Bize gördüğün bir rüyayı anlatır mısın?

Evet arkadaşlar her gün kim bilir kaç tane rüya görüyoruz. Aklınıza iyice kazınan çok hoşunuza giden veya çok ilginç veya çok korktuğunuz bir rüyanızı bizimle paylaşır mısınız? :) Teşekkürler...

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• dün bir rüya gördüm, ben istemedğim halde birisiyle evleniyodum ya mahallede hiç sevmediğim bir tane veledin kardeşiymiş güya nasıl korktum la rüyamda bilemezsiniz :DD

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• şimdi uyuyup yenisini görcez film başlasın :)

0|1
    0|0
  • bi defasında rüyamda serdar ortaçla evliydim.uyanınca yanımda mışıl mışıl uyuyan melek kocama sıkı sıkı sarıldım :( valla bak dalga geçmiyorum

0|0
    0|0
  • Tanımadığım bir adamla çok lüks bir otelin havuzunda uzaktan uzaktan cilveleşiyorduk. Geceydi ve havuzdaki ışıklandırmalar aydınlatıyordu sadece etrafı. Sonra benim aslında kocam olduğu ortaya çıktı ve havuzun karşısında ki adamın aksine çok çirkin bir şeydi. Dedim aman tanrım :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yıllar yıllar önce bir rüya görmüştüm.. Ebeleme oynuyordum.. Ebelediğim kişi bildiğin Fatih TERİM'di :)) Nasıl bir ruh halime denk geldiyse artık :))

0|1
    0|0
  • bir gün usta yodayla corussanta gidiyoruz obi wan droidleri doğruyor...

0|1
    0|0
  • biraz saçma gelebilir.şu aralar uzay-zaman-görelilik falan la ilgili bir kitap okuyorum.kara deliklere falan fena sardım.rüyamda da bir kara deliğin çekim alanına girip olay ufkuna düştüm mü :) heh işte ordan sonra bir miktar incelip uzadım.2-3 saniye sonra da tekilliğe çarpıkp yok olurken rüyadan uyanmışım.ama rüyanın sonunu çok merak ettim lan acaba başka bir evrene çıkacam mı diye:) ole bir rüya işte saçma gelebilr :)

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;