Sanırım gidene bay bay gelene hay hay... kızlar sorum size

hayatınızdaki adama eski karın mı daha güzel yoksa ben mi diye bir soru sordunuz (biliyorum saçma bir soru, ama boşluk anıma geldi bu soruyu erkek arkadaşıma yönelttim) benim denyo bir kerede cevap veremedi. ben de söyle valla bak kızmıcam dedim, objektif bak dedim. o da şöyle dedi; bunun arkadaşları hep eski karının daha güze3l olduğunu söylüyormuş. ben de dedim ki senin cevabını merak ediyorum, sonra dedi sen benim için dünyanın en güzel kadınısın çünkü sana aşığım dedi. eski karısından da nefret ettiğini söyledi. neyse siz benim yerimde olsanız ne yapardınız ? kem küm ederek cevap verirse ?

Güncellemeler:
sorunun ne kadar saçma ve malca olduğunu kabul ediyorum ve bunun bilincindeyim. yani irdelemeye gerek yok, sordum bir kere yapacak birşey de yok.
Yahu arkadaşım tamam soru saçma kaşındım ben, ama diyorum ki; farzet sordunuz ve böyle bir cevap aldınız, tepkiniz ne olurdu ?

0|0
43

En İyi Erkek Görüşü

• Ne malca bir soru soruyosun diyerekten cevaplamazdım sanırım

1|0
    0|0
    • kabul ediyorum, sorum cidden çok malcaydı... ama sordum bir kere, sormaz olaydım. ilişkim bitti

• ayrıca şunuda belirteyim böyle malca bir neden dolayı bitirdiğin için tebrik ediyorum :)

• ne demek rica ederim :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Eski karısı daha güzelmiş işte yalan mı söylesin adam. Söylesin di mi. Sonra da dürüst değilsin bana karşı falan diyin. Olm var ya çok doluyum.

Neyse eski karısı eskide kaldığına göre böyle şeylere takılma derim. Ama güzelmiş işte, adamın söyleyemediğini ben söyleyeyim.

0|0
    0|0
  • Çok saçma bir soru .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen aranız bozulması için uğraşıyorsun bence bıraksa seni yeridir yani .

0|0
    0|0
  • Böyle saçma soru mu olur, ne yapmaya çalışıyorum ben, amacım ne, illa bir sorun çıkartacam, bıktım, der ve kendimi terk ederdim. Sevgilime de yazık sonuçta.

0|0
    0|0
  • adam hala yanındaysa şükretmelisin...

0|0
    0|0
  • ilişkini bozmaya yer mi arıyodun? aferin sana.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;