Sizce Eskişehirspor teknik direktörü Yücel İldiz bu açıklamalarında haklı mı?

Yücel İldiz:"Yasaklara karşıyız diyoruz ancak bu kez biz yasak getirmeye çalışıyoruz. Oyuncunun da teknik adamın da kalitelisi gelsin."
Yücel İldiz:"Türk futbolunun yabancı kısıtlaması getirerek kalkınacağını düşünmüyorum. Alt liglerde oynayamayacak oyuncuları getirmeyelim."
Yücel İldiz:"Lucescu önemli bir futbol adamı. Ancak Fatih Terim turnuvanın sonuna kadar takımın başında kalmalıydı."
#Yücelİldiz
#Futbol

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• güzel söylemler..
    mantıklı insanlara ihtiyaç var..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Doğru söze ne denir. Yasaklarla Türk futbolu kalkınmaz kalkınmayacakta Galatasaray'ın futbolcusu Sofiane Feghouli'nin de dediği gibi yabancılardan beklentiler büyük Türk futbolcular bu beklentileri veremiyorsa yabancıların suçu yok. Türk futbolcular eğer birşeyler başarmak istiyorsa önce ders almalı. Örnek olarak Semih Kaya ujfalusi nin gelmesi ile daha iyi olmuş hatta defansta muhteşem ikili olmuşlardı bunu semihte söylemişti ujfalusi sayesinde çok şey öğrendim diye eğer bir insan birşey öğrenmek istiyorsa çaba göstermeli ama şu an gerçekten Türk futbolcular yatıyor.

1|0
    0|0
  • Gelen bit pazarlık sporcuların hepsi akdıkları transfer ücretinden mutlaka avanta veriyor klüplere başka türlü olmaz.

1|0
    0|0
  • Türk ligine yabancı kısıtlamasi birsey kazandirmicaktir..
    Cünkü Anadolu takimlarinda oynayan genc oyunculari büyük takimlara transfer olunca sehirlerde kaybolup gidiyorlar..
    Futbolcu yetistirmemiz lazim , sonrasi icin hersey tartisilabilir.. :/

1|0
    0|0
  • haklı

1|0
    0|0
  • Son cümlesi dışında sözlerine katlıyorum hocanın, yabancı oyuncular getirme yerine iyi bir alt yapı kurulsaydı, oradan yetişecen futbolcular ile de daha iyi durumda olurdu ESES `im

1|0
    0|0
  • Helal olsun es es ese Knka 😃

1|1
    0|0
  • Katılıyorum, İngiltere model alınmalı

1|0
    0|0
  • haklı olduğu taraflar da var haksız olduğu taraflar da.

1|0
    0|0
  • Bu adamin futbol bilgisine guveniyorum.

1|0
    0|0
  • Kafayi sporla bozmuşsun..

1|0
    0|0
  • Karman çorman hem haklı hem haksız.

1|0
    0|0
  • zor bir konu şu yabancı sınırlanması

1|0
    0|0
  • Herkesin dusundugunu dile getirmis

1|0
    0|0
  • Haklı fazla söze gerek yok çok yazdık ;)

1|0
    0|0
  • Haklı bence

1|0
    0|0
  • Katılıyorum

1|0
    0|0
  • Birinci bölüme canı gönülden katılıyorum, ☝️
    İkinci bölümüne kesinlikle katılmıyorum.

1|0
    0|0
  • Maç ile alakam yol

1|0
    0|0
  • fatih terim milli takımın bu duruma geleceğini biliyordu çareyi kaçmakla buldu

1|0
    0|0
  • Haklı.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;