Galatasaray 0 - 0 Fenerbahçe! Cüneyt Çakır maçı adil bir şekilde yönetebildi mi sizce?

Ezeli rakiplerin karşılaşması golsüz olarak tamamlandı. Galatasaray-Fenerbahçe derbisi sonrası ev sahibi Galatasaray, rakibiyle arasındaki 8 puanlık farkı korudu. Cüneyt Çakır'ın hem Galatasaray hem de Fenerbahçe lehine vermediği penaltılar ise taraftarları fazlasıyla kızdırdı.

Sizce Cüneyt Çakır maçı adil bir şekilde yönetti mi, hangi takımdan taraf gibi geldi size?

• Adil davranmadı!
    A seç
  • Maçı adil bir şekilde yönetti.
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

2|2
6096

En İyi Kız Görüşü

• Galatasarayın hakkıydı. Penaltımızı vermedi!

5|6
    0|0
    • Onlarında golünü vermedi bir beşiktaşlı olarak iki takımada haksız ama adil yönetti

• @Leonardoooexn Fenerbahçe'nin golü yok Serdar Aziz'e yapılan müdahale dünyanın her yerinde faul diye değerlendiriliyor.

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray’ı bitirmek için elinden geleni yaptı

2|4
    2|3

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 59

• Cüneyt çakırin yönettiği maçın adil olma ihtimali çok düşük.

5|5
    0|2
  • Adil davranmadı fenerin köpeği olmuş

3|8
    3|0
    • Fenerin golünü vermedi Beşiktaşlı olarak söylüyorum iki takımada haksızlık yaptı ama adil yönetti

• Adil davrandığına inanmıyorum. Maç Galatasaray'ın hakkıydı breeeh. 🌺

3|6
    3|3
    • Fener'in bir net golunu vermedi, Galatasaray'in da pozisyonu yoktu macta adam gibi

• @Ragnar_Lodbrok sana zaten cevabını biri vermiş benim üstelememe gerek yok. 🌺

• @Mthn06 Iste onu diyorum, cektikleri adam akilli sut yoktu ve isabet orani %30'un altinda.

Istatistiklere bakmadim goze oldugundan daha az geliyorlar kusra kalma.

Adam akilli bir atak organizasyonundan veya yaraticiliktan gelen tek poziston Gomis'in topu alip dondugu pozosyomdu.

Kisa ikiye bir oyunlar ve rakipten cok daha diri olmak disinda bir artilari yoktu. Ozellikle yerden iceri oynamak denen sey yok takimda.

Ha dersin ki ule fener yere yatip durmasa yenerdik orasi oyle.

O pozisyon da faul maul degil, mudahale oldugunu ben de gordum zaten, ancak Serdar yaro yariya bir pozisyonda ayagini oraya aceleyle attigi icin darbe aldi.

Hec premier lig izlememisiniz heralde ne diyeyim.

Asil elestirilmesi gereken sey top kontrol etmeyi becereyip rakibe avantaj veren Serdar ya neyse

• gs'ye karşı haksızlık yapıldı açık ve net...

5|6
    3|3
    • Hayır fenerin de golünü vermedi bir beşiktaşlı olarak söylüyorum iki takımada haksızlık yaptı ama adil yönetti siz Cüneyt cakıra şükür edin bizim ali palabıyık gibi olmadı

• @Leonardoooexn bende beşiktaşlıyım ama gs nin penaltılarını vermedi... ama şurda haklısın her iki tarafa da haksızlık yaptı.

• Fenerin olduğu hangi maç adil yönetilmiş bu zamana kadar?

1|8
    2|2
    • Eğer Fenerbahçe aleyhine konuşuyosan bir golü velmedi bir penaltısı verilmedi

• Olsun be galatasaray gönüllerin şampiyonu 💛❤

1|6
    0|0
  • Hakemin çabalarına rağmen Fenerin gol atamaması

0|5
    0|1
  • Faul değildi goldü o gol😠

2|3
    2|6
  • Cüneyt Çakır vermedi bize hakkımız olan penaltıyı Allah belasını versin onun

2|2
    0|1
  • GS kazanmaliydi

2|5
    2|3
  • Yine bir Cüneyt Çakır klasiği. Şaşırdık mı? HAYIR!!!

2|1
    0|2
  • Hiç adil davranmadı tabi ki de.

