• Ayhan

0|1
    0|0
  • ben beşiktaşlı biriyim. şunu soyliyim size basaksehir kollaniyor cunku proje takimi o devletin takımı. zaten katarlilar satın aldi orayi

0|1
    0|2
    • İlk gol faul değildi Rıdvan Dilmen fenerli o bile dedi visca kendini attı diye

• Bu tudoru bugun kovsunlar hirvatistan 2. liginin son sirasinda ki takimin baskani bile 3 gun dusunur alsak mi diye

0|1
    0|0
    • Fatih Terim olsa çoktan lig bitmişti şampiyonduk

• Hic sorma ya su feneri trabzonu yenemiyozya yuh ya valla yuh hadi basaksehir ya kardesim yenmeye oynuyo gerizekali beraberlige oynasa nerde o beyin tudorda pasam cift forvet oynuyor bugun barca gelse basaksehire forvetsiz oynar messi atarsa yeneriz diye bakar o ayhan akman yardimciyim diye orda para kazaniyo ya adaletini cikeyim bu dunyanin 12 saat 1500 e ise gidiyoz bizde bakar kor bunlar yani bu kadari pes ya kor bir adam dusun maclari hep radyodan dinlesin vallahi basak macina bu kadroyu yazmaz

• Evet tek sorun Tudor. Hakem eyyamları hep vardı şu an da var ve var olacak

0|1
    0|0
  • Ulan bir karar verin artık. Bak Beşiktaş hiç hoca gönderdi mi? Her sene de UEFA ya da Şampiyonlar ligi.
    Şu adama bir karışmayın ya.
    6 maç kazandı, göğe sığdıramadınız ama bir maç yenildi mi? Aman ne alçak bir adam.

1|0
    0|0
    • Tudoru övdüğü mü nerde gördün sen

• Solbek hariç iyi tabii

• Hamza hoca daha kötü bir kadro ile 3 kupa aldı. Peki neden gönderildi? Antrenör başarısı da yetmedi size. Mancini geldi, yıllarım tecrübesi değil mi? Tudor'dan daha mı başarılıydı?

• Tudor u yedirtmeyiz! #DirenTudor
    :D

1|0
    0|0
  • Saat markasi degil mi la o Tudor

0|1
    0|0
  • Adamlar 5 atmış sen hala hakem mi diyorsun:D

0|3
    0|0
    • Kardeş Rıdvan Dilmen bile ilk golde faul yok visca kendini attı dedi. 1-0 geriye düşmek kötü oldu moral gitti

Yükleniyor... ;