Spor yapmadığınız için depresyonunuz artıyor olabilir! Hareket etmeye vakit ayırıyor musunuz?

Depresyonun sebeplerinden biri de yeteri kadar spor yapmamak, hareketsiz bir yaşam sürmekmiş. Sizin düzenli bir spor programınız var mı? Olanlar nasıl başarıyor o tempoyu korumayı lütfen anlatın.Spor yapmadığınız için depresyonunuz artıyor olabilir! Hareket etmeye vakit ayırıyor musunuz?

2|1
4763

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle tebrik ederim. Bak bunu ciddi ciddi söylüyorum tüm samimiyetimle. Şu sitede uzun zamandan beri gördüğüm düzgün, sayılı sorulardan biri. Sonunda birileri aşk ve cinsel sorular yerine farklı ve bilgilendirici bir soru seçmiş sormak için.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• evet haftada 3 kez kardiyo yapıyorum onun dısında en az 6-7 km yuruyorum her gun :D
    asansor kullanmıyorum ve ''usenme'' kelimesini hayatımdan cıkardıgımdan beri hem kendimle barısık hem de kendi fizigimi gunden gune daha cok seviyorum

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 62

• Düzenli yapıyorum ve salona 2 gün üst üste gitmezsem iyi hissedemiyorum. Hani insan sorumluluklarını yerine getirmediğinde hissettiği şey var ya aynı onun gibi. Sporla mutluluğun bağlantısı vardır. Enerjik olursun gün içinde basit şeylerden yorulmazsın ve evi toplamak problem teşkil etmez. Kas yapın hatunları toplayın etrafınıza🤣şaka şaka 🙃

0|0
    0|0
  • İnsan sadece mecbur kaldığı kadar enerji harcasa depresyondan obeziteye ne varsa muzdarip olduğu hepsinden kurtulabilir. Çok konuşuyor, çok içiyor, çok sevişiyor, çok yemek yiyor, çok kitap okuyor, çok tv. seyrediyor, çok küfrediyor ve sonra bunların hepsinden şikayet ediyoruz

0|0
    0|0
  • Spor olmadan asla olmaz :D İşin sırrı şu günlük hayatınıza sporu katmayın, spora günlük hayatınızı katın :D

0|0
    0|0
  • Benim yok vakitim var ama param yok cok pahali spor salonlari kendim de yapamiyom cekiniyom utaniyom neden bilmiyorum ozguvenim yok

0|0
    0|0
  • Bir hafta önce başladım. Ağır spor gerekmiyor kalp hızlansın biraz yorul uykun uyuşukluğun açılsın yeter.

0|0
    0|0
    • Gün içinde çok daha dinç oluyorum ama depresyonum azalmadı 😂 Sadece karşı koymam arttı

• Hergün olmasada sabah yürüyüşlerim var
    akşam iyi hissedersem salonda iş çıkışı ter atarım zaman zaman
    elimden geldiğince fırsat yaratmaya çalışıyorum.. :)

0|0
    0|0
  • Haftada 3-4 gün spor yapıyorum her açıdan iyi geliyor insan rahatlıyor Spor candır <3

0|0
    0|0
  • çok şükür ki 2. mesleğim bire bir spor içeriyor.. o yüzden hem düzenli hem de prof. idman yapıyorum.. ;)

0|0
    0|0
  • Ben düzenli yapıyorum. Spor yapmak çok rahatlatıcı. Tatil vs den dolayı 3 haftadır gidemiyorum ve beni çok rahatsız ediyor. Kısmetse bugün devam edicem.

0|0
    0|0
  • sabah kosusu yapmadan kendıme gelemıyorum spro yapınca daha enerjık ve hareketlı oluyorum

0|0
    0|0
  • Hareket etmeye gücümün olduğunu düşünmüyorum. Denedim.

