Sizce ona haksızlık mı ediyorum?

Erkek arkadasımın telefonunda kız resimleri gordum bir kac farklı kıza ait 3 4 tane resim vardı bu resimlerin arasında benmde bir kaç tane resmin vardı sırıf bu yuzden ondan ayrıldım bana arkadasları oldugnu soyledi fakat resimler fotograf makinası ile ceklmişti ark olsa bile onun telefonunda ne arıyor ? Sizce ona haksızlıkmı ediyorum yoksa iiiyimi yapmısım

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• haketmiş canım sapıkmı bu bir sürü kz resmi var

0|1
    0|0
    • Yani ama cok seviyodum yazık etti

• o zmn sil sende kafandan canım bak adam değilmiş .. erkek çok bşver :)

• Saol cok tesekkür ederim silcem

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Abi okurken tuhaf oldum gay mısın

0|1
    0|0
    • Degilim arkdsmn hesabı

• Gitsin hayvan :D

• Hah şöylee :D

• ya lanet olsun nasıl insanlar bunlar ya ask basit insanların diline meze olmuş ya geçmiş olsun kurtulguna sukret

0|1
    0|0
    • Saol canım :(

• Amin inşallah cok sağol

• r.e

Erkekler Ne Diyor 1

• ben olsam hemen o fotoğrafları google images üzerinden aratırdım önce. Bakarsın facebook profillerinde varsa çıkarlar. Bi de kötü arkadaşlık siteleri falansa tam anlardım olayı. Haa hiç çıkmayabilir de. Bi kaç düz foto ayrılmaya yetecek sebep değil. Sırf buna ayrılıyorsan adam bilerek mi yaptı acaba ne kolay kurtuldu senden

0|1
    0|0
    • İyide ben kıZdım gittim cocuk burdan kalkrsan sonrası olmaz dedi sonrasını istemiorum dedim gittim yani eger beni kaybetmek istemeseydi pesimden gelrdi daha onceki hataları gbi yanlıs yaptı suratındaki o pis gülümsemeyi gordumm hislerimde yanılmam o fotograflarla amacı farklıydı erkeksin bnden daha iii bilirsin o foto ne ise yarar o kurtulmadı ben kurtuldum ondan kızlar normal değildi zaten dekolteli falandı.

• zaten uzatılacak bir birliktelik değilmiş. geçmiş olsun

• Saol

Yükleniyor... ;