A Milli Erkek Basketbol Takımı'mızın 2019 Dünya Kupası Eleme Grubu maçlarının kadrosu belli oldu. Kadroyu nasıl buldunuz?

Açıklanan kadroda;
Doğuş Balbay, Birkan Batuk-Anadolu Efes
Tolga Geçim-BanvitSertaç Şanlı, Semih Erden-Beşiktaş Sompo JapanFurkan Aldemir-DarüşşafakaMelih Mahmutoğlu-Fenerbahçe DoğuşHüseyin Göksenin Köksal, Ege Arar-Galatasaray OdeabankBerk İbrahim Uğurlu, Metin Türen, Alp Karahan-Pınar KarşıyakaMetecan Birsen-Sakarya BŞBBarış Ermiş-TofaşAyrıca A Milli Erkek Milli Takımı 20 Kasım'da Bursa'da kampa girecek. Millilerimiz ilk maçını 24 Kasım'da Bursa'da Letonya karşısında oynayacaklar.2'nci maçında ise 26 Kasım'da Ukrayna'nın Kiev kentinde Ukrayna ile karşı karşıya gelecekler.

1|2

En İyi Erkek Görüşü

• 2010 da ki gibi bir kadro bir daha olmadı bence dünya 2. si olmuştuk çok heyecan verici bir maçtı ha dilerim ki bu takım da başarı gösterir ama dikkat ettim yani o seneden sonra o derece başarılı bir kadro olmadı hiç bence :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 36

• Semih erden , gösterecek yine kendini abla.
    A Milli takımıza başarılar.

1|0
    0|0
  • Euro lig bu konuya dizayan getirmesi gerekiyor takvim olarak milli takimda basari istiyoruz fb dogus tan anadolu efesten banviten oynanacaklarda gitsin ama malasef euro lig takvimi oldugu icin cogu basket cilerimiz gidemiyor melih gibi mesela buna iyi bir ayar cekmeleri bh konuyu hidayet turk oglu konusur sanirim avru payla

1|0
    0|0
  • Kadro iyi bakalım. :)

1|0
    0|0
  • Yine bir şey yapamazlar. Biz en büyük başarımızı 2010 yılında final oynayarak aldık. Bundan da öteye varamayız. Çünkü Euroleague'i kazanan Fb Ülker takımında bir tane Türk oyuncusu oyunda değildi. Yine bakıyorsunuz Anadolu Efes olsun Galatasaray Odeabank olsun Beşiktaş Sompo Japan olsun vs her takım yabancı oyuncularla dolu. Kimse kusura bakmasın bu kadar yabancı oyuncunun olduğu yerde Türk oyuncular başarı gösteremez. Adam oynayamıyor ki başarı gösterin.

1|0
    0|0
  • Benchlerin kralı baris hersek belescisi alınmamış hayret

1|0
    0|0
  • hoca seçimi yanlış...
    daha önceki dönemler gibi fenerin hocası başa geçmeli
    şu an ki hoca ise yardımcı olmalı

1|0
    0|0
  • Umarim basarili olurlar.. :/

1|0
    0|0
  • fena değil

1|0
    0|0
  • basarili oluruz insallah

1|0
    0|0
  • Geçiş takımı olduğumuz için ve eksiklerimizde cabası bu turnuva pek iyi geçmeyecek diğer turnuva gibi olacaktır pek umudum yok alacağımız galibiyetler sürpriz olur :) Yine de her şeye rağmen hep destek tam destek :)

1|0
    0|0
  • başarılar dilerim

1|0
    0|0
  • Genç bir takım, başarılı olacaklarını sanmıyorum, ama gönlümüz onlarla.

1|0
    0|0
  • Fenerbahçeli oyuncular yokken çıkabiliecek en iyi kadro bu dünya kupasına gitmemiz zor duruyor umarım yanılırım

1|0
    0|0
  • Uzun ve 4 numara yok. 3. perioda kadar direnebiliriz bu kadroyla.

1|0
    0|0
  • ben milli takımı küçüklüğümden beri izlerdim. Asıl sıkıntımız şutör adamların eksikliği yani üç sayı atacak. İnşallah bu kadroda iyi şutör vardır

1|0
    0|0
  • Isim olarak fena bir takım olmamış ama turnuva performansı çok önemlidir Inşallah hepsi kendini gösterir ve takıma yarar sağlarlar

1|0
    0|0
  • Sağlam bir kadro

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe neden milli takıma oyuncu göndermemiş? Çok ilginç

1|0
    0|0
  • Furkan korkmaz ve Cedi olmadan kadroyu eksik buluyorum.
    Ömer asık da bir an önce iyileşsin.

1|0
    0|0
  • Umarım başarılı olurlar

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 11

• Güzel buldum

1|0
    0|0
  • Beğendim

1|0
    0|0
  • yağuşuklu gözüküyorlar başarılı buldumm :d

1|0
    0|0
  • Başarılar

1|0
    0|0
  • Daha iyi bence. İzlenecek

1|0
    0|0
  • Kadro fena değil. Şimdiden başarılar dilerim.

1|0
    0|0
  • Zaman gösterir hayırlısı olsun

1|0
    0|0
  • Anlamam

1|0
    0|0
  • iyi gibi gözüküyor insallah kazanirlar

1|0
    0|0
  • HARİKA