0|0
    0|0
  • GS Bilerek derbiyi kazanmadi desem inanmazsnz ama gercekten oyle gs herturlu alrdi ama neden yani ne amacla fb ye acıyıp gol atmadı merk ettm dogrusu

0|5
    2|3
  • İzleyemedim

0|0
    0|0
  • Ben demiştim berabere kalacaklar diye

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum

0|0
    0|0
  • bir penaltı vermemiş eşim öyle dedi😒gs nin hakkıydı

1|4
    4|2
  • sanırım hiç adil değildi. en azından eşime göre :D

0|0
    0|0
  • bir fenerli olarak düşüncem şudur ki ,
    Gs ve fb maçlarının hiç birinde adil davranılmıyor ve hakemler taraf tutuyor ve
    Ortaya adil olmayan bir maç çıkıyor
    Şahsen ben bu durumdan rahatsızım tabikidr takımımın kazanmasını isterim ama adil bir maç olmadığı sürece maç izlememeye devam edicem
    Şunuda söylemek istiyorum haberlerdeki olaylar bir taraftara yakışmicak cinsten taraftar mısın holigan mısın kardeşim önce insan gibi aaygı gösterin ya

1|0
    1|0
  • İzlemedim la noldu ki

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    39

Erkekler Ne Diyor 95

• Cüneyt çakırda bir artniyet yoktu. Her iki takım aleyhinede hatalar yaptı. Tıpkı beiktaş maçında olduğu gibi, malesef türkiye de hakemler çok yıpratılıyor. Zaten maçı cüneyt çakır dan başka kaldırabilecek tecrübeli bir hakemde yoktu. Ben gollü beraberlik bekliyordum. Fakat golsüz bir beraberlik oldu. Skor ise malesef beşiktaş ve diğer alttaki takımlara yarar sağlıyor. Fenerbahçe için iyi bir skor değil, galatasaray içinde kısmen iyi değil.

0|1
    0|0
  • Bana sorarsan Fener'in saymadigi golunde net hatasi vardi.

Ancak ote yandan macin tempo kazanmasina da izin vermedi bir turlu. Bu da Fener'e yaradi.

Iki takim da bok gibi oynadi, Galatasaray tarafari yok Gomis soyle super, yok Galatasaray muthis baskili oynuyor diye kendi kendilerini gazliyorlar ama takimlarininin tek yaptigi sey onde basip kisa ikiye birler.

Sandiklarinin yarisi kadar bile matah degiller ve bu futbolla oyle kolay kolay sampiyon olamazlar.

1|0
    1|3
    • Ne yani sen şimdi fenerin attığı golü saymadılarmı diyorsun?

• Ya gs szaten form idi mal tudor arayış. içinde zaten iyi. olan bir kadroda niye arayışa girer bir insan ben anlayabilmiş değilim. Fenerde etkili atak yaptı akşam kazanabilirdi ama jansen sizin balonunuz cidden çöp forvet kardeşim. Burak yılmazdan beter

• @hsnnz Ben Besiktasliyim bana anlatma.

Janssen'in bikac senesi var daha.

Galatasaray, in kadrosu da o kadar iyi degil, diri ve agresif sadece.

O kadroyla topa hakim olan, oyunu kontrol edebilen bir takim kuramazsin kolay kolay.

• 2 tane elle oynanan net penaltı verilmedi.
    Belhanda'ya verdiği kırmızı kart gereksizdi , kaleci adama dalıyor adamın ayağı takılıp düşüyor aldatamaya yönelik kırmızı kart veriyor.
    Cüneyt Çakır o kartı alsın popona soksun , adam ceza sahası içinde nerdeyse topu kucağına alıp uzaklaştırcak yan hakemle birbirlerine bakıyor yan hakem bayrağı kaldırıp penaltı dese hakemde düdük çalıp verecek ama ikiside birbirine bakıyor kulaklıkdan konuşuyolar popolarını dönüyor.
    Bu maçın hakkı 3-1 galatasarayındı.
    Hakem katletti maçı

0|0
    0|0
    • Bir pozisyonda hakem düdük çaldığı halde fenerli adam topa vurum hızlı kullanmamizi engelledi. Birinde ise ozan düdükten sonra vücudunu koyarak bizim elemanın topu alıp hızlı atak başlatmasını engelledi. İkisini de görmezden geldi. Yani belhanda topa vurdu diye kart verdiyse bunlara da vermeliydi

• @yalnizim77 toplam 13, 3 isabetli şutumuz var. Fenrr sadece 4 isabetsizle maçı bitirebildi. 0 isabet. Bu şutların yarısı Belhanda atıldıktan sonra geliyor. Neyi tartışıyosun?

• @yalnizim77 Aynen kafalı sen maçı nerenle izliyon götünden mi izliyon , gözün de mi yok maç istatistiklerini okumuyon?
      Artist

• Cüneyt Çakırın maçı yöneteceği açıklandıktan sonra maçı katledeceğini söylemiştim Galatasarayın 3 Fenarbahçenin 1 penaltısını vermeyerek beni yanıltmadı bir insan nasıl olur onurunu gururunu karekterini başkalarının çıkarı için hiçe sayar anlamıyorum Cüneyt Çakır dün maçtan sonra vicdanı rahat br şekilde evine gittimi yastığa kafasını koyunca rahat uyudumu çok merak ediyorum ben bu adamın bu maça kasıtlı verildiğine inanıyorum onuru karekteri varsa hakemliği bırakır.

