Bayramınızın kutlu olması için ne istersiniz?

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nız kutlu olsun. Hep merak ederim, gençlerin böyle bir bayramı varken, bunu nasıl değerlendirmek isterler.

Stad yürüyüşleri size yeterli geliyor mu, farklı fikirleri olan var mı?

0|0
2425

En İyi Erkek Görüşü

• akşamına bi konser olsa, hareketli şarkılarla kurtlarımızı döksek.. gündüzden acıkhava spor yarışmaları ile ter atsak, becerilerimizi sınasak..

bahar şenlikleri işte

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• Beyaz peynir erimez erisede soğuyunca bozulur ama kaşarı istediğin kadar erit hıpızlı erir soğur ve tekrar eritirsin, kaşar herkese beyaz peynir ilk ısıtan kişiye özel

1|0
    0|0
  • Eriyince tost makinasına yapışıp orda yanıp bitmek bilmeyen bir çile çektiren dandik bir peynir çeşidi :/ Bir nimeti kötü bir anlam yükleyerek kullanmak sadece gereksiz insanların işi. Buna örnek vajinaya şeftali denmesi. Ulan en sevdiğim meyvedir şeftali ama tutupta millet yanlış anlar diye söyleyemiyorum var mı böyle bir iş

1|0
    0|0
  • kaşar sünen bır peynirdir... kaşar kızlarda Tüm erkeklerın altına yattıgı için kaşar denir..

1|0
    0|0
  • kaşar süner ya gevşek ondan kaşar diyoruz bazı kadınlara bir tarafları millete vermekten sündüğü için ayrıca yolluda denir otoban gibidir giren çıkan belli olmaz ondan dolayı

0|0
    0|0
  • Peynire hakaret

1|0
    0|0
    • Neden kasar peynirine benzetiyorlar kadini?

• Bir işi sürekli yaparsan kasarlanmis denirdi galiba o da o işi yaparsa ondan deniyor

• Peynirin bir başka çeşidi. Tost yaparken iyi gider.

1|0
    0|1
  • bulunca ne yapacaksın?

0|0
    0|0
  • TDK'nın sunucularına kapalı acik olsada baksak :D

0|0
    0|0
  • Kaşar peyniri daha çok yenir. Her masada bulunur

0|0
    0|0
  • kaşar peyniri gibi sarımsı bir renkte ise ondandır

0|0
    0|0
    • Beyaz kasar peynirleri de var

• Duzgun yaz. Adam ol !

• teyzecim git işine gece gece

• Kaşar küflenir ama yine de seveni çok olur. Kadınlar için de geçerli aynısı..

0|0
    0|0
  • içinde ar var onla ilgili olsa gerek

1|0
    0|0
  • Kilolu oldugu icin

1|0
    0|0
    • Kiloluya armut denmiyor mu ya da ayi xd

• Siz cok yanls anlamssnz yok ole bsy yollu olana ayi denir kasar deniyosa kiloludur

• Markette

1|0
    0|0
  • Şimdi sen hangini soruyon eski kaşarmı yeni kaşarmı?

0|0
    0|0
  • 19 Mayıs bana nedense bir bayramdan ziyade, lise zamanlarında çile, üniversite ve iş hayatım boyunca da sadece tatil fikri uyandırmıştır.

Nedenini bilmiyorum fakat hiç ısınamadım ben bugüne...23 Nisan ne kadar cıvıl cıvıl ve heyecanlı oysaki...

0|0
    0|0
  • Eriyen peynir demek... sıcaktan

0|0
    0|0
    • Eriyen peynir desinler o zaman

• Kasar peyniri kuymakta eriyor ama uzamiyor.

• Brn eriyip gevşemesini istiyorum zaten... uzamasın gevsesin..

