Her yaşın ayrı bir güzelliği varmış. :D

peki sen kaç yaşındasın ve yaşının güzelliği ne? ne kıyağını gördün bugüne kadar D:D

Güncellemeler:
bide cahit sıtkı tarancı 35 yaş şiiri yazmış arkadaş adamı tribe sokup duruyo D:

0|0
1827

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 17

• temmuzda 27 oldum

doğduk büyüdük genç olduk gidiyoruz işte :)

0|1
    0|0
  • 19 yaşındayım. Evet her yaş ayrı bir güzel oluyor.

0|1
    0|0
  • 18..

yaşımın güzelliğini yaşatmayan bir ösym var..

ama her şeye rağmen gencim bir kere gez toz eğlen..:)

0|1
    0|0
  • 20 yaşndayım :) br kıyağnı görmedim dha

0|1
    0|0
  • Büyüdükte sanki ne oldu.Çocukluğu unuttuk, yalanlara boğulduk..Büyüdükte sanki ne oldu..Umutları kuruttuk, savaşta vurulduk..Ve birden büyüdük aniden..

0|1
    0|0
  • 25 yasimdayim.daha olgun ve ne istedigini bilen biriyim.yillar oncekafam cok karisirdi ama bu yasimda oyle degil.

0|1
    0|0
  • 20 :)) gencim alayına giderim :)) aktifim dinamiğim aklıma seri çalışıyor güzel :))

0|1
    0|0
  • Ben 24 yaşındayımmm :) büyüdüm özgüven sahibi oldum. ergenliğim gecti oturaklı oldum.d ev kızı oldum her yerde gezmiyorm artık.d büyüdüm büyüdüm.d

0|1
    0|0
  • 23 Yaşındayım. Bir de bu var ;D https://www.youtube.com/watch?v=e7qLWQdxv4Q

0|1
    0|0
  • 19 yasindayim diğer yaslarima oranla daha kendimle ilgileniyorum sevmedigim şeyleri sevmeye basladim daha enerjigim istediğim şeylerin çoğunu eskiye gore daha rahat yapiyorum gerceklestiriyorum

0|1
    0|0
  • ban henüz 24 yaşındayım..yaş ilerledikçe özgüven duygumun geliştiğini hissediyorum.daha ileriki yaşlar için heyecanlıyım sanırım,

0|1
    0|0
  • 26 yaşındayım. Daha bir kıyagını göremedik, bakalım.

0|2
    0|0
  • Yolun yarısındayım, bu 35 demek değil tabi.

0|1
    0|0
    • yolun yarısı göreceli tabii.şiar onu ortalama bir ömrü baz alarak söylemiş.senin kafandaki rakam ne D:

• Yanıma kalan kar mı? Yoksa zarar mı? Bakıciğiz.

• hadi bakam:D hayrlı olur inşallah.

• 27olmaya az kaldı..

30 olunca vereceğim tepkileri şimdiden merak ediyorum:):)

0|1
    0|0
  • Erkekler abaza ben de guzel olunca bakiyolar kiyak midir bilmem ama iyi hissediyorum :)

0|1
    0|0
  • valla bir kıyagını görmedim gelen sarkıyo giden sarkıyo :/

0|1
    0|0
  • 21 olcağım yakın zamanda yaşımın güzelliği şu

gencım güzel repliğinı sık sık arkdşlar arasında şakalışrken kullanıyorum bolca:D:D

0|0
    0|0
    • benim yorumun pozitif bakış hali ni yapmışsın çok pozitifsin tbrk ederm :D

Erkekler Ne Diyor 27

• Benim gibi çok kişi vardır .. Ben hiç ergenlik yaşamadım.. Hep büyük olgun insanlarla takıldım.. 15 Yasında tek başıma iş yeri işlettim vs..vs.. Belki bu yüzden çocukluğumdan bu yana her yaşım güzeldi.. :) her yaşımı dolu dolu yaşadım ve 23 yaşındayım.. Hala da yaşıyorum.. (:)

