Kardeşimsin arkadaşımsın dedi...

merhaba arkadaşlar üniversite 1. sınıfa gidiyorum ve sınıftan birinden feci bir şekilde hoşlanıyorum onun bana karşı öyle bir bakışı olduğunu sanmıyorum bugün faceden konuştuk biraz sonra eğer rahatsız oluyosan ya da sorun olursa yazmayayım dedim oda rahatsız edici bir durum yok arkadaşımızsın bir kardeşimsin konuşacaz tabi yazdı kardeşi olarak görüyor galiba beni ama benim duygularım ona karşı çok net ne yapacağım ben

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• Açıkça yazacam, çocuk seni kardesi gibi gormüyor ama ilgini anlamıs ve buna karsılık vermek istemiyor yani sana karsı duygusal bir yakınlık hissetmiyor. bu sozü kullanmasındaki amac seninde boyle bir düsünceye kapılmamanı sağlamak için. Yani sen onun istediği kisi değilsn

0|0
    0|0
    • hissettiğini sanmıyorum çünkü asla belli etmedim ama öyle mi dersin

• belkide.

• kime sorarsan sor aynı seyi soyler... ben hoslandığım veya hoslanabilecegm hiç bir kıza kardesim diye hitap etmem

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Bıraksın bu yalanları hep öyle derler zaten :D

0|0
    0|0
    • belkide gerçekten diyodur... :(

• onu lafın gelişi samimiyetinize güvenerek sölemiştir bence..hemen umutsuzluğa kapılma ama bilemem belki ondan hoşlandığını anlamıştır geröekten öyle düşünüyordur ..bunu soru sorarak çözebilirsin ancak konuşarak...

0|0
    0|0
    • nasıl ?

• duygularım net diyosun ama ona söyleyecek kadar değil demek ki ..şimdi şöyle söyleyeyim..kaybetmekten korkuyo olabilir misin bilmiyorum..yani söle ona duygularını..sana eğer bişeyler hissediyorsa zaten evt der herhalde eşşk değil ya .. :) kendini ağırdan satacak bir arkadaş mı onu da bilmiyorum.ama bu işler hep böledir ya hayır ya evet yani evt derse sevineceksin hayır derse üzüleceksin bunu öğrenmenin çaresi bu ..bence .. :)ya da hiç selame için içini ye kendini ye aşkını içinde yaşa ... ?

• Seni arkadaşı olarak görüyorsa , ya sevgilisi vardır ya da senin davranışlarında ve konuşmalarında ki fazla samimiyet ,ilk andan itibaren onun cebine girdiğini hissettirmesinden kaynaklanmıştır. Kusura bakma biraz ağır konuştum ama gerçekler acıdır

0|0
    0|0
    • kesinlikle ona karşı fazla samimiyet kurmadım o konuşmadığı müddetçe konuşmuyorum bile ona olan duygularımı hissettiğini sanmıyorum...

Galiba sevgilisi olabilir.

• hayırlısı diyelim çok sağol

• Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :) Bol sans

• peki bu soruna nasıl cevap vermesini beklerdin yani erkek o sırada yok rahatsız etmiyorsun ben zaten senden hoşlanıyorum mu dicekti yani biraz düşün bunu

0|0
    0|0
  • napıcan be yavrum vazgeçiceen tabiii... yazııııkk...

0|0
    0|0
  • 1 bardak su iç :D şaka şaka bu işler kardeş kanka ayağına başlar sen fazla salça olma ama erkekler elde edilmeyi sevmez elde etmeyi sever..

0|0
    0|0
    • kesinllikle salça olmuyorum.

• tamam niyetini belli et hoslandıgını belli et ama kendini de biraz ağırdan al

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;