0|1
    0|0
    • Penalti kurallari pek bilinmiyir bizde. Su yetarak mudahale ile topun uzerine elini koyan Hasan Ali pozisyonu disindakiler prnalti degildi.

Hava toplarinda bir baska oyuncudan sonup ele carpan toplara hakem penalti vermiyor kastk bir hamle oldugunu dusunmuyorsa kural oyke.

Cuneyt de penalti vermemek icin yirtindi macta

• @Ragnar_Lodbrok eğer ilk pozisyon penaltı değilse serdar Aziz'in pozisyonu da penaltı olmuyor. Pozisyonlar aynı ikisi de kısa mesafeden topa kolları ile temas ediyor.

• @Mthn06 degildi zagen. Hasan Ali mi kimse artik tpa yatmosti, bir o pozisyon penaltiydi gorup vermedi hakem

• Bende fenerin gol olan pozisyonu faul. Çünkü rakibin topa vurmasını engrlliyor. Zaten maç yorumcuları da faul dedi. Hamle topa değil serdarın ayağına. Ceza sahası içinde defans oyuncusunun hamle önceliği vardır futbolda. Engellenemez

0|2
    0|0
  • Adil ve cüneyt çakır yanyana çok komik durdular 😂😂 yalan yok iki tarafa da çok hatalı kararlar verdi ama Galatasaraya ayrı bir şekilde davrandı 2 net penaltiyi vermedi, özellikle ilk yarıda fener her yattiginda verdi faulu üstüne cok kolay sarilar verdi galatasaraya fener daha kötüsünü yaptiginda ise karti birak faul vermedigi pozisyonlar bile oldu. Dunya kupasi yari finali, sampiyonlar ligi finali veriyorlar bide bu m ala..

0|1
    0|1
  • Adil davrandı mı bilmem ama isteyerek ya da istemeyerek Fenerbahçe lehine olan penaltı, kırmızı kart, penaltıyı verebilirdi. Pozisyonlar tartışması gereken pozisyonlar.

0|0
    0|0
  • macın anasını zkti herif ya ota boka faul çaldı bir maç izleyemedik sürekli oyun durur mu ya çıldırdım resmen fb nin golunü yedi gs nin penaltılarını yedi bir daha böyle futbol düşmanlarını atamasınlar maça

1|1
    1|0
  • Galatasaray'ı oynatmamaya sahaya çıktı resmen. Rezillik umarım AVRUPA bu maçı görüp bir daha bu pçe maç vermez.

1|1
    0|1
  • Denayerin pozisyonu her yerde kırmızı karttır.
    Attığımız golde faul yoktu bariz goldü. Serdarın eli net penaltıydı.

Belhandanın kırmızısı doğru karar
    Roman sarı kart yemesi lazımdı
    Hasan Alinin pozisyonu penaltı

1|2
    0|0
  • Her zamanki gibi şaşırtmadı !

1|1
    0|1
  • Hakem o bu şu tamamda. Bence iki takimda oynamak içim değil oynatmamak için oynadı. Sıkıcı temposuz derbi ruhundan uzak bir maç oldu. İki teknik direktörde korkaktı. Serdar azizin sakatlanması iki takımınada kitledi. Ozan tufan ve stoperler bu yarının en iyi futbolunu oynadı. Neredeyse hatasızdı.

0|0
    0|0
  • Eyyamcı cüneyt tff nin köpeği aldığı talimatları yine yerine getirmiş iki tarafıda doğradı bu adam bunları bilerek yapıyor avrupada bir tane hatalı kararı yok türkiyede hep skandal maçlar yönetiyor aldığı talimatları çok iyi yerine getiren yavşğn tekidir..

0|0
    0|0
  • Yiyin birbirinizi😂

1|0
    0|0
  • hep bjknin mi hakkı yenilecek biraz da sizin yenilsin :D

1|0
    0|0
  • Her iki takımın da penaltısını vermedi bence video hakem uygulaması bir an önce gelmeli

0|0
    0|0
  • Cüneyt çakır her derbide hedefine ulaşıyor. Adamın tek derdi o maçta fündeme gelmek ve başarıyorda şerefsiz

0|1
    0|0
  • Hayır yönetemedi.

Yönetebilseydi 10. Dk Fenerbahçe 2:0 öne geçebilirdi.

0|1
    0|1
  • 6 haftadır hakemler gsyi inanılmaz kolluyor. Rakiplerinin penaltıları ve gs nin kırmızı kartları verilse şu an ligde beşinci sıradaydı gs. Yıllardır şike şaibe hakemlerle götürüyor ligi

1|3
    0|4
  • bu herif kendini kurtarma peşinde
    maç falan umrunda değil adamın
    garibim yetkililer de hala görev veriyorlar

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    75
Yükleniyor... ;