0|1
    0|0
  • bu rda yaşca en kıdemlı benım sankı:)ben hepınızden daha ıyı

hıssetıgımı söyleyebılırım yas belkı az kemale ermıs ama hersey bende huzur bende ..altımda en faca araba cebımde param .fazla sosyal olmasamda cevremde sevılır sayılırım gencken bazı seylerın farkında olamıyormusuz .bence erkegın en guzel yasları 30 uzerı yaslar dır duzenını oturttuysa.netıce hersey money money olmuş.o yoksa genclıgınde yakısıklıgında pek tadını cıkaramassın

0|1
    0|0
  • 20 yaşındayım bir numarası yok .

0|1
    0|0
  • yaş otuziki hayatımın en güzel döneminin sonlarındayım :D eskiden gençlık vardı para yoktu şimdi para var gençlik yok.

0|1
    0|0
  • 20 yaşındayım 2 güne 21 olacağım daha bir hayrını, güzelliğini göremedim :D

0|1
    0|0
  • Bu ay inşAllah 22 olup 23'ten gün goparacam. :) İnanasım gelmiyor. Gıyah falan yoh be arkadaş. Yaşlanıyoz, o gadar.

0|1
    0|0
  • 15 ekimde 21 olucam moral sıfır yaşlılık sendromu başladı şimdiden ne ara 21 oldum 30 a 9 yıl kalmış gözüm açık gidecem galiba bu dünyadan :P

0|1
    0|0
  • Bence o bu kodumun dünyasında her yaşın bir zorluğu var olarak değişmeli

0|1
    0|0
  • En güzel yaşım; annemin montumun fermuarını boğazıma kadar çektiği yaşımdı...

0|1
    0|0
  • 24 yaşındayım okulla iş arası bir evredeyim çalış babam çalış :)

0|1
    0|0
  • yaş 19-6 ay sonra 20 3 ay 24 gün sonra askerim yaşımı geçtim tipime baktımda bir b*k anlıyamadım meymenetsizim hacı abi :D

0|1
    0|0
  • Zaman hızlı geçiyor belki ondandır insan şuan ki yaşına inanamıyor bile zaman geçtikçe

0|1
    0|0
  • Çocuktu. Çocukluğumuz bir işe yaramadı. Çabuk büyüyelim bari dedik.

Büyüdük. Büyüklüğümüz de işe yaramıyor. Çocuk olsaydım keşke dedik.

0|1
    0|0
  • 18 Yaşına Gircem Allah Nasip Ederse Avantajları Sorarsan Ehliyet Alıcam Bar Fln Heryere Girebilicem Her Polis Gördüğümde Rahatca Kimliğimi Gösterebilicem Oy Kullanabilicem Ve Daha Fazla Linkime Beklerim :D

0|1
    0|0
  • +40tan sonra bir güzellik göremiyorum

0|1
    0|0
  • 33 yaşın me kıyanı görcen ölüme yaklaşıyoz işte )))))))))))))))

0|1
    0|0
  • 33 hiç bir güzelliği yok bide evliysen işten eve evden işe

0|2
    0|0
  • yaş 28 geldim geleli bildim bileli bu dünya çok çileli...

0|1
    0|0
  • Hala yaşadığıma göre daha güzel şeyler yaşama ihtimalimi sürdürmem gereken yaştayım, gerisi hikaye.. :)

0|0
    0|0
  • en güzel çağımdayım..

ama heba oluyorum :)

0|1
    0|0
    • aynen reyiz.heba oluyoz türünün son örnekleri olarak.aslında bizi müzeye felan kaldırmaları lazım D:

• ya zaten 8. harikasıyım da :D

bilemedim yaa nasıl muhafaza edeceklerini . ama bir şekilde koruyup gözetsinler işte :)

• aynen devrem D:

• Erkekler Devam
    7
Yükleniyor... ;