Erkeklere soruyorum bir çift düşünün mutlulular ...

bir çift düşünün mutlulular anlaşıyolar seviyolar birbirlerinini ve bu çiftteki erkek sizin en yakın arkadasınız, kız ise ona layık gördugunuz ve arabulucugunu üstlendiginiz iyi bir kız. bu kadar güzel bir sevap işlemenize ragmen bir erkek neden tutup ortalığı karıştırıp ta kızla en yakın arkadasının arasını acmaya calısır ve kızın arkasından kötu laf söylettirir?

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• kim kime ne demiş.

0|0
    0|0
    • nerdeyse o* denilecek bir laf dönmüş arkadasım

• zaten bunu bana erkek arkadsım buyuk bir hayal kırıklıgı ile söyledi ve şunuda ekledi : eger benim bir daha o şerefsizle konustugmu görursen beni terket dedi.

• o halde sen hiçbirsey yapma ve düşünme senin yerine de karar vermiş. yalnız temkinli ve dikkatli ol. erkek arkadasının kafasın da bir soru işaretide kalmış olabilir. çamur at izi kalsın hesabı.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• içinde kötülük vardr

0|0
    0|0
    • göz göre göre mi peki? yani en yakın arkadastan bahsediyorum :/ düşün senin en yakın dedgin erkek arkadasın sevgilinle aranı ayırıyor

• Arkadaşını kıskanıyor olabilir.Hem manitası var hemde kız kankisi var bizi iyice iplememeye ara açmaya kalkabilir.Ya da sende gözü oldu sonra bir sebepten işi bağlayamayıp i*nelik etmiş olabilir.Ah bu günahsızlar :D

0|0
    0|0
    • bende gözu olacagını asla sanmam. sevgilimi kıskanmıs olabilir cnku cok degisti. bana daha baglı daha cok seviyo ve o şahıs ta bunu gördukce kuduruyo nedense

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;