0|0
    0|0
  • Aynen 2 3 gundur hastalandim tam program degisikligi oluyor is ciddiye gidiyor derken 3 gundur. gidemiyorum :(

0|0
    0|0
  • Düzenli bir hayat lazım onun için o da bende yok o yüzden yapmıyorum şimdilik depresyon Mode On takılıyorum 😃

0|0
    0|0
  • Formumu korumamda ki en büyük sırrı açıklıyorum.

Plan ve uygulama.

1|0
    0|0
    • Nasıl bir plan bu

• 8 den aşağı olmasında düzenli olsun

• Hareketler nizami olsun yoksa kendini kandırırsın spor yapıyorum diyerek

• Karşımda böyle bir karı olsa bende motive olurum.. şaka bir yana spor yapıyorum düzenli spor iyidir

0|0
    0|0
  • 3 gun spora ara verirsem kendimi depresif ve mutsuz hissediyorum. Sebebini bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • evet. duzenli yapiyorum. kemdimi iyi hissediyorum. hem ruhen hem fiziken.

0|0
    0|0
  • Buna katılıyorum fazlasıyla ve fazla hareket etmiyorum

0|0
    0|0
  • Spor yapmanın seratonin hormonu salgıladığını duymuştum. iyi ki 4 yıldır spor yapıyorum :D

0|0
    0|0
  • yüzme dışında spor yapmıyorum..
    zamanım yok çünkü..

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    42

Kızlar Ne Diyor 46

• Bu denemeyle sabittir, vucudumu spora iyi alistirmistim ve bir sure bosladim ve vucudum o kadar agır oldy ve uykularım o kadar kalitesizlesmisti ki, spor vucut icin bir nimet aslinda

0|0
    0|0
  • Spor yapmadığım zaman kendimi daha kötü hissettiğim zamanlar oluyor. Hareket etmek lazım küçük de olsa 😉

0|0
    0|0
  • 5 vakit Namazınızı kılarsınız ne depresyon kalır ne sıkıntı İnşAllah ☺️

1|1
    0|0
  • Evet genelde spora vakit ayiririm ama depresyondayken geri bırakıyorum depresyon adi üstünde insanin cani birşey yapmak istemez

0|0
    0|0
  • Düzenli bir spor hayatımın olmaması ile birlikte düzensiz bir spor hayatımda yok. Kısacası hayatımda spora yer yok...

0|0
    0|0
  • ben spora gitmeyince, sigaraya basliyorum mesela. cok dogru... her sabah yürüyüse cikarim bir saatligine. cikmazsam. aksamlari giderim fitnessa

0|0
    0|0
  • Depresyonda olmamın tek nedeni yaşadıklarım. Bana yasatilanlar. Akşama kadar temizlik yapiorm. yeğenlerime bakiorm. Boş durmaya baktım olmuyor zaten. Yani sporla alakası yok

0|0
    0|0
  • Aynen spor yapamadığımda depresyona giriyorum.
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    0|0
  • benim deprasyonum sporla alakali olamaz.. olmamali :D

0|0
    0|0
  • Odamdan mutfağa öyle hareket ediyorum
    Spor sayılmaz mı

0|0
    0|0
  • Depresyona girmem için çok neden vardı etrafımda ta ki spor yapmayana kadar

0|0
    0|0
  • 7/24 sporlayım sahsen kendimide full time enerjik hissediyorum

0|0
    0|0
  • Ayırıyorum, pek de depresif biri olduğumu söyleyemem.

0|0
    0|0
  • valla uzun zamandır yapamıyorum bir ara profesyonel yüzücü idim de ohoo bayadır yüzmüyom

0|0
    0|0
  • spor yapmıyorum ama evde dans ediyorum..
    kendi kendime :))

0|0
    0|0
  • Saçma spor ıle depresyon ne alaka?
    Spor hıc yapmadım benı sadece kotu ınsanlar depresyona sokar

0|0
    0|0
  • Her gğn spor yaparım

0|0
    0|0
  • Spor programım yok akşamüstü yürüyüşe çıkarım.

0|0
    0|0
  • Hateketsizlik kötü tabi

0|0
    0|0
  • Ayıramıyorum şu ara

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    26
Yükleniyor...