Spor yapmadığınız için depresyonunuz artıyor olabilir! Hareket etmeye vakit ayırıyor musunuz?

Depresyonun sebeplerinden biri de yeteri kadar spor yapmamak, hareketsiz bir yaşam sürmekmiş. Sizin düzenli bir spor programınız var mı? Olanlar nasıl başarıyor o tempoyu korumayı lütfen anlatın.Spor yapmadığınız için depresyonunuz artıyor olabilir! Hareket etmeye vakit ayırıyor musunuz?

1|1
4763

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 63

• Düzenli yapıyorum ve salona 2 gün üst üste gitmezsem iyi hissedemiyorum. Hani insan sorumluluklarını yerine getirmediğinde hissettiği şey var ya aynı onun gibi. Sporla mutluluğun bağlantısı vardır. Enerjik olursun gün içinde basit şeylerden yorulmazsın ve evi toplamak problem teşkil etmez. Kas yapın hatunları toplayın etrafınıza🤣şaka şaka 🙃

0|0
    0|0
  • Spor olmadan asla olmaz :D İşin sırrı şu günlük hayatınıza sporu katmayın, spora günlük hayatınızı katın :D

0|0
    0|0
  • İnsan sadece mecbur kaldığı kadar enerji harcasa depresyondan obeziteye ne varsa muzdarip olduğu hepsinden kurtulabilir. Çok konuşuyor, çok içiyor, çok sevişiyor, çok yemek yiyor, çok kitap okuyor, çok tv. seyrediyor, çok küfrediyor ve sonra bunların hepsinden şikayet ediyoruz

0|0
    0|0
  • Öncelikle tebrik ederim. Bak bunu ciddi ciddi söylüyorum tüm samimiyetimle. Şu sitede uzun zamandan beri gördüğüm düzgün, sayılı sorulardan biri. Sonunda birileri aşk ve cinsel sorular yerine farklı ve bilgilendirici bir soru seçmiş sormak için.

0|0
    0|0
  • Benim yok vakitim var ama param yok cok pahali spor salonlari kendim de yapamiyom cekiniyom utaniyom neden bilmiyorum ozguvenim yok

0|0
    0|0
  • Düzenli bir hayat lazım onun için o da bende yok o yüzden yapmıyorum şimdilik depresyon Mode On takılıyorum 😃

0|0
    0|0
  • Hergün olmasada sabah yürüyüşlerim var
    akşam iyi hissedersem salonda iş çıkışı ter atarım zaman zaman
    elimden geldiğince fırsat yaratmaya çalışıyorum.. :)

0|0
    0|0
  • Ayırıom kanks

0|0
    0|0
  • Formumu korumamda ki en büyük sırrı açıklıyorum.

Plan ve uygulama.

1|0
    0|0
    • Nasıl bir plan bu

• 8 den aşağı olmasında düzenli olsun

• Hareketler nizami olsun yoksa kendini kandırırsın spor yapıyorum diyerek

• Bir hafta önce başladım. Ağır spor gerekmiyor kalp hızlansın biraz yorul uykun uyuşukluğun açılsın yeter.

0|0
    0|0
    • Gün içinde çok daha dinç oluyorum ama depresyonum azalmadı 😂 Sadece karşı koymam arttı

• sabah kosusu yapmadan kendıme gelemıyorum spro yapınca daha enerjık ve hareketlı oluyorum

0|0
    0|0
  • çok şükür ki 2. mesleğim bire bir spor içeriyor.. o yüzden hem düzenli hem de prof. idman yapıyorum.. ;)

0|0
    0|0
  • Genelde hareket ederim

0|0
    0|0
  • hayır artmıyor

0|0
    0|0
  • spor yapmıyorum

0|0
    0|0
  • Hayır ayirmiyorum

0|0
    0|0
  • depresyona yakalanmış birinin zaten spor yapmaya gücü yoktur ki

0|0
    0|0
  • Ehe ben. d

0|0
    0|0
  • ayırmıyorum

0|0
    0|0
  • yeterince hareketliyim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    43

Kızlar Ne Diyor 47

• Bu denemeyle sabittir, vucudumu spora iyi alistirmistim ve bir sure bosladim ve vucudum o kadar agır oldy ve uykularım o kadar kalitesizlesmisti ki, spor vucut icin bir nimet aslinda

0|0
    0|0
  • 5 vakit Namazınızı kılarsınız ne depresyon kalır ne sıkıntı İnşAllah ☺️

1|1
    0|0
  • Spor yapmadığım zaman kendimi daha kötü hissettiğim zamanlar oluyor. Hareket etmek lazım küçük de olsa 😉

0|0
    0|0
  • Odamdan mutfağa öyle hareket ediyorum
    Spor sayılmaz mı

0|0
    0|0
  • Aynen spor yapamadığımda depresyona giriyorum.
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    0|0
  • Bazen

0|0
    0|0
  • Düzenli bir spor hayatımın olmaması ile birlikte düzensiz bir spor hayatımda yok. Kısacası hayatımda spora yer yok...

0|0
    0|0
  • Aynen öyle ya, spor güzel şeymiş.

0|0
    0|0
  • Evet hergün düzenli olarak yapıyorum

0|0
    0|0
  • Bazen.

0|1
    0|0
  • Evet genelde spora vakit ayiririm ama depresyondayken geri bırakıyorum depresyon adi üstünde insanin cani birşey yapmak istemez

0|0
    0|0
  • Depresyonda olmamın tek nedeni yaşadıklarım. Bana yasatilanlar. Akşama kadar temizlik yapiorm. yeğenlerime bakiorm. Boş durmaya baktım olmuyor zaten. Yani sporla alakası yok

0|0
    0|0
  • Sporsuz olmaz tabi

0|0
    0|0
  • benim deprasyonum sporla alakali olamaz.. olmamali :D

0|0
    0|0
  • Hateketsizlik kötü tabi

0|0
    0|0
  • Ayıramıyorum şu ara

0|0
    0|0
  • Ayırıyorum.

0|0
    0|0
  • Vakit yok ki ya😑

0|0
    0|0
  • Spor programım yok akşamüstü yürüyüşe çıkarım.

0|0
    0|0
  • Depresyona girmem için çok neden vardı etrafımda ta ki spor yapmayana kadar

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    27
Yükleniyor... ;