Galatasaray 0-0 Fenerbahçe, maç berabere sonuçlandı. Sizce hangi taraf daha i̇yiydi?

Güncellemeler:
Guncel

0|0
425

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• bir taraf 1 puan kurtarmak için evinde diz çoktü diğer taraf deplasman olmasına rağmen 3 puan için herşeyi yaptı daha fazla tartışmaya gerek yok hadi eyv

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Fenerbahçe

0|1
    0|1
  • hayırlısı olsun

0|1
    0|0
  • Galatasaray

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 24

• Fenerbahçe deplasmanda oynayan bir takım olarak sakin ve kendinden emindi. Galatasaray sahada heyecanlıydı, panik halindeydi. Fenerbahçe' nin net gol pozisyonu, kaleciyle karşı karşıya pozisyonu daha fazla idi.

0|1
    0|0
  • Galatasaray kaleye gidemedi diyen var. Ulan kardeşim fenerin kleye şutu yok. yok golümüz verilmediymiş. orda bariz şekilde serdar azize temas var neyin kafasını yaşıyonuz. az istatistiklere bakın da konuşun boş konuşmayın. asıl belhanda yerine sneijder olsaydı fark yerdi fener. bir de kalkmışsınız fener iyi oynadı demişsiniz. topa sahip olmakla iyi oynamak farklı şeyler

0|1
    0|1
    • Sacmalama ne teması yav adam kuşa kuşa başı done done sahaya çıktı hiçbir temas olmadan gol atililiyor sayılmıyor. o pozisyon tertemiz gol

• Aykut korkak olmasa bu maçı fener 4-0 alırdı. Advocart, ersun yanal olsa öyle olurdu, çünkü gs çok kötü bir takım. snijder, buruma, selçuk inan, podolski yok ne korkuyorsun saldırsana, defansif oynadık adamlarda serdar aziz çıktı belhanda kırmızı gördü yinede korktu.

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe nin golü sayılmadı buz gibi gol Galatasaray baskılı gibi gözüksede bence fenerbahçe daha akıllı ve etkili oynadı

0|1
    0|1
  • İzlemedim

0|1
    0|1
  • Fener daha iyi oynadı. İstediği puanı aldı

0|1
    0|0
  • Iki takımda hakettiği puanı aldı fener galatarasaya nazaran daha üstün oynadı ama bitirici vuruşu yapamadılar

0|1
    0|0
  • İki takimda vasattı..

0|1
    0|0
  • Galatasaray

0|1
    0|1
  • izlemedim daha önemli işler peşindeydim o sırada

0|2
    0|1
  • ya arkadaş biz Fenerbahçe Galatasaray maçından birisinin 1-0 bittiğini göremicez herhalde göremeden ölücez 😂😂

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe derbilerde bir farklı oynuyor bence fenerbahçe daha güzel oynadı

0|1
    0|0
  • Fener bahce 12 kişi ile bizi yenemediyseler bıraksınlar ligi

0|0
    0|1
  • Maçı izlemedim için bilmiyorum :)

0|1
    0|1
  • Valla kardeşim iki takımda berbatti hak ettikleri puanı aldılar ikiside

0|1
    0|0
  • Cüneyt Çakır

0|1
    0|0
  • İzlemedim

0|1
    0|1
  • uykum geldi valla maçta ilk 20 dk dışında sadece yeşil zemin izledik

0|1
    0|0
  • Ikiside boş futbol yoktu yazık.

0|1
    0|0
  • Ulan buraya demistim iy mac sonucu sifir diye eksileyen ibine burdaysa nooldu 😂

Guzel oyundu hepimiz icin hayirlisi oldu 😀

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    4
Yükleniyor... ;