Aşık olduğunuz kişiden ayrıldığınızda nasıl bir hal aldınız ?

Aşık olduğunuz kişiden ayrıldığınızda nasıl bir hal aldınız ?

0|0
614

En İyi Kız Görüşü

• Aptal mal gibi deliydim yerimden zor kalkıyordum kafa o bicim içmeden sarhoş gibiydim kafa öyle bir haldeki arkadaşımın sevgilisi olduğunu babasının yanında kaçırmıştım ağzından Allahtan anlamamıştı afasafs. :D

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Derbeder, hayati tekrar bastan almak lzim hic yasanmamis gibi, yoksa ilerideki iliskilerine kesin zarar verir.

0|0
    0|0
  • hayal kırıklığı başlar sonrada herkesten nefret etmeye başlarsın.

0|0
    0|0
  • Onu ondan bile fazla sevmiştim ne yazık aşkımı anlamadı gençliğimi çaldı şu ömrümün bana tutunacak dal bırakmadı Sevgilim akıttı hep gözyaşımı aşk diye taşlara vurdum başımı ölmeden diktirtim mezar taşımı sonunda sevmeye tövbekar oldum :(((((

0|0
    0|0
  • deme kız allah korusun

0|0
    0|0
  • dondum resetlediler beni

0|0
    0|0
  • aşk boş iş sevgi olması yeter kime fazla deger verirsen götü kalkar

0|0
    0|0
  • Dün başıma geldi,twetter da bir kızla ayrıldık,

Resmen bildiğin MaL oldum :D

sudan çıkmış balık,

nefessiz kalmış bir insan gibi olunuyor :)

0|0
    0|0
  • ilk bir hafta ölüyorum sandım, sonra sanırım bu duruma alıştım unutmak diye bişey yok zaten insanın hafızası silinmediği sürece unutulmaz. ama acın hafifler içindeki yangın yavaş yavaş söner ve küllenir.

0|0
    0|0
  • Tek sorunumuz hala bir hal alamamak.

0|0
    0|0
  • Hayattan sogumus gini oldum canım hiçbir şey yapmak istemiyordu

0|0
    0|0
  • başlarda kötü oluyor dünyaya küsüyorsun ama zamanla insan alışıyor

0|0
    0|0
  • önce askı anlayın... her sevgili oldugunuza asık oldum demeyin..

0|0
    0|0
  • ayrılık surecını onceden kestırdıgım ıcın cok sıkıntı olmazdı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Aşık olduğum şahsiyetin beni bıraktışının ilk günü odama kapanıp kendimi kilitledim ve akrabalarımla aileme "ölmüş süsü" verdim.

Kapıma " yemeğimi ve suyumu bırakıp sessizce uzaklaşın yoksa kötü olur" yazılı bir not astım.

Ayıcığıma veya yastığıma sarılıp iç organlarım dışarı çıkana kadar ağladım. Bir an burnumdan mukus yerine beynim akacak diye de korkmadım değil yani.

Sürekli telefonuma belki bir umut ondan mesaj gelmiştir deyip baktım ve hayal kırıklığı...

baktım ben iyice manyak olmuşum yorganı kafama kadar çekip ışığı kapattım ve duygusal müzik eşliğinde uyudum.

Kalktığımda hiç bir şey olmamış gibi davranıp elimi yüzümü yıkadım ve

buzdolabından zeytin peynir çıkarıp kahvalt...

0|0
    0|0
  • Aşık olamadım ki hal alayım anam :S:SSSsss

0|0
    0|0
  • dokunsak ağlayacak herşeye alınır ortalıkta mal gibi gezen bir tip olmuştum neyseki uzun sürmedi

0|0
    0|0
  • çok kötüydüm arardı hep ağlatırdı beni derslere giremezdim çimenlerde oturur ağlardım. bir arkadaşım vardı yanımda onunla konuşa konuşa rahatlardım. sonra bir daha arardı ve bu kısır döngü devam ederdi. severek ayrılmıştık...

0|0
    0|0
  • aşık olmadım ama ayrıldım 1 hafta yoklugunu hiseettim sonra aynen devam hayat

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;