Derbiyi yöneten Cüneyt Çakır'ın notunu siz verecek olsaydınız 10 üzerinden kaç verirdiniz?

Derbiyi yöneten Cüneyt Çakır'ın notunu siz verecek olsaydınız 10 üzerinden kaç verirdiniz? 10 üzerinden 0 alması lazım ama nerede o puanı verecek yürekli insanlar...
#CüneytÇakır

Güncellemeler:
Verimli maç yönettiği gerekçesiyle Cüneyt Çakır'a 8.1 puan verildi

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Serdarın eline çarpan pozisyonu görmemiş olabilir kasıt aramıyorum. Ama jansenin net golü verilmemiş.2 takım aleyhinede çok karar var maçta. Maçı kaldıramadı notum 10 üzerinden 4

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 10/4
    Jansen yapilan faule kirmiziyi veremeyen hakem ne is yapar.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 47

• burada bazıları takımların oynamadığını dile getirmiş hakem ilk dakikadan itibaren iki takımı da oynatmadı çalınan hatalı düdükler gösterilen kartlar oyuncuları etkiledi ve oyuncular bu olayı anlayınca güzel bir oyun ortaya koyamadılar iki tarafta gol yemeden maçı bitirmeye çalıştı cüneyt denilen karaktersizin artık hakemliği bırakması lazım bu ülkede cüneyt çakır fırat aydunus gibi hakemlerin artık alınması lazım mhk resmen ayakta uyuyor

1|0
    0|0
  • Puana gerek yok keşke 1 diyebilseydik... şerefsizlik ayrı boyutuydu ama hakkına girdi insanların😒 yazık yani. Futboldur geçer gider önemli değil de yediği hak ne olacak?

1|0
    0|0
  • Verilen görevi çok iyi yaptı bu skoru istediler o adamda bu skoru yaptirdi. 😏

1|0
    0|0
  • Fenere el atmış eyyamcı hakemler

1|0
    0|0
  • bütün fenerliler de bütün gs lilerde hakeme yükleniyor adam iki tarafında belli başlı düdüklerini çalmadı fakat şöylede bir durum var fb de gs de mahalle takımı gibi oynadılar ayrıca çok önemli bir not... Hak yiyerek bjk karşısında maç kazanan fb nin bu konuda itiraz etmeye konuşmaya hakkı yok siz enazından berabere kaldınız biz sizin hakeminiz yüzünden yenilgi aldık şimdi anlamışsınızdır nasıl oldugunu

1|0
    0|0
  • Ne notu!

1|0
    0|0
  • 10 üzerinden 10 veririm. Türkiye'deki en iyi hakem. Siz daha iyisin yaparız diyorsanız gidin fifaya size kokart versin

1|0
    0|1
  • Valla ben doverdim bu adami zaten gicik oldum. Nota bile layik degil. Sktrsin gitsin emekli olsun bir bok bildigi yok

1|0
    0|0
  • 7,2 - 7,5 arasında alacaktır.

her iki takımı da doğradı 0 diyenler çok anlamıyor bu konuları sanırsam 7 puan civarı kötü bir puandır hakemlikte.

1|0
    0|0
  • sifir

1|0
    0|0
  • bu gs liler neden böyle hakeme dua etsinler

1|0
    0|0
  • Hem fenerin golü ve penaltıyı tabii bizim penaltıyı da vermedi kartları es geçti berbattı

1|0
    0|0
  • Yıllarca iki takımda bu adamın ekmeğini yedi. Şimdi sövedursunlar.

1|0
    0|0
  • Galatasarayı doğradı. GS farkı açmasın, lig kopmasın, daha fazla para kazansınlar diye GS yi durdurdu.

1|0
    0|0
  • Not falan yok ona :)

1|0
    0|0
  • Eksi yediyüzyetmişbirmilyondokuz

1|0
    0|0
  • #Feneriniti 0 puan

1|0
    0|0
  • İzlemeye değer olmadıkları için izlemedim özetini bile ilgimi çekmiyo Beşiktaş dışında

1|0
    0|0
  • Bize gerek yok notunu maçın gözlemcisi verir.

1|0
    0|0
  • -10 verirdim..

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 8

• eksi on

1|0
    0|1
  • Beşiktaşa oynadi. Futbol senaryodur senelerdir.
    Şampiyon belirlenir hakemler ayarlanir vesselâm.

1|1
    0|2
  • otur sıfır :/
    böyle bir maçı yönetmek kolay değil iki tarafta fena sdfghng

1|1
    0|0
  • 2 puan...

1|0
    0|0
  • Tanımıyorum ama itici geldi😄

1|0
    0|0