Galatasaray - Fenerbahçe derbisi nasıl sonuçlanır?

Tarih: 22 Ekim 2017 Pazar
Saat: 19:30
Stad: TT Arena
Hakem: Cüneyt Çakır

• Galatasaray kazanır.
    A seç
  • Berabere
    B seç
  • Fenerbahçe kazanır.
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|3
136218

En İyi Kız Görüşü

• Hakem fenerli değilse kesinlikle şüphesiz Galatasaray kazanır yoksa fenerin mahalle takımı potansiyelinde olduğunu kendilerini yerden yere atarak maç bitirdiklerini küçük bir çocuk bile bilir. Takım tutmayan birisi olarak Galatasaray’a başarılar diliyorum hakemin karşısında. Fenr futbolcuları karşısında şansa ihtiyaçları yok zaten

5|8
    4|3
    • Maçı izledim şikeye sonlara doğru başladılar baktılar hakemden birşey yok ne yapsınlar. Birde sokakta beraberliğe sevinen fenerli gördüm bunu da ilk defa bir taraftarda görüyorum

En İyi Erkek Görüşü

• Belhanda bu kadar aptalca bir hata yapıpta Fener'in kazanamaması maçın. Hem Fener için kötü hem GS için iyi bir durum. Sadece maç açısından değil. Bu tarz maçlarda böyle fırsatları her büyük takım değerlendirebilmeli.

Maçın hakkı diye bir şeyde yoktu. Zevkli denemez. Kırmızıya kadar Fenerbahçe için kötüydü sonra Galatasaray için kötü yönetim oldu. Bir kere az hatalı yönetilse şu maçlar dişimi kıracağım.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 135

• Bir Beşiktaşlı olarak Galatasarayı tutuyorum fenevin..

5|7
    3|1
    • R harfi nerene kaçtı diyen arkadaş aynı soruyu aziz yıldırıma da sor bir 😂

• Wovvvv kapak oldu

• Fenerbahçe alır 💙💛

5|5
    2|3
  • Galatasaraylıyım ama kazanacağını sanmiyorum

6|5
    1|3
  • Cüneyt Çakir kazandi

2|4
    0|0
  • İnsanlar kendi görüşlerini diyebilir, küfür ve hakaret tarzı şeyler söylemeye hakkınız yok! Hadi benimkinin altına da 'nah' yaz kardeşim, FENERBAHÇE ULAN! 💙💛

3|4
    3|2
    • "NAH" yazmak isterdim ama kardeşin değilim

• İstediğimi derim, soru soruluyorsa görüş yapmak hakkım. Ve senin nah demeni de umursamayacaktım zaten. Kim kazanırsa kazansın saygı duymayı biliyorum Allah'a şükür.

• Tabikide görüşünü yapmakta özgürsün bişey demedim ki

• Fenerbahçe alacak.

7|3
    4|1
  • Yönetim cimbomlu sanırım vitrinde görünen yorumlar gs alır diyenler hep...

Beraber biter ama Fener alır diyorum..

1|2
    1|0
  • Fenerbahçe alir💙💛

5|5
    1|3
  • Fenerbahçe

4|1
    3|1
  • İnşallah fenerbahçe alır maçı.

6|4
    2|5
  • Galatasaray kazanır.

2|3
    3|2
  • Gönüller FENERBAHÇE'den yana ama herşeyin hayırlısı💙💛

4|2
    2|3
  • Fenerbahçe alır 💗

4|5
    1|3
  • Fener candir gerisi heyecan

7|3
    1|1
  • Fenerbahçe alır tabikide💙💛

5|4
    2|2
  • Fenerbahçe 💙💛

4|5
    4|4
  • Fenerbahçem💙💛

7|2
    1|2
  • Berabere kalsın Beşiktaş'ıma yarasın 😁

4|2
    3|1
  • Galatasaray formda olabilir lakin karşısında Fenerbahçe var :) Bu yüzden Fenerbahçem alır..💙💛💙💛

2|3
    3|1
  • Galatasarayım💛❤ alır inşallah

3|5
    4|2
  • Kızlar Devam
    115

Erkekler Ne Diyor 217

• Fenerbahçe kazanır..!