• oldugı için

0|0
    0|0
  • öyle bir soru sormuşun ki sende yani :DD

0|0
    0|0
  • kaşar peynirinin yanındaki raftalar.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 24

• Kadınları ötekileştirmeyi çok yanlış bulan bir bayanım. Böyle bir ayrım hiçbir zaman var olmadı ve olmayacaktır. Her kadın, her şeyi hak eder. Orgazm olmayı, evlenmeyi ve mutlu bir yuva kurmayı toplum içinde tüm herkes isteyebilir. Böyle şeyler onları küçültür cinsten davranışlardır. Hiç kimsenin mesleği, yaşantısı, kararları ya da kısacası hayatı bizi alakadar etmez. Genelev'de çalışıyor diye, o şahsa ''fahişe'' damgası vurmak da ayıptır. Her an her şey olabilir. Parası yoktur, çalışmaya mecburdur. Günümüzde hemcinslerim birbirine bu tarz hitaplarla küfretmektedir. Hepsini şiddetli bir biçimde kınamaktayım. Insanları kıyafet ve tip üstünden yargılamayı keselim. Her bayan, her iyi şeyi hak ediyordur. İsterse dünyada ki tüm erkekler yatsın, yine de evlenilmeye layıktır. Kaldı ki, seks tek taraflı bir eylem değildir. Namusu, kadınlara yüklemeyi kes, piyasada ki erkek sayısı net bellidir. Fakat adam sayısı bir o kadar da azdır. Herkes ilk iğneyi kendine batırsın, öz eleştiri kişinin kendisine yapması gereken en büyük iyiliklerden biridir.

Saygılı olun, haddinizi bilin.

3|1
    0|1
  • Açık giyinsen derler
    Çok sevgilin olursa derler
    Sevgililerinle ilişkin olursa derler
    Zilli gibi bir şey demek tam açılımını yapamayacağım. Sevmediğim bir söz. Özellikle kızlar kızlara diyor hiç hoş değil.
    Herkes önce kendine bakmalı.

0|0
    0|0
  • Isı gördüğünde uzar çektikçe daha da uzar bir yerden koparısın yine uzar tadı ısı alınca güzeldir çobuk soğur soğuyunca tadı bozulur

0|0
    0|0
  • vıcık vıcık, cıvık cıvık, kadınlığını bilmeyen, namahrem bırakmayan, vermeye ilişkiye girmeye senden daha meraklı olan ( bunu herkesle yaşayan ), bir sevgilisinin bir başka adamların koynuna giden falan filan..

0|0
    0|0
  • peynir çeşidi

0|1
    0|0
  • Hani sütten peynir olur ya az işlemden geçen kolay yapımlı bide kaşar var çok işlemden geçer o misal

0|0
    0|0
  • Sicakta eriyolar

1|0
    0|0
  • terbiyem bunu söylememi engelliyor ama kısacası temiz papuç deği :)

0|0
    0|0
  • Peynir nasıl sıcağı görünce eriyorsa basit kadınlarda aynı o şekil iste

1|0
    0|0
  • Kıskanılan kıza kaşar derler o yüzden çok duyarım

0|0
    0|0
  • Fayişe demek.

0|0
    1|0
  • Peynir iste su sari olan

0|0
    0|0
    • Uzgunum eig luk degilsin

• Ben daha kezban nedir anlamadim bunu nerden bileyim

0|0
    0|0
  • tahriş edici laflar bunlar :)

0|0
    0|0
  • Acaba tost olayından mı

0|0
    0|0
    • Tost iki ekmekle oluyor ama

• cahil insanların kendileri gibi anlamsız ve saçma terimlerinden bir tanesi daha

1|0
    0|0
  • o-rus-pu 'ya derler

0|0
    0|0
  • bir pezevenge göre bütün kadınlar kaşardır

0|0
    0|0
  • Aslında çoğu sadece işine gelmediği için kullanıyor
    Bknz: Babam
    12-13 yaşlarımdayken bile nana sinir olduğunda hep kaşar derdi, o masumiyetime rağmen

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    4
Yükleniyor... ;