Türkiye-Estonya maçı nasıl sonuçlanır?

SAAT: 21:30

YAYIN: Star TV

TÜRKİYE

Volkan

Gökhan

Semih

Ömer

Caner

Gökhan Töre

Selçuk

Mehmet Topal

Arda

Burak

Umut

ESTONYA (MUHTEMEL)

Parejko

Piiroja

Kruglov

Klavan

Jaager

Dmitrijev

Lindpere

Vunk

Vassiljev

Anier

Ojamaa

0|0
56

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Mehmet Topal yerine baska oyuncu mu yoktu..

Neyse Ben İmparator'a ve Takımımıza inanyorum ..Alıcaz bu maçı.

Bol gollü olsun bizim olsun..

0|0
    1|2
    • Mehmet Topal Gibi o bölgeyi koruyacak hiç bir futbolcu yok asıl burak'ı niye koymuş anlamadım ...

• topal olmasa bu maç azırlık maçı olurdu romanya maçında Caner arda stoperler Gökhan gönül stoperler iyi oynuyor görüldüyüyse bunun nedeni Mehmet onların bütün hatalarını kapattığından .)

• Yeneceğimizi biliyordum başta Terim olduktan sonra e bir de bizim forvet hattı olduktan sonra yapılmayacak bir şey yok,ama iyi bir Gökhan Töre izlemeyi beklerdim

0|0
    0|0
  • umut ve burak golleriyle aldık

0|0
    0|0
  • maçı aldık şükür

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Türkiye ezer geçer.

0|0
    0|0
  • gökhan töre ve burak yanlış seçim bence...

0|0
    0|0
  • Yeneriz

0|0
    0|0
  • Allah'ın izni ile kazanacağız başka yol başka çıkış başka altanatif yok

0|0
    0|0
  • Millilerimize güveniyoruz inşallah kazanacağız.

0|0
    0|0
  • Estonya bizi yensin Fatih Terimde sap gibi ortada kalsın Başbakanın sözüyle Galatasarayı satmak neymiş görsün ama Fatih Terim-Recep Tayyip Erdoğan+Demirören gelsin hiç kimse Ünal Aysalı yıkamaz

0|1
    0|1
    • valla helal olsun başbakanı'da bu konuya soktun yha :)

• Başbakanın el atmadığı yermi kaldı?Makarnacı koyun

• ama dediğide doğru terime büyük yerlerden telefon gelmese terim milli takm riskine girmezdi tff başkanıyla yemek bile yemezdi ama bazılaı baktı milli takıma her gelen hoca sadece tazminat alıyor terime sen gel ben arkandayım yıllarca hocalık yaparsın flan dendi terminde gsla arası iyi olmadığınan gönlü milli takıma kaydı aysalda büyük bir hatayla terimi göndererek hem terimin istediğini yapmş oldu hemde terim arkasına taraftarıda almş oldu iyide maaş alçak milli takımdan az maç olcak zaten ooh

Yükleniyor... ;