Birine aşık oldunuzda ya da ondan hoşlandınızda gidip konuşurmusunuz ?

birinden hoşlandınız ya da aşık oldunuz gidip konuşurmusunuz yoksa öyle uzaktan bakarmısınız ? hatta durumu biraz daha zorlaştıralım bu kişi ile hiç bir konuşmuşlunuz yok onun sizin varlınızdan haberi bile yok böyle bir durumda naparsınız lütfen dürüst olunn :)))

0|0
322

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• Kıza bağlı. Açıldığımda utanacak bir tipse hareketlerimle(özellikle bakışlarımla) belli ederim. Ancak onu utandırmayacaksam direk açılırım. 5 dakika sonra yaşayacağımız garantisinin olmadığı bir hayatta neyi bekliceksin.

0|0
    0|0
  • Direk gider söylerim zaten varlığımdan haberdar değilse birşey kaybetmem :)

1|0
    0|0
  • çevremdekilerin benden varlığı olur da. Ben çok zor açılan biriyim dorusu. Yani rededilmekten çok korkarım, hele ulu orta. :)

0|0
    0|0
  • önce hoşlandığım kişi hakkında bilgi toplarım(evlimi , sevgilisi var mıbekarmı) edindiğim bilgiler ışığında kızın yanına gider o an gönlümden geçen kelimeleri söylerim.Çünkü daha önceden çalışılan şeyler o esnada unutuluyor.Artık gerisi şans...

0|0
    0|0
  • -Sevgilisi yoksa

-Son ayrılıgının üzerinden uzun zaman geçtiyse

Evet konuşurum :)

Ben ona farkettiririm kendimi bir şekilde :)

cut.

0|0
    0|0
  • evet aşık oldum ama bir erkek olarak gidip konuşmaktan korktum. beni terslemesindden korktum. bence mantıksız olacak ama uzaktan izlemek onun mutluluğunu uzaktan paylaşmak daha güzel sanırım

0|0
    0|0
  • canım çıktı ama sonunda konuştumm

0|0
    0|0
  • en kötü durumda bu konuşsam mı konuşmasam mı konuşursan ya kabul etmezse konuşmazsan ya başkasını kabul ederse ikiside zor bir durum ama en iyisi uygun bir zamanda konuşmak

0|0
    0|0
  • aşık olmamda hoşuma gittiyse gider konuşurum başka türlüde olmuyor zaten...konuşmamda kısa süre çünkü tek bir soru sorarım..

0|0
    0|0
  • Çok etkilenmişsem, takip eder işini öğrenirim. Umuma açık bir yer de çalışıyorsa, müşteri gibi gider işe koyulurum.

0|0
    0|0
  • 5 senedir bekliyorum daha söyleyemedim. En sonunda biri gelip alıcak onu bana da ohh olacak sana neyse söylemeyeyim bana da o düşecek işte :)

0|0
    0|0
  • Utangaç ve çekingensen sittin sene açılamazsın ha acıgım dobra dobrayım dıyorsan gıdıp konusursun sonunda ne olucaksa.

0|0
    0|0
  • Öyle uzaktan bakarım. Tanısam da öyle uzaktan bakarım.

0|0
    0|0
  • malesef konuşamam

0|0
    0|0
  • cok hoslanmıssan gıder tanısırım...

ama gercekten olaganustu derecede etkılenmem lazım

0|0
    0|0
  • hayır hareketlerini takip ederim iyice emin olduktan sonra

0|0
    0|0
  • cesaret tamamen.

0|0
    0|0
  • anlık birşey gidip konuşma cesareti gelirse konuşurum yoksa sadece bakarız öyle :)

0|0
    0|0
  • ben konusamiyorum oyle kaliyor kiz bana bakiyor ben ona :D

0|0
    0|0
  • ben artık gidip konuşmuyorum bıktım reddedilmekten

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 3

• tanışmaya çalışırım önce sonra zamanla ilgisini filan çekmeyi denerim sanırım

gidip lak diye söylemem söylenmez de zaten

0|0
    0|0
  • yok, onlar gelir zaten :)

0|1
    0|0
  • ben konuşmayı düşünmekteyim :D biri bu gidişe bir son vermeli ama canım..

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;