4|1
    3|1
  • Galatasaray koyar herkes bakar. :):

3|3
    4|0
  • Fenerbahçe bu maçı alır arkadaş demedi demeyin sonra fenerbahçe bu maçı aldıktan sonra bana mesaj atın sevincimizi beraber kutlayalım

4|2
    3|1
  • Fenerbahçe kazanır

5|1
    3|0
  • Galatasaray Favori Gösteriliyor İddaacılar Üst Oynasın Sürpriz Bekleyenler 2 Desin Maç Sonucu 3-1 Galatasaray! :D

0|1
    0|0
  • 1-0 Fenerbahçe kazanır

2|1
    0|0
  • Galatasaray gider Real Madridi falan yener ama Bu Fenerbahçeyi bir türlü yenemez...

2|1
    0|0
  • Rüyamda Galatasaray’ın 7-1 yenildiğini gördüm 😂 eski Galatasaray’lı, yeni bir Beşiktaş’lı olarak dostane bir maç olmasını umuyorum.

İyi olan kazansın 👌

2|0
    1|0
    • Sende ne dönekmişsin ya

• Döneklik değil kardeşim. Galatasaray yönetiminin yaptığı hatalardan artık o kadar sıkıldım ki.. Hem taraftarın hem yönetimin kulübü için en iyisini istediği bir takım benim için hepsinden iyidir. Şampiyonluk veya fazladan bir kaç yıldız değil umrumda olan. Meyve veren ağacı taşlayamayacaksın.

Kaldı ki Galatasaray işe yaramayan bir çok antrenöre teknik direktöre çok büyük paralar verdi ama para pul peşinde olmayıp bir sezonda 3 kupa kazandıran Hamza Hamzaoğlu ‘nu göndererek de hata yaptı.

Sneijder ‘ın gönderildiği gün bitti Galatasaray benim için.

• 2-2 beraberlik veya Fenerbahçe galibiyeti

1|0
    1|0
  • fenerli fener kazanir der gs li galatasaray istatistiklere baktigimiz zaman fener kazanir gibi gozukuyor

3|0
    1|1
  • Fenerbahçe en kötü zamanında bile GS'yi yendi. Johnson frikikten vurmuştu birinin poposuna çarpıp girmişti :D
    Kısacası her durumda FB kazanır.

2|0
    1|1
  • Galatasaray'ın kazanması ve BJK-Başakşehir'de taraflardan birinin ve her ikisinin puan kaybetmesi ile GS çok erken bir şampiyonluk turu atabilir. GS'nin çok formda olduğu bir sezonda ne FB ne BJK 10-11 puanlık farkı kapatamazlar.

0|0
    1|0
  • Kadıköyde olsa Galatasaray yener diyemem ama bu sene sahamızda fenere puan vermeyiz. fenevliler boşuna hayallerini yazmasınlar bence bu maçın tek sonucu var oda GALATASARAY yener olacaktır. Saldır Aslanım 💛❤💛❤

2|1
    0|0
  • Fener yapıştırcak

2|1
    0|0
  • Normal şartlarda Cimbomun affetmemesi gerekir.

0|0
    1|0
  • 2-1 Fenerbahçe alır

3|0
    1|0
  • 3.0 fenerbahce

2|1
    0|0
  • gs yener

2|0
    1|0
  • Mantıklı düşünün Galatasaray bu formuyla kaybetmez gomis gibi bir terminatörümüz var ilerde kim başa çıkacak onunla bunu geçiyorum fernando ve ndiaye gibi iki orta saha canavarımız var bunlarla kim başa çıkacak bunuda geçiyorum hasan alinin feghouli mariano ikilisini durdurabileceğine inanan var mı bunuda geçiyorum en büyük kozunuz valbuenayı latovleviciyle birlikte tolga ciğerci karşılayacak ki tolganın asıl mevkisi orta saha olduğuna göre Galatasaray açık ara favori

1|1
    1|1
    • Mantikli dusun uefa sampiyonu oldugunuz kadroyla bile yenildiginizi hatirla en formsuz oldugumuz donemde en formda olan takiminizi yendigimizi hatirla o yuzden fb gs maclari forma bakmaz :)

• Zamaninda adami yok dedigin takimlarla formda olan gsye karsi aldi fener maci derbi diye tabir edilen maclarin sonucu kestiremezsin asla

• :D açık ara favori mi demiştin sen banamı öyle geldi

• Erkekler Devam
    197
Yükleniyor... ;